قاضی قوانین در حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن طرح به زور بیمه و بیمارستان ها به انتشار قیمت

(واشنگتن) — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برنده دادگاه روز شنبه تایید طرح خود نیاز به بیمه و بیمارستان ها به افش

توسط PATRIS-FUN در 4 تیر 1399

(واشنگتن) — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برنده دادگاه روز شنبه تایید طرح خود نیاز به بیمه و بیمارستان ها به افشای واقعی قیمت رایج در آزمون و مراحل در تلاش برای ترویج رقابت و فشار هزینه است.

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر به نام تصمیم در دادگاه فدرال در واشنگتن دی سی "یک پیروزی قاطع" برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای باز کردن پیچیده جهان از مراقبت های بهداشتی قیمت گذاری بنابراین بیماران و خانواده ها می تواند بهتر-تصمیم گیری آگاهانه در مورد مراقبت از خود.

"این به خوبی ممکن است بزرگتر از بهداشت و درمان خود را" مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی سه شنبه در این حکم. "تبریک امریکا!"

اما انجمن بیمارستان های آمریکا که شکایت برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تنظیم شد و در کنار از دست دادن اعلام کرد که درخواست تجدید نظر خواهد بود. صنعت استدلال می کند که وادار به افشای قیمت مذاکره بین بیمارستان و بیمه مقدار به اجبار.

این بدان معناست که تصمیم ایالات متحده در منطقه قاضی Carl J. نیکولز ممکن است حرف آخر.

"آمریکا بيماران شایستگی این را در کنترل خود, بهداشت و درمان," آذر در بیانیه ای گفت. "به خصوص در زمانی که بیمار به دنبال نیاز به مراقبت در طول اضطراری برای بهداشت عمومی در آن است مهم تر از همیشه است که آنها دسترسی به قیمت واقعی خدمات بهداشت و درمان."

ملیندا Hutton, مشاور عمومی برای بیمارستان ارتباط گفت: گروه تجارت نا امید حاکم گذارم آنچه او به نام "ناقص" سیاست. Hutton هم ذکر coronavirus همه گیر و گفت که مطابق با قانون خواهد تحمیل هزینه های جدید در زمان اشتباه.

"آن را نیز تحمیل قابل توجهی بار در بیمارستان ها در زمانی که منابع نازک کشیده و نیاز به اختصاص داده شده به مراقبت از بیمار" Hutton گفت. "AHA تجدید نظر در این تصمیم و به دنبال تسریع بررسی است."

دولت را افشا قانون تنظیم شده است و از ژانويه اما جدول زمانی در حال حاضر نامشخص است.

با اینحال بیمار مدافع سینتیا فیشر گفت: تصمیم قاضی خواهد شد کمک به رفع ابهام هزینه های مراقبت های بهداشتی است و در خط با آنچه اکثر مردم می خواهم برای دیدن. "آمریکایی ها می خواهند بیمارستان ها و شرکت های بیمه برای آشکار و پنهان خود را با قیمت و بر این باورند که آن را به قیمت های پایین تر" گفت: فیشر.

به عنوان پیشنهاد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قانون نیاز است که بیمارستان ها:

—انتشار در یک مصرف کننده-دوستانه مذاکره نرخ 300 شایع ترین خدمات است که می تواند برنامه ریزی در پیشبرد مانند زانو جایگزینی یک عمل سزارين تحویل و یا MRI اسکن. بیمارستان ها را به فاش کردن آنچه که آنها مایل به پذیرفتن اگر بیمار پول نقد می پردازد. اطلاعات به روز می شود هر سال است.

—انتشار تمام هزینه های خود را در یک فرمت است که می توان به عنوان خوانده شده در اینترنت توسط دیگر سیستم های کامپیوتری. این اجازه می دهد توسعه دهندگان وب و گروه های مصرف کننده به آمده تا با ابزار است که بیماران و خانواده های آنها می توانید استفاده کنید.

شرکت های بیمه نیز در مخالفت با این طرح گفت: از آن می تواند بی درنگ ارائه دهندگان که در حال پذیرش یک قیمت مقرون به صرفه را امتحان کنید پیشنهاد تا چه آنها به اتهام اگر آنها را ببینید که دیگران در حال گرفتن بیشتر.

قاضی نیکولز نامزد دریافت جایزه بود به دادگاه با مغلوب ساختن پیشی جستن.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب