بایدن می گوید او می خواهم نیاز به ماسک پوشیده می شود در عمومی به عنوان رئیس جمهور

Dr. Anthony Fauci در اولین coronavirus نیروی کار جلسه پس از مارس هشدار داده بود که "مشکل جدی" آمریکا با آن مو

توسط PATRIS-FUN در 7 تیر 1399

Dr. Anthony Fauci در اولین coronavirus نیروی کار جلسه پس از مارس هشدار داده بود که "مشکل جدی" آمریکا با آن مواجه است در برخی از مناطق, در حالی که معاون رئیس جمهور مایک پنس تبلیغ است که کشور را در یک "مکان بسیار بهتر است."

در طول پنج شنبه جلسه پنس گفت: وجود دارد "کار را به انجام" به عنوان موارد افزایش متعدد متحده بلکه در صحبت "پیشرفت است که ما به عنوان یک کشور" از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس با اشاره به کاهش COVID-19 مرگ و میر.

"ممکن است تمایل در میان مردم آمریکا به فکر می کنم که ما در حال بازگشت به جایی که ما دو ماه پیش که ما در یک زمان از ضرر و زیان و مشکلات بزرگ در مردم آمریکا" پنس گفت. "واقعیت این است که ما در یک مکان بسیار بهتر است. ... حقیقت این است که ما سرعت گسترش یافته است. ما مسطح منحنی."

بعد Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی زده یک بیت از یک تن های مختلف و اشاره کرد که مناطق وجود دارد که "خیلی خوب انجام می دهند" اما صدایی زنگ هشدار را در مورد افزایش COVID-19 موارد در کشورهای دیگر.

"همانطور که می بینید ما رو به یک مشکل جدی در برخی مناطق" Fauci گفت: با اشاره به "تجدید حیات از موارد" ایالات متحده تجربه شده است.

با وجود پنس و گفت که تمام 50 ایالت هستند "باز کردن تا با خیال راحت و مسئولانه" Fauci پیشنهاد برخی ممکن است باز کرده اند خیلی زود و یا تا به حال ساکنان نه دنبال دستورالعمل. Fauci همچنین از مردم خواست تا در رفتن به جلو به "بخشی از راه حل" در طول همه گیر و نه "بخشی از مشکل است." برندان فرداtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب