نخست وزیر بریتانیا در برابر تماس از خود به گونی بالا مشاور که عبور انگلستان در مستند

نخست وزیر بوریس جانسون حمایت خود را مشاور ارشد Dominic کامینگز در روز یکشنبه با وجود تماس های از درون خود حزب

توسط PATRIS-FUN در 5 خرداد 1399

نخست وزیر بوریس جانسون حمایت خود را مشاور ارشد Dominic کامینگز در روز یکشنبه با وجود تماس های از درون خود حزب محافظه کار برای دستیار به استعفا برای رانندگی 400 کیلومتر طول coronavirus مستند.

کامینگز, معمار از کمپین 2016 به ترک اتحادیه اروپا تحت فشار زمانی که روزنامه او سفر از لندن به شمال انگلستان در ماه مارس زمانی که همسرش مریض بود با COVID-19 علائم در طول یک مستند در سراسر کشور.

با جانسون کلمات است که او تا به حال عمل با صداقت کامینگز امن بود حداقل در حال حاضر. اما این ردیف در حاکم محافظه کاران به نظر می رسد مجموعه ای برای سر و صدا در.

"من تا به حال گسترده چهره به چهره گفتگو با دومینیک کامینگز" جانسون گفت: در یک کنفرانس خبری گفت: او مشاور تا به حال به دنبال "غرایز از هر پدر" هنگامی که او از سفر با همسر خود را برای کمک با مراقبت از کودکان در حالی که منزوی.

"من باور دارم که در هر احترام او عمل مسئولانه و قانونی و با صداقت است."

جانسون ارشد کمک Dominic کامینگز برگ 10 خیابان داونینگ لندن در روز یکشنبه. (آلبرتو Pezzali/آسوشیتد پرس)

Keir Starmer رهبر مخالفان حزب کارگر توصیف جانسون تصمیم به انجام هیچ اقدام علیه کامینگز به عنوان "توهین به قربانی های مردم."

"این یک تست بود از نخست وزیر و او نتوانست آن را" Starmer در بیانیه ای گفت.

تفرقه شکل کامینگز دیده می شود توسط متحدان و دشمنان به طور یکسان به عنوان جانسون مهم ترین و با نفوذ استراتژیست.

بیش از آخر هفته, خیابان داونینگ ارشد و وزرا همه حمایت او علامت اولیه ای از بی میلی خود را به تسلیم شدن به خواسته های از چندین اصولگرایان گفت که آنها دریافت کرده بود عصبانی پیام از رای دهندگان در طول سفر.

جانسون گفت کامینگز ساخته شده 400 کیلومتر سفر پس از خود نشان داد علائم برای اطمینان از چهار سال می تواند به درستی برای مراقبت توسط بستگان اگر او بیش از حد بیمار.

روزنامه ها باید پس از گزارش که کامینگز دیده می شد در شمال انگلستان در موارد دیگر. دولت را رد کرده است و این Johnson جواب نداد یک سوال در مورد اینکه آیا او می دانست که در مورد سفرهای اضافی.

سفر باید سوخت خشم در میان میلیون ها نفر که گیر کرده به دولت coronavirus دستورالعمل است که یک فرد که نمایش علائم باید در خانه بمانند و به مدت هفت روز با بقیه که فرد و خانواده و انجام همین کار را برای 14 روز.

جانسون گفت که او درک "چرا مردم ممکن است احساس اشتباه" اما "واقعا داشتن نگاه در آنچه اتفاق افتاده است, من واقعا فکر می کنم اکثر مردم را درک آنچه که او انجام شده بود."

برخی از محافظه کاران را شکست صفوف روز یکشنبه به تماس برای کامینگز برای رفتن. چند گفت که آنها تا به حال شده است هولناک با پیام های خشمگین از ترکیبات که به اطاعت از قوانین زیر مشکلات شخصی.

"تا آنجا که من خوار شمردن هر baying چنگال-led محاکمه توسط رسانه های اجتماعی من ديپلمات توسط PM دفاع از Cummings ایم" محافظه کار مجلس دیوید Warburton.

یکی از برجسته محافظه کار فعال تیم Montgomerie گفت: در توییتر: "امشب من واقعا خجالت می کشم که تا کنون حمایت بوریس جانسون برای بالا."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب