بریتانیا را به سهولت coronavirus قرنطینه برای برخی از مسافران جزئیات این هفته

بریتانیا خواهد بود کاهش قرنطینه اقدامات برای مسافران سخنگوی نخست وزیر بوریس جانسون گفت:, و اضافه کرد که جزئیات

توسط PATRIS-FUN در 13 تیر 1399

بریتانیا خواهد بود کاهش قرنطینه اقدامات برای مسافران سخنگوی نخست وزیر بوریس جانسون گفت:, و اضافه کرد که جزئیات بیشتری از طرح منتشر خواهد شد این هفته.

"ما به عنوان مجموعه ای از اوایل این هفته ... ما خواهد بود با کاهش بهداشت اقدامات در مرز با اجازه دادن به ورود مسافران از کشورهای خاص و منطقه به طور معاف از خود انزوا الزامات" سخنگوی خبرنگاران گفت:, و اضافه کرد که جزئیات می آیند این هفته است.

دولت گفت: این امر خندق 14 روز دوره قرنطینه برای مردم ورود از کشورها آن را بداند به کاهش خطر برای COVID-19 اما هنوز ذکر نشده کشورهایی است که عبارتند از.

بریتانیا را به حرکت در می آید فقط دو روز پس از اتحادیه اروپا گفت: آن را به بازگشایی مرزهای خود به مسافران از 14 کشور از جمله کانادا ،

در اوایل این هفته در اتاوا تمدید حداقل تا جولای 31 جارو ممنوعیت سفر که میله ورود به همه مسافران که شهروندان کانادا, اقامت دائم و یا افرادی که از ورود به ایالات متحده برای "ضروری" دلایل.

وجود دارد محدود استثنا برای تهویه خدمه دیپلمات ها و خانواده اعضای از شهروندان است. برخی از کارگران فصلی مراقبان و دانشجویان بین المللی نیز معاف.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب