بایدن کمپین گزارش گیری بی رحمانه کاهش' به کنوانسیون صحبت لیست

رئیس جمهور تهمت را دوست دارم به صرف شام با شما برای پایین و کم قیمت از $10,000 خوب. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپی

توسط PATRIS-FUN در 18 مرداد 1399

رئیس جمهور تهمت را دوست دارم به صرف شام با شما برای پایین و کم قیمت از $10,000 خوب.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین blitzed حامیان این هفته درخواست برای کمک های مالی در ازای این شانس را به شرکت در یک "VIP شام" با رئیس جمهور در ساوتهمپتون, New York, on Aug. 8 اما محبوب اطلاعات جاد Legum که بررسی این مسابقه می گوید: جمع آوری کمک های مردمی تلاش بسیار آشکار "کلاهبرداری است."

تبلیغات که گزارش هزینه این کمپین 100.000 دلار به اجرا در Facebook شکست خورده به ذکر است که هر کسی ساکن در یکی از 35 کشور عضو است که از نظر قانونی منع از حضور در جمع آوری کمک (یا هر رویداد در ایالت نیویورک که برای ماده).

از اواخر ماه ژوئن بازدید کنندگان به نیویورک که در حال آمدن از آمریکا با افزایش COVID-19 اعداد گفته شده است که آنها نیاز به انجام یک اجباری 14 روز در قرنطینه برای کمک به جلوگیری از این ویروس گسترش یافته است. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو (D) است و پس از دو برابر کردن که نیاز به اعمال جریمه و نصب ایستگاه های بازرسی برای بازدید کنندگان.

آن را بعید است که تهمت که رفته سر به سر با کومو در طول همه گیر را فراموش کرده است این محدودیت ها. هنوز هم که متوقف نمی مبارزات انتخاباتی از تبلیغات آن یکی از یک نوع مقابله به کسانی که بسیار مردم است.

"در یک شدت ترویج نسخه از آگهی 73 درصد از برداشت هدفمند در کاربران در ایالات موضوع به نیویورک قرنطینه سفارش" Legum می نویسد.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی به نظر می رسد که آگهی جمع آوری کمک دانستن مقدار از آن مخاطبان هدف نمی خواهد در یک موقعیت برای شرکت در واقع به عنوان قوانین مسابقه به کمپین اجازه "به حالت تعلیق و یا لغو ارتقاء" اگر هر "ویروس اشکالات غیر مجاز دخالت انسان و یا علل دیگر فراتر از ضامن کنترل" دخالت کند.

اساسا هر چیزی از اجباری قرنطینه منظور یک میوه هجوم پرواز می تواند به دلیل تهمت به قید وثیقه. ماریان Dodsontinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
نظرات کاربرن