بوریس جانسون پرده طرح برای بازگشایی انگلستان پس از coronavirus مستند

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: coronavirus مستند به پایان خواهد رسید و در عین حال ترغیب مردم به "هشدار" به خطرات

توسط PATRIS-FUN در 21 اردیبهشت 1399

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: coronavirus مستند به پایان خواهد رسید و در عین حال ترغیب مردم به "هشدار" به خطرات او به عنوان مشخص شده در برنامه های به آرامی شروع کاهش اقدامات است که تعطیل شده خیلی از اقتصاد برای نزدیک به هفت هفته.

در حالی که دولت او بود و جهت دادن به انگلستان می خواهد آن را به انگلستان و سایر کشورهای تشکیل دهنده — ولز اسکاتلند و ایرلند شمالی — به همان روش. اما وجود دارد فوری بخش با اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon گفت: او را با چوب موجود "در خانه ماندن" پیام.

"این زمان به سادگی برای پایان دادن به مستند این هفته" جانسون گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی ، "در عوض ما در حال برداشتن اولین گام های دقیق برای تغییر ما اقدامات است."

از دوشنبه کسانی که از خانه کار می کند خواهد بود به طور فعال تشویق به رفتن به محل کار او گفت: encouarging مردم به پیاده روی و یا دوچرخه سواری به جای در نظر گرفتن حمل و نقل عمومی در صورت امکان.

و از روز شنبه مردم را مجاز به "بیشتر و حتی نامحدود" مقدار هوای آزاد, ورزش, تا زمانی که آنها پایبند به اجتماعی فاصله دستورالعمل جانسون گفت.

"شما می توانید نشستن در آفتاب در پارک محلی خود شما می توانید درایو را به مقصد دیگر شما حتی می توانید بازی های ورزشی, اما تنها با اعضای خانواده خود," او گفت:.

قهرمان سابق جهان kickboxer کریگ آلن کار می کند در خانه اش در استنلی, County Durham, در روز یکشنبه. مردم ممکن است "نامحدود" دسترسی به ورزش و اجازه خواهد داشت به بازی های ورزشی با دیگر اعضای خانواده خود توسط چهار شنبه جانسون گفت. (Lee Smith/فردا نیوز)

جدید مشاوره خواهد بود همراه با افزایش جریمه برای کسانی که شکستن قوانین, نخست وزیر گفت.

جانسون توضیح داد جدید پنج سطح COVID-19 سیستم هشدار است که خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد برای اطلاع رسانی عمومی در مورد چگونگی مستند برداشته شود و با 5 سطح است که در بحرانی ترین سطح. این تغییرات کمک خواهد کرد را به ایالات Kingdowm نزدیک به سطح 4.

او امیدوار است برای تست صدها هزار نفر از مردم برای coronavirus هر روز. مغازه ها ممکن است آزمایشی در ماه ژوئن 1 و برخی از دانش آموزان نیز می تواند بازگشت به مدرسه پس از آن -- اما تنها در صورتی که عفونت رای همچنان به کاهش است. برخی از رستوران ها می تواند باز ژوئیه 1.

جزئیات بیشتر از جانسون طرح خواهد بود ساخته شده در مجلس در روز دوشنبه. او بازگشت به کار دو هفته پیش زیر خود بستری برای COVID-19.

جانسون دولت مواجه شده است به انتقاد از احزاب مخالف و دیگران بیش از آن در دست زدن به همه گیر و نخست وزیر است که با احتیاط از گرفتن ترمز کردن بیش از حد به زودی. بریتانیا coronavirus مرگ و میر — 31,855 — بالاترین دوم در جهان پس از ایالات متحده امریکا. بخش عمده ای از موارد و مرگ و میر شده است در انگلستان.

تصمیم دولت به جای آن "در خانه ماندن" شعار ضرب به صورت هفته بود انتقاد احزاب مخالف که به نام جدید "هشدار" پیام بیش از حد مبهم است.

این تفویض دولت ها در اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی در حال حاضر به تمدید مستند برای یکی دیگر از سه هفته.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن