بوریس جانسون می گوید انگلستان آماده برای باز کردن درب به هنگ کنگ شهروندان در صورت نیاز

نخست وزیر بوریس جانسون گفت که بریتانیا آماده برای باز کردن درب به تقریبا سه میلیون دلار هنگ کنگ شهروندان به شه

توسط PATRIS-FUN در 14 خرداد 1399

نخست وزیر بوریس جانسون گفت که بریتانیا آماده برای باز کردن درب به تقریبا سه میلیون دلار هنگ کنگ شهروندان به شهر را رهبر وارد پکن روز چهارشنبه برای جلسات برنامه ریزی امنیت ملی قانون است که بسیاری از نگرانی در مورد آینده خود را.

جانسون گفت: در یک ستون آنلاین منتشر شده توسط جنوب چین صبح پست یک دلار هنگ کنگ, روزنامه که امنیت قانون را محدود کردن آزادی در هنگ کنگ و درگیری با چین تعهدات خود تحت قرارداد خود را با انگلستان هنگامی که آن را در زمان به عقب این مستعمره سابق بریتانیا در سال 1997.

"بسیاری از مردم در هنگ کنگ از ترس راه خود را از زندگی — که چین متعهد به رعایت — در معرض خطر است," او نوشت. "اگر چین درآمد حاصل برای توجیه ترس خود را پس از آن بریتانیا نمی تواند در وجدان خوب شانه را بالا انداختن شانه های ما و راه رفتن به دور."

چین شوکه بسیاری از هنگ کنگ 7.5 میلیون نفر که آن را اوایل این ماه اعلام کرد که آن را به تصویب برسانند امنیت ملی قانون برای این شهر که وعده داده شده بود و سطح بالایی از استقلال خارج از خارجی و دفاع در امور.

در پکن سخنگوی وزارت خارجه ژائو Lijian تصریح کرد چین اعلام کرده که توافق با انگلستان شناخته شده به عنوان چین و بریتانیا اعلامیه مشترک بود و اساسا باطل و از درجه اعتبار ساقط است.

"انگلستان تا به حال هیچ حاکمیت حکومت و یا نظارت بیش از هنگ کنگ پس از آن بازگشت (به چینی قاعده)," ژائو گفت: در یک جلسه توجیهی روزانه.

"بنابراین, انگلیسی, طرف حق ندارد به استناد چین و بریتانیا اعلامیه مشترک به اظهارات غیر مسئولانه در هنگ کنگ امور و دخالت در چین امور داخلی" ژائو گفت.

هنگ کنگ رهبر کری لام وارد پکن روز چهارشنبه برای ملاقات با مقامات دولت مرکزی در مورد برنامه ریزی شده که از او پشتیبانی می کند. چین می تواند با تصویب این قانون در اواخر این ماه و یا در پایان ماه اوت تحلیلگران گفته اند.

2.5 میلیون نفر واجد شرایط برای درخواست گذرنامه BNO

حدود 350000 دلار هنگ کنگ شهروندان نگه ملی بریتانیا در خارج از کشور گذرنامه میراث دوران استعمار و 2.5 میلیون نفر دیگر واجد شرایط برای درخواست آنها جانسون گفت: در ستون خود. صف های طولانی تشکیل داده اند در DHL پیک ادارات در این شهرستان پس از اعلام به عنوان عجله مردم برای درخواست و یا تمدید کنند BNO گذرنامه.

جانسون انعکاس زودتر اظهارات وزرای کابینه گفت که اگر چین تحمیل امنیت ملی قانون بریتانیا اجازه می دهد دارندگان BNO گذرنامه به باقی می ماند برای 12 ماه در یک تجدید پذیر اساس و آنها را عطا حق کار قرار دادن آنها در یک مسیر ممکن به تابعیت انگلستان.

مردم صف خارج DHL اکسپرس فروشگاه در هنگ کنگ در روز دوشنبه. جمعیت کثیری از مردم صف در پیک رسانه ها در سراسر شهرستان های بسیاری برای ارسال مدارک به انگلستان برای درخواست و یا تمدید آنچه شناخته شده به عنوان یک ملی (خارج از کشور) گذرنامه. (وینسنت یو/آسوشیتد پرس)

"این مقدار خواهد بود به یکی از بزرگترین تغییرات در ما ویزا سیستم در تاریخ بریتانیا" جانسون نوشت و اضافه کرد: "من امیدوارم که آن را نمی خواهد آمد به این."

BNO دارندگان گذرنامه در حال حاضر می توانید اقامت در انگلستان تنها تا شش ماه.

به طور جداگانه در روز چهارشنبه در هنگ کنگ فعال جاشوا وانگ به نام رهبران در اروپا به مخالفت با امنیت ملی قانون گفت: این کارائی "یک کشور دو سیستم" چارچوب وعده داده شده به نیمه مستقل خاک چینی.

ونگ گفت که پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به اعمال تحریم ها در هنگ کنگ در هفته گذشته حرکت باید نگه داشته شود برای ساخت یک "اتحاد جهانی برای ایستادن در هنگ کنگ است."

طرفدار دموکراسی فعال جاشوا وانگ برگزاری یک پلاکارد صحبت می کند به رسانه ها به اصرار رهبران اروپایی علیه امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ خارج از شورای قانونگذاری هنگ کنگ روز چهارشنبه. (Kin چونگ/آسوشیتد پرس)


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن