بیل کازبی اعطا تجدید نظر در پنسیلوانیا تجاوز به مورد

در یک خیره کننده تصمیم گیری است که می تواند تست چارچوب قانونی #MeToo موارد بیل کازبی کمدین موفق به کسب حق به م

توسط PATRIS-FUN در 4 تیر 1399

در یک خیره کننده تصمیم گیری است که می تواند تست چارچوب قانونی #MeToo موارد بیل کازبی کمدین موفق به کسب حق به مبارزه خود تا سال 2018 تجاوز جنسی محکومیت در پنسیلوانیا دیوان عالی کشور است.

82 سال کازبی زندانی شده در حومه فیلادلفیا برای نزدیک به دو سال پس از یک هیئت منصفه به اعدام محکوم و او را از drugging و آزار جنسی یک زن در خانه اش در سال 2004. او در خدمت سه تا 10 سال حبس.

دیوان عالی کشور موافقت کرده است به بررسی دو جنبه مورد از جمله قاضی تصمیم به اجازه دادستان تماس پنج دیگر شاکیان به شهادت در مورد پیش برخورد با یک بار قدرتمند بازیگر و کمدین. کازبی وکلا به مدت طولانی به چالش کشیده است که شهادت به عنوان کنترل از راه دور و غیر قابل اعتماد است. دادگاه نیز در نظر بگیرید که وزن آن محدوده شهادت مجاز اینکه داوران باید شنیده شواهدی وجود دارد که کازبی داده بود quaaludes به زنان در گذشته است.

ثانیا دادگاه را بررسی خواهد کرد کازبی استدلال که او تا به حال یک توافق با دادستان سابق که او را هرگز نمی توان در این مورد. کازبی گفته او متکی است که توافق قبل از موافقت با شهادت در دادگاه مدعی مدنی طرح دعوی در دادگاه.

این مسائل شده اند در قلب این مورد از کازبی متهم شده بود در دسامبر 2015 به روز قبل از 12 سال قانون مرور زمان تمام شده است.

دادستان در مونتگومری به حال بازگشایی این پرونده که در آن سال پس از آسوشیتد پرس مبارزه به unseal بخشهایی از کازبی را خاک رسوب شهادت در گریبان Andrea Constand جنسی حمله و افترا طرح دعوی در دادگاه در برابر کازبی که او تا به حال حل و فصل در سال 2006.

Andrea Constand دیده می شود با دادستان کریستن گیبونز Feden راست پس از منصفه محکوم بیل کازبی برای تجاوز جنسی. (Brendan McDermid/فردا نیوز)

محکوم پس از محاکمه مجدد

ده ها تن از دیگر شاکیان بود جلو آمده و پس از آن به متهم کازبی بلند محبوب به عنوان "آمریکا پدر" به دلیل ضربه 1980s طنزهای مشابه سوء. Montgomery County قاضی استیون اونیل مجاز فقط یکی از آنها را به شهادت در کازبی را اولین دادگاه در سال 2017 به پایان رسید که با تبرئه.

اما یک سال بعد پس از #MeToo جنبش منفجر شد و در پی گزارش Hollywood mogul Harvey Weinstein, قاضی مجاز پنج نفر دیگر از شاکیان به شهادت در محاکمه مجدد. هیئت منصفه به اعدام محکوم شده کازبی در هر سه جرم تجاوز جنسی به حساب میآید.

وکیل Brian W. Perry استدلال در دادگاه تجدید نظر که اجازه دادن به دیگر شاکیان شهادت "منعکس در قانون اساسی است بر سر آن و "فرض گناه' به جای برائت می شود این قضیه است."

سخنگوی اندرو وایت گفت: Cosby بود "بسیار سپاسگزار" دادگاه خواهد شنیدن در این مورد. او گفت که تصمیم می آید را به عنوان تظاهر کنندگان در سراسر کشور در اعتراض به مرگ سیاه مردم در دست پلیس و افشای "فساد نهفته است که در سیستم عدالت کیفری."

"همانطور که همه ما اعلام کرد, نادرست محکومیت بیل کازبی بسیار بزرگتر از او را — آن را در مورد تخریب همه مردم سیاه و مردم از رنگ در امریکا" وایات در بیانیه ای گفت.

کازبی وکلا نیز به چالش کشیده خود را طبقه بندی به عنوان یک خشونت جنسی درنده موضوع را به عمر نظارت. این بازیگر که اصرار او مبنی بر برخورد با متهم Constand گفت: او هرگز ابراز ندامت به آزادی مشروط هیئت مدیره.

آسوشیتد پرس معمولا نام افرادی که می گویند آنها شده اند قربانیان تجاوز جنسی بدون اجازه آنها که Constand اعطا کرده است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن