برزیل وزیر بهداشت استعفا داد پس از یک ماه کار به عنوان COVID-19 مرگ و میر افزایش

برزیل وزیر بهداشت نلسون Teich دست در استعفای خود را روز جمعه پس از کمتر از یک ماه در این کار با اضافه کردن به

توسط PATRIS-FUN در 26 اردیبهشت 1399

برزیل وزیر بهداشت نلسون Teich دست در استعفای خود را روز جمعه پس از کمتر از یک ماه در این کار با اضافه کردن به آشفتگی در دولت را از دست داده و رمان coronavirus به عنوان کشور می شود جهانی نقطه داغ برای این بیماری همه گیر.

Teich, که مخالفت با جناح راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro است فرستاده شده استعفای خود را و نگه دارید در یک کنفرانس خبری بعد از آن خود کرد. Bolsonaro شده است هل دادن در روزهای اخیر برای استفاده گسترده تر از هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای COVID-19 که Teich مقاومت است.

آنها همچنین مخالف در سرعت بازگشایی اقتصاد است. هفته گذشته وزیر گفت: او مشورت قبل از Bolsonaro با صدور حکمی اجازه می دهد ورزشگاه سالنهای زیبایی و آرایشگاه برای باز کردن کسب و کار.

Teich دومین وزیر بهداشت به استعفا در میان coronavirus همه گیر در برزیل. در اواسط ماه مارس او جایگزین نلسون Mandetta که او نیز در برابر استفاده گسترده تر از هیدروکسی کلروکین و مخالفت با Bolsonaro استدلال به انجام دور با قرنطينه و دیگر coronavirus محدودیت.

Bolsonaro را از دست داده و coronavirus شده است به طور گسترده ای مورد انتقاد در سطح جهان به عنوان او را به حداقل رسانده و شدت بیماری و گفت: برزیلی ها به چشم پوشی از قرنطینه محدودیت.

'متاسفانه مردم خواهد مرد': Bolsonaro

برزیل در حال حاضر پیشی گرفتن از آلمان و فرانسه در تعدادی از coronavirus موارد با بیش از 200 ، 000 نفر مبتلا به این ویروس که از روز شنبه زمانی که وزارت بهداشت گزارش 844 جدید و میر آوردن تلفات به 13,933.

Bolsonaro است برافراشته در برابر آسیب های اقتصادی ناشی از دولت های ایالتی و محلی اجتماعی فاصله اقدامات گرفتن مبارزات انتخاباتی خود برای بازگشایی اقتصاد به برزیل کسب و کار جامعه در روز پنج شنبه.

مردان حمل جعبه نصب شود برای تابوت در سن پدرو شهرداری گورستان در سن پائولو که شده است به خصوص ضربه توسط COVID-19 شیوع. (آماندا Perobelli/فردا نیوز)

در یک ویدئو کنفرانس گفت: جمع رهبران کسب و کار به "بازی سخت" با São Paulo فرماندار ژوئن Doria که صادر اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات و گفت که او نمی خواهد مطابق با Bolsonaro آخرین حکم به بازگشایی سالن های ورزشی و سالن های زیبایی.

"یک مرد است که تصمیم گیری های آینده از سائو پائولو" Bolsonaro گفت: با اشاره به Doria. "او است که تصمیم گیری آینده در برزیل اقتصاد است. با تمام احترامی که شما باید در تماس با فرماندار و بازی سخت — بازی بازی های دشوار — از آنجا که این یک موضوع جدی است و جنگ. برزیل در خطر است."

سائو پائولو, برزیل پرجمعیت ترین دولت و یک سوم از آن اقتصادی خروجی دیده می شود بیمارستان حد تحت فشار قرار دادند به عنوان این رکورد بدترین شیوع در کشور است.

Doria به خواست ساکنان به ماندن در خانه و دستور داد تمام خدمات غیر ضروری بسته از طریق مه 31. اما Bolsonaro به دنبال تضعیف آن سفارشات با اعلام خدمات بیشتر به عنوان "ضروری" و رایگان برای باز کردن از جمله ورزشگاه و سالن مو.

Bolsonaro گفت: آن است که هنوز هم ممکن است برای معکوس دوره و جلوگیری از آنچه او به نام هرج و مرج اقتصادی در سال به آمده است.

"آیا مردم می میرند ؟ متاسفانه مردم خواهد مرد. متاسفانه بدون توجه به آنچه با یک مستند یا نه, ما همچنان به از دست دادن زندگی" Bolsonaro گفت.

"در حال حاضر تعدادی از زندگی که از دست خواهد رفت از هرج و مرج اقتصادی به دلیل مستندات خواهد بود بسیار بسیار بیشتر است."

Doria یکی از حداقل 10 فرمانداران گفت که آنها نمی خواهد مطابق با Bolsonaro فرمان.

Mandetta در مصاحبه با سی ان ان کریستین امانپور در روز پنج شنبه پیش بینی کرد این کشور به احتمال زیاد بیش از 1 ، 000 مرگ و میر در هر روز مدتی در هفته آینده.

"تاریخ نشان خواهد داد که چه کسی حق و چه کسی اشتباه بود" Mandetta گفت: از اختلاف نظر با Bolsonaro. "من فکر می کنم این اعداد [سخن] را برای خود.

مخالفت و متفقین سیاستمداران انتقاد Bolsonaro را ناسازگاری پس از آخرین توسعه است. نماینده مجلس مارسلو راموس از میانه رو حزب لیبرال گفت که رئیس جمهور را قبول یک وزیر بدون توجه به علم مبتنی بر بهداشت عمومی سیاست.

الساندرو مولون از حزب سوسیالیست برزیل هشدار داد که برزیل شد و به سمت بهداشت عمومی فاجعه و گفت: رئیس جمهور باید استیضاح.

"Bolsonaro نمی خواهید ویژگی های وزیر او می خواهد کسی که موافق با خود را ایدئولوژیک جنون مانند پایان دادن به اجتماعی فاصله و با استفاده از کلروکين," مولون در بیانیه ای گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب