برامس: پسر دوم مدیر می گوید: عروسک های خزنده فیلم رو از روی زمین به دلیل Jared کوشنر الگوهای رفتاری

تقریبا بلافاصله پس از مراسم اسکار, پیروزی, Joaquin Phoenix به یک گاو و گوساله آنچه را که آنها سزاوار. The Jok

توسط PATRIS-FUN در 2 اسفند 1398

تقریبا بلافاصله پس از مراسم اسکار, پیروزی, Joaquin Phoenix به یک گاو و گوساله آنچه را که آنها سزاوار.

The Joker ستاره است که یک گیاهخوار پس از سن 3 در آکادمی جایزه سخنرانی در اوایل این ماه برافراشته در برابر این واقعیت که "ما احساس می کنیم حق تلقیح مصنوعی گاو و هنگامی که او به هنگام تولد ما سرقت نوزاد ... و سپس ما او را شیر که در نظر گرفته شده برای یک گوساله و ما آن را در ما قهوه و غلات."

اما علاوه بر این فقط با استفاده از پلت فرم خود را در مراسم اسکار به حمایت از این موضوع ققنوس آماده بود تا اقدام به معنای واقعی کلمه روز بعد وقتی که او در بازدید از یک کشتارگاه در پیکو ریورا, کالیفرنیا, TMZ گزارش.

در یک ویدئو ققنوس دیده می شود ظاهر می شود عمیقا تردید در حالی که صحبت کردن به رئیس جمهور این شرکت که صاحب کشتارگاه و به پایان می رسد تا با فرصت برای نجات یک گاو و گوساله که گرفته شده به یک پناهگاه. این بازیگر به پایان می رسد امیدوار کننده برای ارسال به کشتارگاه مدیر عامل عکس از گاو و گوساله در زندگی جدید خود را, عکس, عمومی قطعا رفتن به می خواهید یک کپی از پس از دلگرم کننده ویدئو.

ققنوس در بیانیه ای وعده داده شده او در ادامه به "مبارزه برای آزادی همه حیوانات است که رنج می برند در این سیستم های سرکوبگر."

در طول سال 2020 فصل جوایز ققنوس شده بود هر دو برای دفاع از مسائل مربوط به او در مورد مراقبت در سخنرانی اما پس از آن اقدام به عنوان به خوبی. سی ان ان یادداشت او آرامش خوک ها در راه خود را به یک کشتارگاه و روز خود را در صفحه جوایز انجمن بازیگران برنده و تنها چند روز پس از برنده شدن در گلدن گلوب او پیوست جین فوندا و بازداشت شده در آب و هوا تغییر تظاهرات در واشنگتن ،

ققنوس در آن زمان گفت: "من فکر می کنم گاهی اوقات ما تعجب آنچه که می تواند ما را در این مبارزه با تغییر آب و هوا وجود دارد چیزی است که شما می توانید امروز انجام دهید در حال حاضر و فردا با ساخت یک انتخاب در مورد آنچه که شما مصرف می کند."برندان فرداtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن