'تبار به قانون اساسی جنون': حقوقی دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن اوکراین در عوض تساوی خشم

به عنوان اگر استیضاح دادگاه وقوع جنوب مرز نیست بیگانه به اندازه کافی با آن محرمانه پروتکل های متراکم استدلال و

توسط PATRIS-FUN در 11 بهمن 1398

به عنوان اگر استیضاح دادگاه وقوع جنوب مرز نیست بیگانه به اندازه کافی با آن محرمانه پروتکل های متراکم استدلال و قابل پیش بینی تعصب وجود دارد در حال حاضر در یک نبرد قانونی خشمگین در خارج از این مجلس مجلسی است که پیشرو در این کشور قانون اساسی کارشناسان به توییتر و op-ed صفحات.

بالا مشخصات وکیل مدافع Alan Dershowitz شناخته شده به مشتریان مشهور مانند O. J. Simpson و مایک تایسون, lobbed کلامی نارنجک به سنا محاکمه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته که شعاع انفجار می تواند به مراتب فراتر از استیضاح.

وقتی پرسید که آیا آن اهمیت دارد در عوض در مغلوب ساختن پیشی جستن خودداری از کمک به اوکراین در ماه اوت گذشته در همان زمان او به عنوان درخواست این کشور برای بررسی سیاسی خود را رقیب Dershowitz گفته سناتور که اگر یک رئیس جمهور معتقد است که انتخاب مجدد خود را در منافع ملی این اشتباه او را به انجام کاری به نفع خود در انتخابات بهره.

"اگر یک رئیس جمهور می کند چیزی که او معتقد است که کمک خواهد کرد که او را به انتخاب در راستای منافع عمومی است که نمی توان نوع عوض که منجر به استیضاح گفت:" سناتور شنبه در پرسش و پاسخ بخشی از محاکمه.

این واژه ها حیرت زده حداقل دموکراتیک طرف مجلس سنا اتاق و بخش زیادی از دانشمندان حقوقی و طنین انداز خوبی به پنج شنبه شب.

رئیس جمهور به عنوان پادشاه

Dershowitz ادعا شد "تبار به قانون اساسی جنون" دموکرات ها " منجر دادستان, Adam Schiff گفت: سناتورهای.

اخبار کابل صاحب نظران صحبت از "یک مارس به سلطنت."

Dershowitz در حال حاضر در تقابل با حقوقی اجماع بر نظر او که سوء استفاده از قدرت سقوط می کند و نه تحت بالا جنایات قانون اساسی ایالات متحده در نظر impeachable به دست آورده تمسخر از هر دو طرف طیف سیاسی.

آدام شیف که منجر دموکرات تعقیب مورد استیضاح در مجلس سنا گفت: این ایده که یک رئیس جمهور می تواند انجام آنچه او می خواهد تا زمانی که او معتقد است از آن در جهت منافع ملی است " قانون اساسی جنون.' (آمریکا تلویزیون/فردا نیوز)

"که در آن تعریف خود را از impeachable جرائم خواهد proscribe بیش از حد کمی این بحث را محافظت بیش از حد در انتخابات ریاست جمهوری تقلب" جاناتان Turley, حقوقی, پژوهشگر در دانشگاه جورج واشنگتن و تنها شاهد متخصص جمهوریخواهان به نام در خانه استیضاح جلسات که با انتقاد از استیضاح با عنوان "عجله و لا ابالی."

"استدلال می شود دایره: رئیس جمهور نمی تواند استیضاح برای سیاست اما او استدلال می کند همه سیاست است برای رئیس جمهور," او نوشت: در یک نظر قطعه برای ایالات متحده آمریکا امروز.

جورج واشنگتن دانشگاه دانشکده حقوق استاد جاناتان Turley فکر نمی کند تهمت باید استیضاح اما با قبول نمی کند Alan Dershowitz تفسیر آنچه که یک رئیس جمهور می تواند انجام دهد بیشتر به خود انتخابات چشم انداز. (Jacquelyn مارتین/آسوشیتد پرس)

حتی برخی از کسانی که فکر می کنم مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است تا به حال یک دلیل مشروع برای نگه دارید تا کمک های نظامی به اوکراین و درخواست همکاری با تحقیقات سیاسی خود حریف ترس Dershowitz دفاع از رئیس جمهور می تواند راه را برای گسترش قدرت اجرایی است که می تواند اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس جمهور آینده به دنبال مخالفان سیاسی با مصونیت از مجازات.

"است که یک پایان-را-همیشه-توجیه-معنی استدلال که من پیدا کردن مشکل" گفت: John Malcolm معاون رئيس جمهور از موسسه قانون اساسی دولت در بنیاد میراث در واشنگتن دی سی

Dershowitz پاسخ در tweetstorm

Dershowitz سعی کردم به آدرس طوفان در حماسه 20-tweet-موضوع طولانی است که در آن او تلاش برای روشن کردن نقطه خود را.

"رئیس جمهور نمی تواند چیزی غیر قانونی به منظور دریافت دوباره انتخاب شود. اما نه می تواند به خود رفتار قانونی بود تبدیل به یک جنایتکار یا impeachable جرم فقط به خاطر آن بود که با انگیزه در بخش های انتخاباتی ملاحظات," او نوشت.

منتقدان بودند نه مماشات کرد و گفت چنین دفاع خواهد جسور یک رئیس جمهور که در حال حاضر احساس می کند قانون اساسی ایالات متحده کمک های مالی او را مطلق ایمنی از طریق موقعیت خود را به عنوان رئیس جمهور و استفاده کرده است که توجیهی برای نادیده گرفتن کنگره تحقیقات خود را به اوکراین ببرند.

"دو چک از رئیس جمهور در حال کنگره نظارت و استیضاح و آنها نابود شده اند" گفت: الان Lichtman ریاست جمهوری مورخ است که استدلال به نفع مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح در سال 2017, کتاب در مورد استیضاح.

"Dershowitz به او داده پوشش به انجام این کار است. ... این نمی تواند بیشتر قابل توجه است."

این Nixon موازی

مقایسه با ریچارد نیکسون را به سوء استفاده از قدرت ریاست جمهوری افزون گردید در پوشش رسانه ای از جنجال. 37 رئیس جمهور ایالات متحده که در مواجهه با استیضاح استعفا داد در سال 1974 بیش از نقش خود در واترگیت رسوایی سیاسی گفت: یک روزنامه نگار که از او پرسید که چرا او تحریم یک عملیات اطلاعاتی که مورد نیاز سرقت "زمانی که رئیس جمهور آن را ندارد که به معنی آن است که غیر قانونی نیست."

رئیس جمهور آمریکا ریچارد نیکسون استعفا داد و قبل از او می تواند استیضاح در سال 1974. (آسوشیتد پرس)

آن را ناقص, مقایسه, می گوید کوری Brettschneider نویسنده سوگند و دفتر: یک راهنمای اساسی برای رئیس جمهور آینده و استاد در دانشگاه براون است.

"او البته گفت که خط معروف ... اما او نمی ایجاد یک کل فلسفه در اطراف آن و یا دفاع از خود پس از واترگیت در راه است که" او گفت:.

"من فکر نمی کنم مغلوب ساختن پیشی جستن به درک ... این قانون به عنوان یک محدودیت در رفتار خود را در راه است که نیکسون بود."

مغلوب ساختن پیشی جستن منفجر شد و قلمرو اختیارات اجرایی

قدرت اجرایی گسترش یافته تحت هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات رئیس جمهور در دهه های اخیر گفت: جسیکا لوینسون یک استاد در Loyola Law School در لس آنجلس, اما نه به حدی که آن را تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

"ما هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این که در آن شما سعی می کنید و ... اساسا منفجر عرصه قدرت اجرایی و استفاده از آن برای منافع شخصی."

او می گوید که در حالی که Dershowitz ممکن است صریحا انتقاد همکاران خود را برای او تفسیر خود را از قانون اساسی این معنا نیست که استدلال او نمی خواهد که کشش به خصوص اگر آن را بخشی از یک برنده دفاع قانونی که منجر به تبرئه آن را به عنوان انتظار آن خواهد شد.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده شده در یک تجمع در Des Moines, آیووا, پنج شنبه, بارها گفت که او فکر می کند که ماده دوم قانون اساسی ایالات متحده اجازه می دهد تا او را به انجام هر کاری که او می خواهد به عنوان رئیس جمهور. (Jonathan ارنست/فردا نیوز)

"شما نوعی مستقیم یا غیر مستقیم مهر تایید هنگامی که استدلال خود را این است که برنده یک," لوینسون گفت.

اما مالکوم اخطار می دهد که منافع عمومی استدلال است نه تمام شود و پایان همه از مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع.

"مردم در حال رفتن برای رای دادن به محکوم یا تبرئه رئیس جمهور بر اساس کل vulture از استدلال است که تا به حال ساخته شده توسط هر دو طرف" او گفت:.

هنوز هم اگر وکلا تکیه بر "آنچه برای من خوب است خوب است برای کشور" دفاع در آینده موارد به دفاع از رئیس جمهور خط بین سیاسی و تصمیم گیری های سیاست می تواند به آرامی پاک شود.

"من فکر نمی کنم که اتفاق می افتد در یک یا دو دولت است اما من فکر می کنم ممکن است که اگر این تفکر فقط پذیرفته می شود و سپس آن را واقعا حل" جسیکا گفت: لوینسون.

دادگاه می تواند در نهایت در تبرئه جمعه

در برابر صدا و خشم Dershowitz جنجال محاکمه ادامه داد: به هر بشکه همراه پنج شنبه و نگاه به طور فزاینده ای به احتمال زیاد به پایان جمعه با یک رای به تبرئه رئیس جمهور بدون شنیدن از اضافی شاهدان پس از سن. لامار الکساندر یکی از جمهوری خواهان تصور می شود با توجه به رای گیری با شخص میانه رو لیزا Murkowski سوزان کالینز و میت رامنی تایید او مخالفت فراخوان اضافی شهود.

بسته شدن استدلال شد مجموعه ای برای شروع روز جمعه در 1 p. m. و پس از انتخابات در شهود و احتمالا رای بر حذف از دفتر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب