شهرستانها برزیل حرکت به سمت مستندات به عنوان COVID-19 بحران تشدید

در مواجهه با ضعف بیمارستان ها و افزایش coronavirus مرگ و میر دولت برزیل و دولت شهر در حال اقدام اجباری مستندات

توسط PATRIS-FUN در 24 اردیبهشت 1399

در مواجهه با ضعف بیمارستان ها و افزایش coronavirus مرگ و میر دولت برزیل و دولت شهر در حال اقدام اجباری مستندات در برابر اراده رئیس جمهور Jair Bolsonaro که می گوید از دست دادن شغل در حال مخرب تر از COVID-19.

حرکات برزیلی ها شده اند به طور کامل محدود در کمتر از ده شهرستانها پراکنده در سراسر این کشور از 211 میلیون نفر حتی اگر برزیل تلفات غرفه در بیش از 12000 آمریکای لاتین بالاترین.

در حالی که کارشناسان بهداشت عمومی خواستار اقدام جسورانه ترین فرمانداران و شهرداران باید نه تحمیل اجباری stay-at-home سفارشات. خود را آشکار و بی میلی در میان Bolsonaro بی امان پیام برای برزیلی ها به زودی منطقه ای و محلی بهداشت عمومی تلاش برای جلوگیری از این ویروس را گسترش.

سختگیرانه تر مستندات مورد نیاز هستند چون برزیل پزشکان مجبور به انتخاب کنید که زندگی می کند و می میرد و تریاژ شرایط می تواند ایجاد ناآرامی های اجتماعی اگر آنها را افزایش می دهد گفت: میگوئل لاگو, مدیر اجرایی برزیل, غیر انتفاعی, موسسه مطالعات سیاستگذاری سلامت که توصیه مقامات بهداشت عمومی.

"ما باید برای جلوگیری از یک فاجعه کل," او گفت:.

Lago گفت: اجباری مستندات در سراسر این کشور کمک خواهد کرد: "این اواخر از لحاظ اجتناب از بیمارستان سقوط, اما قطعا, آن را خیلی دیر شده برای جلوگیری از یک فاجعه بزرگتر."

رئیس جمهور درصدد خطر

برزیل تا به حال بیش از 177,000 موارد تایید شده که از روز شنبه با رقم واقعی تصور می شود بسیار بالاتر به دلیل محدود تست. بسیاری از فشرده-بیمارستان مراقبت واحدهای کامل و گورستان به طور فزاینده ای با غرق بدن.

Bolsonaro که به نام این ویروس "کمی آنفولانزا" اصرار دارد برای بیش از یک ماه است که فرمانداران در حال stoking اقتصادی با قتل عام داوطلبانه قرنطینه توصیه ها و انگیزش های برزیلی برای رفتن در مورد زندگی روزمره خود را. او تصریح کرد: انتقاد از فرمانداران سه شنبه برای نادیده گرفتن فرمان او که ورزشگاه آرایشگاه و سالن زیبایی باید درمان شود به عنوان خدمات ضروری است.

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro با دست بر روی قفسه سینه, حضور یک پرچم-بالا بردن مراسم با وزرای خود در خارج الوردا کاخ ریاست جمهوری و محل اقامت در برازیلیا در روز سه شنبه. (Eraldo پرز/آسوشیتد پرس)

بسیاری از کشور 27 فرمانداران انتقاد Bolsonaro را مواضع اما هیچ کدام تحمیل اجباری ایالت مستند اقدامات توسط کارشناسان توصیه می شود. به جای فرمانداران یا اعمال انتخابی مستندات در شهرستانها و یا معوق به شهرداران را به این تصمیم.

فرمانداران امیدوار ویروس نمی خواهد در برزیل آب و هوای گرم اما پاسخ خود را نیز بازتابی از برزیل چشم انداز سیاسی به دلیل فرمانداران بستگی شهرداران به تایید مجدد مبارزات انتخاباتی.

بسیاری نگران هستند که تحمیل اجباری مستندات می تواند صدمه دیده است رهبران محلی در این سال انتخابات شهرداری کاهش پشتیبانی از وقت فرمانداران در سال 2022 کمپین گفت: Thiago de Aragao مدیر استراتژی در Arko مشاوره سیاسی مشاوره.

اقدامات سختگیرانه تر

اما به عنوان تلفات افزایش یافت و از کمتر از 7000 تا بیش از 10 ، 000 در هفته گذشته مقامات محلی شروع به اتخاذ سختگیرانه تر anti-virus اقدامات است.

مسافران با پوشیدن ماسک صورت همکار از طریق یک پنجره اتوبوس در ریو دو ژانیرو. (سیلویا Izquierdo/آسوشیتد پرس)

رودخانه جامعه از تف در منطقه آمازون در میان برای اولین بار با یک مستند حکم مشخص کردن اتهامات جنایی برای ساکنان ترک خانه به جز برای بازدید به بیمارستان ها, داروخانه ها و سوپر مارکت ها. شهردار تحمیل آن به دلیل تنها حدود نیمی از تف را 60,000 ساکنان با پیروی زودتر توصیه توسط فرماندار Amazonas دولت به ویروس احتیاطی.

کسانی که مطابق "فکر می کنم آنها جاودانه است که آنها نمی خواهد آن را دریافت" تف شهردار Normando Bessa de Sa گفت: در Facebook.

بیش از سه روز آینده فرمانداران از شمال و شمال شرقی متحده Maranhao, Para و Ceara مقرر مستندات برای پایتخت خود را به عنوان فشرده-مراقبت از واحدهای پر COVID-19 بيمار.

یک خیابان در مدوریرا محله از ریو دو ژانیرو بود تا حدی خالی سهشنبه هر چند هنوز هم وجود دارد هیچ اجباری stay-در-خانه-سفارشات وجود دارد. (سیلویا Izquierdo/آسوشیتد پرس)

با وجود این مستندات جدید ریو دو ژانیرو و سائو پائولو هنوز هیچ اجباری stay-در-خانه-سفارشات در دولت و یا در سطح شهر — حتی اگر آنها در حال سخت ترین ضربه اماکن در برزیل.

مستندات "باید تحميل شده حداقل سه هفته پیش زمانی که این بیماری همه گیر در حال حاضر افزایش, اما نه در این سرعت که در حال حاضر" گفت: Margareth Dalcolmo های تنفسی پزشک و محقق با به طور گسترده ای مورد احترام اسوالدو کروز بنیاد تحقیقات بیولوژیکی ،

"من که توصیه بیش از یک بار گفت:" Dalcolmo در میان کارشناسان در یک COVID-19 پنل که توصیه ریو فرماندار.

ریو رژیم صهیونیستی است. Wilson Witzel مقرر کرده است غیر الزام آور قرنطینه توصیه و تجارت محدودیت از طریق پایان ماه مه. او متعهد به پلیس در دسترس بنابراین دولت 92 شهرداران می تواند تصویب مستندات به جای اعمال آنها را خود.

محلات کسب و کار تعطیل

در مثال دیگری از برزیل scattershot محلی مستندات, Rio de Janeiro شهردار Marcelo Crivella روز دوشنبه ممنوع غیر-ساکنان از ورود 11 محلات و دستور بسته شدن همه کسب و کار به جز سوپر مارکت ها و داروخانه ها در پرتکاپو های فقیرنشین به نام فقیر نشین.

"مردم هنوز هم درک نیاز برای جلوگیری از تجمعات ماندن صفحه اصلی" Crivella شکایت کرده است.

سازمان دیده بان | برزیلی ها مبارزه با بیماری همه گیر و حتی به عنوان رئیس جمهور Bolsonaro درصدد COVID-19 تهدید:

شهروندان جای ماسک بر روی مجسمه ها و در ادامه به پاکسازی محله فقیرنشین با وجود رئیس جمهور نادیده گرفتن فیزیکی فاصله. 1:13

شهرهای نیتری و Sao Goncalo در نزدیکی Rio روز دوشنبه مجاز جریمه و اتهامات جنایی برای نقض stay-at-home سفارشات. نیتری پلیس در زمان درجه حرارت از کسانی که وارد این شهر است.

در سائو پائولو دولت رژیم صهیونیستی است. Joao Doria ماه گذشته خواست اما نیاز نیست به ساکنان خود قرنطینه در حالی که تعطیل مدارس و اکثر کسب و کار. نزدیک به 70 درصد از دولت 44 میلیون نفر در ابتدا پیروی اما کمتر از 50 درصد در هفته های اخیر با توجه به تلفن همراه حامل داده های ارائه شده توسط دولت است.

Doria ریاست جمهوری امیدوار دیدم محبوبیت خود را افزایش دهد به عنوان او به چالش کشیده Bolsonaro. اما پلیس متوقف شد اجرای توصیه های خود را پس از Bolsonaro انتقاد جوراب توری, جوراب و بازداشت یک زن میانسال ورزش در یک پارک که در برابر حذف.

با noncompliance افزایش Doria هفته گذشته گفت که "اگر ما نیاز به گام تا یک مستند ما دریغ نکنید."

شیوع بیماری می تواند رشد 'به صورت تصاعدی'

سائو پائولو شهردار این هفته محدود وسایل نقلیه در حال گردش در شهر به 50 درصد از جریان طبیعی. تصاویر تلویزیون نشان داد و صف های طولانی از مردم از ورود کهنه اتوبوس با اتاق ایستاده تنها در نقض آشکار اجتماعی فاصله دستورالعمل.

بهداشت عمومی تحلیلگران از امپریال کالج لندن که COVID-19 تحقیقات هدایت جهانی سیاستگذاران در هفته گذشته به نام برزیل anti-virus تلاش "تا حدی موفق است."

"در صورت عدم معرفی بیشتر اقدامات کنترلی است که بیشتر به شدت جلوگیری از انتقال برزیل, چهره های چشم انداز از یک بیماری همه گیر است که ادامه خواهد داد به رشد نمایی" آنها نوشت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب