نخست وزیر بریتانیا بوریس جانسون 'در پاسخ به درمان' به صورت COVID-19

نخست وزیر بوریس جانسون "بالینی پایدار" در بخش مراقبت های ویژه در روز چهارشنبه و "پاسخ به درمان" برای COVID-19

توسط PATRIS-FUN در 20 فروردین 1399

نخست وزیر بوریس جانسون "بالینی پایدار" در بخش مراقبت های ویژه در روز چهارشنبه و "پاسخ به درمان" برای COVID-19 عوارض میان سوال در مورد چگونه کلید coronavirus بحران تصمیم گیری خواهد بود ساخته شده در غیاب او.

جانسون که تست مثبت نزدیک به دو هفته پیش بود بستری سنت توماس " در بیمارستان یکشنبه شب با مداوم درجه حرارت بالا و سرفه اما وضعیت او رو به وخامت گذاشته و او با عجله به واحد مراقبت های ویژه. بیمارستان یک درایو کوتاه از 10 خیابان داونینگ.

55 ساله انگلیسی, رهبر دریافت اکسیژن حمایت شد اما قرار نیست در یک ونتیلاتور و تعیین معاون وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: به زودی پشت در راس جهان را در چهره یکی از آن خواست عمومی بهداشت بحران در یک قرن.

خیابان داونینگ گفت که جانسون مشغول به کار شد اما قادر به تماس با مردم در صورت نیاز.

"نخست وزیر باقی می ماند بالینی پایدار و پاسخ به درمان است. او در ارواح خوب" جانسون گفت که شبیه به آنچه در خیابان داونینگ شده است گفت: در طول دو روز گذشته.

سخنگوی کاهش یافته است به ارائه جزئیات بیشتری از جانسون درمان گفت: روز چهارشنبه به روز رسانی "به ما داده بود توسط سنت توماس" در بیمارستان و آن را شامل تمام اطلاعات آن ساعت را تیم پزشکی به نظر بالینی مرتبط است."

وزیر خارجه بریتانیا Dominic Raab که مسئول دولت در پاسخ به کروناویروس بحران پس از نخست وزیر بوریس جانسون بود بستری در بخش مراقبت های دوشنبه, می رسد در خیابان داونینگ در روز چهارشنبه. (ویکتوریا جونز/آسوشیتد پرس)

به عنوان جانسون مبارزه رمان coronavirus در بیمارستان های بریتانیا شد و از ورود به آنچه دانشمندان گفته بود مرگبارترین مرحله از شیوع بیماری و با توجه به این سوال از زمانی که به بلند مستند.

در داخل دولت و وزرا بودند چگونه بحث طولانی جهان پنجمین اقتصاد می تواند استطاعت تعطیل شود و در دراز مدت پیامدهای یکی از دقیق ترین تنظیم اضطراری کنترل در زمان صلح و تاریخچه.

آماده برای بلند کردن shutdown

بریتانیا مجموع مرگ و میر بیمارستان از COVID-19 افزایش یافت که یک رکورد 786 به 6,159 از 4 p. m. در مارس 6, آخرین در دسترس عموم مرگ و میر هر چند فقط 213,181 نفر از جمعیت حدود 68 میلیون آزمایش شده اند.

بریتانیا بود و در هیچ موقعیتی برای لغو خاموش شدن به اوج شیوع هنوز بیش از یک هفته دور, لندن, شهردار, صادق خان گفت.

"ما هیچ جا در نزدیکی لغو مستند" خان گفت.

چند نمونه از رهبران بودن بیمار

جانسون تنفس بدون هر گونه کمک و نه تا به حال مورد نیاز حمایت های تنفسی گفت: Raab که گفت: نخست وزیر او به عنوان "یک جنگنده" باقی مانده است مسئول است.

وجود دارد چند سوابق در تاریخ بریتانیا از یک نخست وزیر که ناتوان در زمان بحران بزرگ هر چند وینستون چرچیل دچار سکته مغزی در حالی که در سال 1953 و تونی بلر دو بار تحت عمل قلب درمان در 2000s.

جانسون به تفویض برخی اختیارات به Raab که منصوب شد وزیر امور خارجه کمتر از یک سال پیش هر چند هر گونه تصمیم گیری های مهم — مانند زمانی که برای بلند مستند — که در اثر نیاز به برکت جانسون کابینه.

سازمان دیده بان l می COVID-19 پخش می شود با صحبت کردن?

ما می دانیم COVID-19 گسترش می تواند توسط کسی که سرفه یا عطسه, اما آنچه در مورد به سادگی با صحبت کردن ؟ اندرو چانگ توضیح می دهد که چگونه از آن اتفاق می افتد. 0:57

بریتانیا uncodified قانون اساسی — یک سنگین مجموعه ای از گاهی باستان و متناقض سوابق — ارائه می دهد هیچ, روشن, رسمی, طرح B. در اصل آن است که نخست وزیر تماس بگیرید و اگر او ناتوان و سپس به کابینه تصمیم بگیرند.

Raab گفت: وزرای بود "بسیار روشن جهت دستورالعمل بسیار روشن" از جانسون اما مشخص نیست چه اتفاقی خواهد افتاد اگر مهم تصمیم گیری های مورد نیاز ساخته شود که منحرف از برنامه مصوب.

Michael Heseltine که در خدمت به عنوان معاون نخست وزیر به جان عمده در 1990s به تلگراف گفت Raab موقعیت نیاز به توضیح دارد.

وزیر خارجه پیشین مالکوم Rifkind گفت: عمده ترین تصمیم گیری های بیش از coronavirus استراتژی های گرفته شده با این مهم استثنا از اینکه آیا یا نه به سهولت مستند یک تماس است که نیاز به ساخته شده است در هفته آینده یا به زودی پس از.

'نه فقط پزشکی قضاوت'

"است که نه فقط پزشکی قضاوت. آن را به یک تعادل بین پزشکی ملاحظات و عواقب ناشی از خروج از اقتصاد کل کشور تعطیل" Rifkind گفت: تلویزیون بی بی سی.

در حالی که چنین تصمیم گیری خواهد بود ساخته شده توسط کابینه حتی اگر Johnson نمی شد ناخوشی او گفت: نخست وزیر بریتانیا بود اقتدار و نوسان به عنوان "primus inter pares," لاتین "برای اولین بار در برابر."

"او اغلب می تواند هدایت مسیر در یک راه خاص. دومینیک Raab ندارد قدرت نه او ادعای آن" Rifkind گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب