پلیس در هوا برای 33 فصل کاهش یافته و توسط پارامونت شبکه

پس از 33 فصل در هوا, پلیس کاهش یافته و توسط پارامونت شبکه به عنوان اعتراض به خشونت پلیس تکثیر در سراسر جهان اس

توسط PATRIS-FUN در 22 خرداد 1399

پس از 33 فصل در هوا, پلیس کاهش یافته و توسط پارامونت شبکه به عنوان اعتراض به خشونت پلیس تکثیر در سراسر جهان است.

"پلیس در برترین شبکه و ما لازم نیست که هر زمان یا در آینده قصد دارد آن را به بازگشت" یک سخنگوی کانال کابل گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

این نمایش تا به حال کشیده شده است به طور موقت از هوا در اواخر ماه مه زمانی که تظاهرات با هدف پلیس از مرگ جورج فلوید شروع به دست آوردن شتاب.

که حرکت ساخته شده بود دائم در روز سه شنبه.

پلیس خالق جان Langley چپ و مورگان است که معاون رئیس جمهور از لنگلی محصولات مورد بحث نشان می دهد در نیویورک در سال 2007. (ریچارد درو/آسوشیتد پرس)

روشن نیست که آیا این شرکت است که باعث می شود نشان می دهد لنگلی محصولات خواهد سعی کنید برای پیدا کردن یک خانه جدید برای آن است. صوتی در یک شرکت شماره تلفن بود و نه پذیرش پیام.

برای سال ها نشان می دهد خالق جان لنگلی سعی کردم و موفق به فروش یک cinéma vérité-سبک مجموعه تلویزیونی ردیابی پلیس گشت. پس از آن آمد 1988 هالیوود نویسندگان اعتصاب.

"این زمانی است که فاکس خریداری پلیس" به خاطر یک سری با هیچ راوی هیچ میزبان هیچ اسکریپت هیچ enactments دوباره صدا بسیار خوب به آنها را در زمان" لنگلی به یاد می آورد در سال 2007.

این واقعیت نشان می دهد, با آن به طور گسترده ای شناخته شده رگی تم آهنگ پسر بد با دایره درونی اجازه بینندگان به سوار همراه با افسران پلیس در حال گشت زنی های مختلف در شهرستانها ایالات متحده است.

آن را زد در شبکه فاکس برای 25 سال تا سال 2013 زمانی که ویاکام متعلق به اسپایک تلویزیون آن را برداشت. نشان می دهد باقی مانده در هوا پس از سنبله بود rebranded به عنوان برترین شبکه در سال 2018 است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب