بیل کازبی به نقل از نژادپرستی نظاممند به عنوان او به دنبال درخواست تجدید نظر در محکومیت تجاوز جنسی

(فیلادلفیا) — در تقریبا خالی فیلادلفیا دادگاه در ماه ژوئن 2015 یک وکیل برای بیل کازبی التماس یک قاضی فدرال بر

توسط PATRIS-FUN در 16 تیر 1399

(فیلادلفیا) — در تقریبا خالی فیلادلفیا دادگاه در ماه ژوئن 2015 یک وکیل برای بیل کازبی التماس یک قاضی فدرال برای حفظ کمدین را شهادت در باتری جنسی دعوی تحت کاری ادامه داده اند. آن حساس بود. شرم آور است. خصوصی.

ایالات متحده منطقه قاضی ادواردو Robreno تا به حال کلمه ای دیگر برای آن است.

انجام کازبی دقیق در خود رسوب شد "شاید جنایی" Robreno نوشت: پنج سال پیش دوشنبه در یک اهمیت تصمیم که منتشر شد و پرونده به همراه مطبوعاتدوباره به تحقیقات پلیس و کمک به افزایش به #MeToo جنبش است.

کازبی هالیوود paragon از ارزش های خانواده بود به جرم تجاوز جنسی در سال 2018 به عنوان جنبش منفجر شد و زنان در سراسر جهان به اشتراک گذاشته شده تاریخ شخصی از آزار و اذیت و سوء استفاده است. او در خدمت به 10 سال زندان.

و در حال حاضر در میان دیگر تاریخی حساب — این زمان پرداختن به درمان از آمریکایی های آفریقایی تبار و دیگر مردم رنگ توسط پلیس و نظام عدالت کیفری — 82 ساله کازبی برنده است حق درخواست تجدید نظر.

او امیدوار است برای استفاده از این لحظه به نفع خود.

"نادرست محکومیت بیل کازبی بسیار بزرگتر از او را — آن را در مورد تخریب همه مردم سیاه و سفید و رنگ در امریکا" Cosby سخنگوی اندرو وایت گفت: زمانی که دادگاه قبول درخواست تجدید نظر در اواخر ماه گذشته.

___

کازبی که در مسکن عمومی در فیلادلفیا یک رابطه پیچیده با جامعه سیاه و سفید. او به دست آورده تحسین پیشگامانه خود را (و عمدا نژاد-کور) اجرای برنامه در تلویزیون در 1950s; آمیخته اما به ندرت راهپیمایی با رهبران حقوق مدني و نخبگان در دهه 1960 و مستحکم خود را از ثروت و قدرت با ستاره خود را به نوبه خود به عنوان "آمریکا پدر" در "نمایش کازبی" در 1980s.

در حالی که همه او را ترویج آموزش و پرورش و به میلیون ها نفر به لحاظ تاریخی سیاه و دانشگاه.

اما به طور فزاینده ای نامطلوب نظرات به فقر والدین و مسئولیت شخصی جرم جوان سیاه پوستان در سال های بعد بیشتر معروف خود را در سال 2004 "کیک پوند" سخنرانی — که او تنها چند ماه پس از برخورد جنسی که خود را ثابت کند سقوط.

به عنوان او سفر به کشور, کازبی استدلال کرد که "پادزهر به نژاد پرستی است نه تظاهرات اعتراض یا درخواست اما قوی خانواده ها و جوامع" به عنوان مقاله نویس Ta-Nehisi Coates اشاره کرد.

"Cosby انجیل از نظم و انضباط اخلاقی اصلاحات و اعتماد به نفس ارائه می دهد یک راه — یک وعده است که یکی از نیاز به درمان نیست امریکا از آن گناه اصلی به منظور موفقیت" Coates نوشت: در سال 2008 قطعه در اطلس "'این است که ما چگونه از دست داد و به مرد سفید': جسارت بیل کازبی را سیاه و محافظه کاری است."

___

درخواست تجدید نظر مسائل دادگاه پذیرفته نیست به طور مستقیم شامل تعصب نژادی که کازبی تیم حقوقی مطرح شده در اغلب موارد در مراحل دادگاه در مونتگومری از داخل دادگاه. مدافعان خود را, اما می گویند نژاد نفوذ در این مورد.

کازبی مشهور "تغییر نمی کند وضعیت خود را به عنوان یک مرد سیاه و سفید" گفت: استیناف وکیل جنیفر Bonjean آخرین بیش از یک دوجین وکیل جنایی در مورد.

"این امر می تواند ساده به فرض که دادستان بود و نه آلوده با همان تعصب نژادی که حاکم عدالت کیفری در روند صریح و موذی راه" او گفت: هفته گذشته است.

کازبی را از 56 سال بوده و بیشتر کند.

در مصاحبه ماه گذشته با ABC-تلویزیون کامیل کازبی گفت: #MeToo جنبش را نادیده می گیرد "تاریخ خاص زنان سفید" که "متهم به سیاه و سفید مردان تجاوز جنسی بدون هر گونه اثبات است."

"ما می دانیم که چگونه زنان می توانند دروغ" گفت: کامیل کازبی که تنها مختصری حضور در شوهرش دادگاه برای دفاع بسته شدن استدلال و بازدید او در زندان است. او کاهش یافته است به صحبت می کنند به AP هفته گذشته است.

درخواست لولا در دو سوال است که باید به شکل موردی از شروع:

— آیا کازبی یک ironclad مقابله با دادستان منطقه بروس کرچک که کازبی هرگز نمی تواند متهم پس از کرچک کاهش یافته است به دستگیری کازبی در سال 2005 بود ؟ دفاع وکلا می گویند کازبی با اتکا بر چنین وعده هنگامی که او به سال 2006 رسوب بعد unsealed در گریبان Andrea Constand به طرح دعوی و استفاده علیه او در دادگاه.

کرچک موافق آنها بود. اما آن را هرگز در نوشتن قرار داده و کرچک را بالا معاون در زمان Risa Ferman کرد اجرای اولیه بررسی و بازگشایی آن در سال 2015 زمانی که او دادستان منطقه به نظر می رسید به مورد آن می دانیم.

— و چگونه بسیاری از دیگر شاکیان باید مجاز به شهادت قبل از ترازوهای نکته در برابر متهم کرد ؟

کازبی را قاضی دادگاه اجازه داده فقط یکی دیگر متهم در دادگاه هنگامی که هیئت منصفه به بن بست رسید اما پنج در محاکمه مجدد یک سال بعد. هیئت منصفه به اعدام محکوم شده کازبی در هر سه فیلم حمله می شمارد.

دولت میانی دادگاه تجدید نظر به نظر می رسید unimpressed یا موضوع رد کازبی را اول تجدید نظر شود.

"واقعیت این است که او به آنها مواد مخدر و سپس او را از نظر جنسی ضرب و جرح آنها" برتر قاضی دادگاه John T. بندر گفت: در استدلال. "که الگوی, است آن را نمی?"

اما کازبی به دادگاه تجدید نظر دوباره راه اندازی دادگاه عالی ایالت استدلال رود مدتی در سال آینده.

___

Constand می دانستند کازبی از کار او در دانشگاه که در آن کازبی یک تقویت کننده التحصیل و دیرین متولی دو برابر سن او.

او در دادگاه شهادت همسان خود رسوب در بسیاری از جهات تفاوت کلیدی بودن او رضایت به آنچه اتفاق افتاده در حومه فیلادلفیا و مستغلات. هر دو می گویند که کازبی به او سه قرص برای استرس قبل از کازبی در سخنان خود در "مشغول دیجیتال نفوذ."

Constand سابق, بازیکن حرفه ای بسکتبال که سفید است, گفت که او سمت چپ نیمه آگاهانه و نه می تواند به مبارزه با او. (او فکر مصرف مکمل هومیوپاتی; کازبی بعد گفت: آن Benadryl در حالی که تصدیق او یک بار به یک جوان 19 ساله Quaaludes قبل از رابطه جنسی.)

بیش از 60 زن و عمدتا سفید اما تعداد کمی از زنان از رنگ مشابه ساخته شده اند در برابر اتهامات کازبی.

کازبی وکیل Bonjean هر چند معتقد است که #MeToo جنبش محو و کازبی اگر او برنده یک محاکمه جدید ممکن است جلوگیری از آنچه او به نام "اراذل و اوباش-عدالت استانداردهای برچسب جنبش است."

___

طولانی نیست پس از برخورد با Constand, کازبی به "کیک پوند" گفتار به NAACP, برگردان های ترسناک در مورد یک سناریو است که در آن سیاه و سفید جامعه شکایت هنگامی که کسی به ضرب گلوله توسط پلیس بیش از یک سرقت قطعه از کیک.

"سپس همه ما اجرا و در حال خشم, 'پلیس نباید او را به گلوله بست.' چه جهنم او انجام با کیک پوند در دست خود را؟" کازبی پرسید.

یک دهه بعد, سیاه, کمدین Hannibal Buress در زمان کازبی به وظیفه خود را سرزنش.

"شما تجاوز به زنان, بیل کازبی پس از روشن کردن دیوانه کردن یک زن و شوهر شکاف او گفت:" به روی صحنه در سال 2014.

دادستان سابق کریستن گیبونز Feden که به بسته شدن استدلال در کازبی را محاکمه مجدد به رسمیت می شناسد خوب کازبی را برای جامعه سیاه و سفید. او همچنین معتقد است که تعصب نژادی وجود دارد و در سیستم عدالت کیفری.

"آن را ندارد کازبی گناه" گفت: Feden که سیاه و سفید است. "این بدان معنی است که ما نیاز به تعمیر سیستم عدالت کیفری."

ویک جنگل دانشگاه Dean Jonathan L. والتون که می آموزد در مورد آفریقایی جنبش های اجتماعی گفت که کازبی غیر قابل انکار افزایش نمایندگی از سیاه پوستان در فرهنگ آمریکایی است. در عین حال والتون گفت: Cosby ممکن است بهترین مسنجر برای امروز لحظه.

"یکی باید با او به توافق برسند به عنوان آن مربوط به سیستمیک نژاد پرستی و بی عدالتی از سیستم عدالت,'" گفت والتون الوهیت مدرسه دین "در حالی که همچنین در حال مشکوک از آنچه به نظر می رسد الگوی خود را از تنها شناسایی مشکلات زمانی که آنها شخصا به نفع او است."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب