بوسنی حبس برای قاچاق قطعات تفنگ برای نئو نازی ها-ارتباط مشتریان در سوئد

یک دادگاه آمریکا محکوم کرد بوسنی به بیش از هفت سال زندان برای ارسال قطعات تفنگ خارج از کشور از جمله به مشتریان

توسط PATRIS-FUN در 8 بهمن 1398

یک دادگاه آمریکا محکوم کرد بوسنی به بیش از هفت سال زندان برای ارسال قطعات تفنگ خارج از کشور از جمله به مشتریان درگیر با یک کرون نئو نازی ها ، مرد با برچسب موارد را به عنوان دوچرخه, قطعات دوچرخه.

یک بوسنیایی مرد ساخته شده است یک "کسب و کار پر سود" در آمریکا با فروش و به طور غیر قانونی حمل و نقل قطعات تفنگ به سوئد, روسیه, فرانسه و برزیل با توجه به آزادی مطبوعات منتشر شده توسط دادگستری آمریکا روز دوشنبه.

دادگاه مستقر در ایالت واشنگتن آمریکا محکوم هانی V. قانونی ساکن آمریکا به بیش از هفت سال در زندان است.

متهم گفت: خریداران شامل یک کرون "نئو نازی ها ،

ادامه مطلب: اروپایی اسلحه و پول سوخت ما تفنگ اعتیاد

دستگیر و با یک تپانچه به سرقت رفته

این مورد در مقابل 36 سال آغاز شده و در سال 2017, زمانی که سوئدی اجرای قانون کشف و ضبط بخشی از یک اسلحه Glock از یک کرون صفحه اصلی. در حالی که شماره سریال شده بود واصل کردن تولید کننده بود و هنوز هم قادر به ردیابی آن برای یک فرد در منطقه سیاتل که ادعا کرد که فروش سلاح به هانی V.

ادامه مطلب: اروپایی, gunmakers سیل ما را با سلاح گرم

متهم متوجه شدند که امنیت علاقه مند بود در اسلحه گرم و تماس آژانس خود را در مارس 2017. او به طور داوطلبانه اطلاعات در مورد تفنگ خود را به فروش کسب و کار که تا حدودی انجام شده در eBay. اگر چه عوامل به او صحبت کرد و چندین بار او تنها دستگیر و یک سال پس از برقراری تماس.

"این متهم بارها و بارها به دروغ اجرای قانون" ما وکیل Brian T. مورن گفت.

در زمان دستگیری او بوسنی ملی حمل سرقت Ruger تپانچه با محو شماره سریال.

عنوان دوچرخه, قطعات دوچرخه

ما دادستان گفت: او با استفاده جعلی از نام و نشاندار سلاح بسته به قطعات دوچرخه قبل از حمل و نقل آنها. به عنوان بسیاری از 20 محموله به پایان رسید تا در سوئد با بسته های پایان در دیگر کشورهای خارج از ایالات متحده.

سوئدی اجرای قانون عوامل پس از آن تایید کرد که برخی از مشتریان خود بسته بود به یک گروه نئو نازی ها با توجه به AP news agency.

ادامه مطلب: نئو نازی ها پس زمینه سگهای دموکرات سوئد

واشنگتن دادگاه او را مجرم پس از دو روز محاکمه در 2019. در حالی که در انتظار صدور حکم در زندان, اما, هانی V. اتهام توطئه برای آسیب رساندن به شاهد در برابر او. با توجه به دادستان او در تماس با یک فرد اعتقاد او به عنوان یک عضو باند و سعی به مقابله با این باند برای آسیب رساندن به شاهد. در حقیقت او در برقراری ارتباط با یک پلیس مخفی افسر پلیس است. انسان را انکار می کند و تلاش برای سازماندهی این حمله است.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

یادداشت سردبیر: دویچه وله به شرح زیر آلمانی کد مطبوعات که بر اهمیت حفاظت از حریم شخصی مشکوک به مجرمان یا قربانیان و ما ملزم به خودداری از افشای نام کامل در چنین مواردی است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن