جعبه سیاه برگرفته از مسافر پرواز تخریب بیش از ایران رفتن برای تجزیه و تحلیل در ماه آینده: آژانس سازمان ملل متحد

ایران ارسال خواهد شد جعبه سیاه از اوکراین هواپیمای جت مسافربری سرنگون شده توسط سپاه در ژانویه به فرانسه به کشف

توسط PATRIS-FUN در 7 تیر 1399

ایران ارسال خواهد شد جعبه سیاه از اوکراین هواپیمای جت مسافربری سرنگون شده توسط سپاه در ژانویه به فرانسه به کشف رمز در ماه آینده سازمان بین المللی هواپیمایی کشوری (ICAO) ،

پنجاه و پنج کانادا شهروندان و 30 اقامت دائم کانادا در میان 176 نفر کشته شدند در زمانی که اوکراین خطوط هوایی بین المللی پرواز PS752 شد شلیک دو موشک های ایرانی در مدت کوتاهی پس از برخاستن از تهران در Jan. 8.

در ابتدا پس از انکار هر گونه مسئولیت برای سقوط ایران بودند مجبور به اعتراف است که یک سپاه دفاع هوایی باتری ناخواسته شلیک هواپیمای دقیقه پس از ترک تهران در فرودگاه بین المللی امام خمینی در میان افزایش تنش ها با نیروهای آمریکایی در عراق.

مونترال-بر اساس سازمان ملل متحد هواپیمایی آژانس در توییتر اعلام کرد که ایران تا به حال مطلع آن که پرواز ضبط داده ها و cockpit voice recorder خواهد بود به عنوان خوانده شده در فرانسه در جولای 20 با مشارکت همه کشورهای درگیر است.

فرانسه حمل و نقل هوایی عمران, ایمنی, بررسی قدرت, BEA تایید کرد که ایران درخواست کرده بود آن کمک های فنی با تعمیر جعبه و دانلود داده های خود را.

کانادا ایمنی حمل و نقل تایید کرد که آژانس "دعوت شده برای شرکت در دانلود ضبط خواهد شد و اعزام یک تیم از محققان که تخصص در هواپیما recorder دانلود و تجزیه و تحلیل."

در بیانیه ای مشترک وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین و وزیر حمل و نقل مارک Garneau استقبال می کنند.

"ما همچنان به نگه داشتن ایران به حساب و به دنبال پاسخگویی ، شفافیت ، عدالت و جبران خسارت برای قربانیان این فاجعه از جمله کامل و معتبر و شفاف در تحقیقات گفت:" بیانیه است.

خانواده ها می خواهند بیشتر پاسخ

حامد Esmaeilion سخنگوی این انجمن به نمایندگی از خانواده های کانادایی که جان خود را در پرواز از تهران به کیف گفت: رادیو بین المللی کانادا که توییت توسط ICAO "در ادامه به سوالات و نا امید."

"جعبه سیاه است که صرفا اولین پنجره کوچک به این جنایت وحشتناک و نمی خواهد بگوید همه از داستان پشت این جنایات که در زمان ما عزیزان از ما" گفت: Esmaeilion که همسر پریسا و نه ساله دختر Reera مرده در پرواز است.

حامد Esmaeilion از دست همسرش, پریسا Eghbalian و نه خود را در سال Reera در تخریب پرواز 752. (عرضه شده)

"دولت ایران با موفقیت تمسخر و فریب جامعه بین المللی به خصوص راضی ICAO برای خوشحال باشید که هر آنچه باقی مانده است از جعبه سیاه تحویل داده می شوند."

او گفت: خانواده های قربانیان "سقوط خواهد کرد و نه این" و "نمی خواهد پریشان جبران خسارت بدون مستقل بررسی داوری تحت قوانین بین المللی."

با توجه به کنوانسیون بین المللی هواپیمایی کشوری همچنین به عنوان شناخته شده شیکاگو کنوانسیون ایران به عنوان کشوری که در آن این حادثه رخ داده است "مسئول انجام بررسی است."

اوکراین که در عمل این هواپیما و آمریکا است که طراحی و ساخت آن نیز حق تعیین نمایندگان معتبر به شرکت در تحقیق و تفحص است.

کانادا ارسال محققان

کانادا به عنوان یک دولت است که "منافع خاص" در این حادثه موجب از تعداد شهروندان آن تحت تاثیر آن نیز مجاز به انتخاب کارشناسان به بررسی حوادث با توجه به کنوانسیون.

تیم های نجات در آوار به جا مانده از سقوط در نزدیکی فرودگاه امام خمینی (خارج از تهران اوایل صبح روز 8 ژانویه سال 2020 است. هر کس در هیئت مدیره کشته شد. (خبرگزاری گتی ایماژ)

کارشناسان کانادا مجاز به بازدید از صحنه تصادف و دسترسی های مربوطه اطلاعات واقعی مورد تایید برای انتشار عمومی توسط ایران و همچنین اطلاعات در پیشرفت تحقیقات و یک کپی از گزارش نهایی.

آنها این اجازه مشارکت فعال در حمل و نقل هوایی ایمنی بررسی TSB در بیانیه ای گفت.

آخرین مطالب