کره جنوبی برای جلوگیری از اعمال جداشدگان ارسال کمک, پیام, به, کره شمالی

یک روز پس از کره شمالی به حالت تعلیق در ارتباطات خطوط تماس ویژه با کره جنوبی بیش از جداشدگان که ارسال تبلیغات

توسط PATRIS-FUN در 21 خرداد 1399

یک روز پس از کره شمالی به حالت تعلیق در ارتباطات خطوط تماس ویژه با کره جنوبی بیش از جداشدگان که ارسال تبلیغات و کالای قاچاق به شمال کره جنوبی گفت: این امر اقدام قانونی علیه دو سازمان است که انجام چنین عملیات.

کره شمالی خشمگین می شود زمانی که جداشدگان در جنوب ارسال مواد مانند anti-شمال جزوات و برنج — معمولا توسط بالون بیش از این به شدت غنی شده در مرز و یا در بطری توسط دریا و رسانه ای خود را در روزهای اخیر محکوم کرد و کسانی که آن را به عنوان "سگ دو رگه."

کیم یو جونگ خواهر رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد به تازگی به نام جداشدگان, "انسان مقیاس کوچک و کوتاه از حیوانات وحشی" و گفت کره شمالی را قطع ارتباطی با کره جنوبی به دلیل شکست خود را به آنها را متوقف کند.

کره جنوبی است که در تلاش برای بهبود روابط با غرب گفت: دو پناهنده-اجرای گروه Kuensaem مرکز آموزش و مبارزان به صورت رایگان کره شمالی را نقض کرده اینتر-کره ای ارز و همکاری عمل با ارسال جزوات و همچنین به عنوان کمک های اولیه مانند برنج و پزشکی است.

دو پناهنده گروه "باید از ایجاد تنش بین دو کره و خطر ناشی از به مرز ساکنان منطقه' زندگی و ایمنی گفت:" جنوب اتحاد سخنگوی وزارت Yoh سنگ-کلید.

یک پناهنده, Park Sang-hak که کره شمالی در سال 2000 و سران مبارزان به صورت رایگان کره شمالی شده است ارسال جزوات در مورد یک بار در ماه برای 15 سال گذشته.

سازمان دیده بان | کره شمالی در مقابل کره جنوبی: چرا شبه جزیره تقسیم می شود?

"شما می توانید خرید هرگز صلح با چاپلوسی و التماس او گفت:" از کره جنوبی دولت در پاسخ به کره شمالی انتقاد.

در مورد 33,000 کره شمالی جداشدگان زنده در کره جنوبی.

به عنوان بخشی از تلاش برای بهبود روابط با غرب, کره جنوبی, رئیس جمهور, ماه Jae-در دولت به دنبال تضعیف جزوه و برنج مبارزات و جداشدگان شکایت از فشار برای جلوگیری از انتقاد از کره شمالی.

روز دوشنبه فعالان متوقف شد توسط ساکنان زمانی که آنها سعی به ارسال بطری های پلاستیکی پر شده با برنج با انتشار آنها در دریا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن