برزیل ایدز بیمار نشان می دهد هیچ نشانه ای از ویروس پس از داروی آزمایشی درمان

یک مرد آلوده به ویروس ایدز نشان داده است هیچ نشانه ای از آن را برای بیش از یک سال و پس از او متوقف HIV دارو پ

توسط PATRIS-FUN در 17 تیر 1399

یک مرد آلوده به ویروس ایدز نشان داده است هیچ نشانه ای از آن را برای بیش از یک سال و پس از او متوقف HIV دارو پس از شدید داروی آزمایشی درمان با هدف پاکسازی مخفی ویروس خفته از بدن خود را, پزشکان, گزارش روز سه شنبه.

مورد نیاز تایید مستقل و در این راه بیش از حد به زودی به حدس و گمان در مورد امکان درمان, دانشمندان هشدار داد.

"این هیجان انگیز یافته اما آنها بسیار مقدماتی گفت:" دکتر مونیکا گاندی به ایدز, متخصص در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو. "این اتفاق برای یک نفر و یک نفر تنها" و در آن موفق نبود در چهار دیگران با توجه به رفتار مشابه او گفت:.

یکی دیگر از UCSF متخصص دکتر استیون Deeks گفت: "این درمان نیست" فقط یک مورد جالب که شایستگی بیشتر مطالعه است.

مورد شرح داده شد در یک کنفرانس ایدز که در آن محققان همچنین فاش مهمی در پیشگیری از پیشرفت: یک شات از تجربی و پزشکی هر دو ماه کار کرده بهتر از روزانه Truvada قرص برای کمک به نگه داشتن مثلا گی مردان از ابتلا به HIV از عفونت و شریک جنسی. صدها هزار نفر از مردم این "قبل از قرار گرفتن در معرض پیشگیری" در حال حاضر قرص و ضربه می تواند یک گزینه جدید تقریبا شبیه موقت واکسن.

اگر برزیل را مورد تایید آن خواهد بود اولین بار HIV حذف کرده اند در یک فرد بزرگسال بدون مغز استخوان یا پیوند سلول های بنیادی. کارشناسان مستقل می خواهید برای دیدن اینکه آیا او بهبودی به طول می انجامد و به صورت شدید به مواد مخدر ترکیبی که او به انجام تست های بیشتر.

"من بسیار نقل مکان کرد و از آنجا که این چیزی است که میلیون ها نفر از مردم خواهند گفت:" 35 ساله که به صحبت کرد آسوشیتد پرس در شرایطی که نام او منتشر نمی شود. "این یک هدیه ای از زندگی یک شانس دوم به زندگی می کنند."

پیوند چگونه دو مرد دیگر با نام مستعار برلین و لندن که در آن بیماران برای آنها درمان می شود, درمان شد قبلا.

"من زندگی اثبات آن ممکن است به درمان" آدم Castillejo لندن بیمار گفت: در یک کنفرانس خبری در ایدز جلسه که برگزار می شود حاضر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

او و بیمار برلین تیموتی ری براون بود اهدا کنندگان با یک ژن که اعطا ایمنی طبیعی به عفونت HIV. چنین پیوند پزشکی بیش از حد مخاطره آمیز و غیر عملی به تلاش در مقیاس بزرگ به طوری که پزشکان تلاش کرده اند روش های دیگر.

آن را سخت به از بین بردن ویروس HIV به دلیل آن برقرار اولیه "مخزن" از سلول های خونی که در آن نهفته است خفته و نمی تواند حمله توسط دارو و یا سیستم ایمنی بدن است. عفونت را می توان با داروهای اما به محض این که بیماران آنها را متوقف ویروس خفته را فعال می کند و بار دیگر این بیماری است.

دکتر ریکاردو دیاز از دانشگاه سائو پائولو در برزیل چراغ مطالعه تست قوی و جدید ترکیب مواد مخدر به تلاش برای پاکسازی این مخزن است.

"ما در حال تلاش برای بیدار کردن ویروس" و افزایش توانایی سیستم ایمنی بدن برای از بین بردن آن یک بار آن را برافروخته از مخفیگاه دیاز توضیح داد. برزیل انسان مصرف شده است استاندارد سه دسته کوچک موسیقی جاز مواد مخدر به سرکوب خود ویروس. در سپتامبر 2015, دیاز, اضافه شدن دو آنهایی که جدیدتر به شدت خود را درمان — dolutegravir و ماراویروک — plus آميد یک فرم از ویتامین B3 که ممکن است در معرض ویروس خفته.

پس از نزدیک به یک سال بیمار رفت و برگشت به استاندارد سه دارو برای بیش از دو سال پس از آن متوقف شد همه داروهای HIV در مارس 2019. این ویروس به طور غیر قابل کشف در بسیاری از خون و بافت نمونه ها پس از آن.

"ما نمی توانیم جستجو در کل بدن اما بهترین شواهد ما را آلوده سلول های" دیاز گفت.

ترین شواهد قانع کننده: آزمایشات نشان می دهد این مرد دهکدهای از دست داد تقریبا همه آنتی بادی HIV — مواد سیستم ایمنی بدن باعث می شود که مبارزه با ویروس.

مشتاق برای تایید مستقل این بیمار گفت: او رفت و به یک مرکز مشاوره برای ناشناس آزمایش HIV در ماه فوریه است. آن منفی بود.

"او ساخته شده است یک تصویر از نتایج" و با ارسال یک عکس از آنها دیاز گفت.

این آنتی بادی نتایج "جذاب ترین بخش این داستان گفت:" Deeks. "اینها جامد دانشمندان" و "تیم ممکن است آمده تا با چیزی است که کمک می کند" اما آن را به تایید این نتایج و خیلی تست بیشتر بدانید, او گفت:.

در خصوص پزشکان می خواهید برای دیدن اثبات از آزمایش خون است که بیمار واقعا خود را متوقف کرده بود HIV دارو. دیاز گفت: تمام بیماران مبتلا به HIV در برزیل دریافت داروهای خود را از یک دولت برنامه بهداشت و او در تأیید این مرد تا به حال متوقف شده است.

"من فکر می کنم آن را بسیار امیدوار کننده است. این بیمار ممکن است درمان شود" اما آن را به زمان بیشتری برای دانستن دیاز گفت.

درمان موفق نبود در چهار دیگران درمان همان راه و یا در هر یک از دیگران در 30 فرد مطالعه تست مربوط به روش.

دیاز گفت که او تا تصویب یک مطالعه جدید در 60 بيمار اسپانسر شده از طرف دولت کمک های مالی در برزیل و ViiV بهداشت و درمان شرکت انگلیسی است که باعث می شود ماراویروک.

دکتر آنتون Pozniak رئیس کنفرانس ایدز و HIV متخصص در چلسی و وست بیمارستان در لندن گفت: زمان بیشتری مورد نیاز است برای دیدن اگر ویروس پرتاب ریباند.

"من منتظر هستم. من شکاک در مورد همه این ... تا یک زن و شوهر از سال به," او گفت:.

این مطالعه جداگانه در پیشگیری درگیر تقریبا 4,600 مردم در شمال و جنوب امریکا و آسیا و آفریقا است. این آزمایش عکس از ViiV را داروی آزمایشی cabotegravir در برابر روزانه قرص Truvada های علوم جلعاد مواد مخدر در حال حاضر تایید شده برای جلوگیری از عفونت HIV.

مطالعه متوقف شد, در اوایل در ماه مه زمانی که شات به نظر می رسید حداقل به عنوان موثر به عنوان قرص است. نتایج نهایی در حال حاضر نشان می دهد ضربه با این نسخهها کار بهتر — وجود 13 عفونت های جدید در میان کسانی که آن را در مقابل 39 در میان کسانی که مصرف Truvada گفت: مطالعه رهبر, دکتر رافائل Landovitz از دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است.

"مردم می توانند اقامت محافظت شده و بدون داشتن گرفته شده یک قرص هر روز," او گفت:. "شما می توانید یک شات و شما لازم نیست که به انجام هر کاری برای دو ماه. که فوق العاده قدرتمند است."

نتایج "می تواند انقلابی در پیشگیری از اچ آی وی در سراسر جهان" و یک گزینه جدید برای افرادی که نمی خواهید به روزانه یک قرص گاندی گفت.

ViiV گفته است: "آمریکا به دنبال تصویب cabotegravir; قیمت احتمالی آن ناشناخته است. Truvada هزینه $از 1600 به 1800 دلار در ماه است اما آنچه بیماران پرداخت از جیب بستگی به بیمه و عوامل دیگر. با هر داروی مردم هنوز هم خواست به استفاده از کاندوم برای جلوگیری از سایر بیماریهای گسترش بیماری است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب