بوتسوانا مجموعه به حراج اولین فیل شکار مجوز پس از لغو ممنوعیت

بوتسوانا است که بزرگترین فیل جمعیت است که در این هفته برگزاری اولین عمده مزایده برای حق به شکار حیوانات پس از

توسط PATRIS-FUN در 16 بهمن 1398

بوتسوانا است که بزرگترین فیل جمعیت است که در این هفته برگزاری اولین عمده مزایده برای حق به شکار حیوانات پس از لغو ممنوعیت سال گذشته است.

دولت ارائه شده است هفت بسته از 10 فیل هر یک با توجه به حراج آن Ltd. که عامل فروش از طرف دولت است. حراج برگزار خواهد شد در 3 p. m. به وقت محلی در پایتخت آن گابورون در فوریه. 7 و علاقه مند به مناقصه خواهد نیاز به قرار دادن سپرده قابل استرداد می باشد 200,000 pula ($18,300). آن را می تواند به دنبال آنلاین.

رئیس جمهور Mokgweetsi Masisi قرار دادن فیل در مرکز بوتسوانا سیاست در سال گذشته به عنوان او مبارزه کرد و در ماه اکتبر انتخابات که حزب حاکم به دست آورد. با بلند کردن ممنوعیت شکار در Masisi شکست صفوف با سلف خود ایان Khama که تا به حال به دست آورد بین المللی ستایش بوتسوانا حیات وحش سیاست.

بوتسوانا حدود 130,000 از حیوانات در سراسر کشور. کشاورزان باید گله و شکایت از یک رشد تعداد حوادث با فیل است که در زمان از بین بردن محصولات کشاورزی و پایمال روستاییان به مرگ است. در حالی که شکار نمی خواهد به طور معنی داری کاهش اندازه جمعیت فیل درآمد از ورزش می تواند به نفع جوامع محلی با توجه به دولت است.

فیل سهمیه

اياد در سراسر جهان را به مخالفت با تغییرات هشدار داد که گردشگران ممکن است در جاهای دیگر. گردشگری حساب برای یک پنجم از بوتسوانا در اقتصاد است.

شکارچیان حرفه ای به احتمال زیاد به پیشنهاد برای شکار بسته و سپس فروش آنها را در سود است. شکار را به اجرا می شود در حضور یک شکارچی حرفه ای و هزینه های اضافی است که به اتهام برای این سرویس.

دولت با صدور یک سهمیه برای کشتن 272 از حیوانات در سال 2020 که شکارچیان خارجی اجازه خواهد داشت به ساقه 202 فیل و صادرات غنائم.

فصل شکار را از مارس تا سپتامبر پوشا خشک زمستان هنگامی که بوش آفریقایی نازک تر است و حیوانات هستند آسان تر برای پیدا کردن.

در حالی که دولت این اجازه را به قتل 158 فیل توسط گردشگران خارجی در سال 2019 فصل مزایده برای شکار مجوز قرار گرفت.

با بلند کردن شکار, ممنوعیت, بوتسوانا آورده خود را در خط با همسایگان خود است. تعداد مجوز شکار به شرح زیر 400 درپوش آن را در مجموعه خود و در مقایسه با 500 مجوز در زیمبابوه و 90 در نامیبیا. زیمبابوه جهان دوم-بزرگترین فیل جمعیت.

همه در هزینه یک فیل شکار به طور معمول شامل چند صد دلار در روز برای شکارچیان حرفه ای که به همراه گردشگران و همچنین به عنوان محل اقامت و گچ هزینه. شکار می تواند 10 تا 18 روز به طور متوسط. ترین جایزه شکارچیان در جنوب آفریقا آمده از ایالات متحده

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن