بایدن همچنین گفت: رادیو میزبان ain't سیاه " اگر مردد در مورد ایالات متحده آمریکا انتخابات

سابق معاون رئیس جمهور آمریکا جو بایدن عذرخواهی کرد روز جمعه برای گفتن یک مجری رادیویی است که او "ain't سیاه" ا

توسط PATRIS-FUN در 3 خرداد 1399

سابق معاون رئیس جمهور آمریکا جو بایدن عذرخواهی کرد روز جمعه برای گفتن یک مجری رادیویی است که او "ain't سیاه" اگر او هنوز وزن, آیا برای حمایت از او و یا وقت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در Nov. 3 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده.

به احتمال زیاد نامزد دموکرات این سخنان به این باشگاه صبحانه شرکت میزبان Charlamagne tha خدا در یک مصاحبه پخش در روز جمعه به خود جلب کرد سریع ملامت از مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی و حامیان جمهوری خواه به عنوان به خوبی به عنوان برخی از دموکرات ها در توییتر.

"من نباید چنین بوده است عاقلانه مرد" بایدن گفت: پس از آن تماس با آمریکا, سیاه, اتاق Inc یک آفریقایی-آمریکایی گروه کسب و کار. "من نباید شده اند تا اسب سوار."

بایدن که بیست و هشت سال به عنوان شماره 2 به رئیس جمهور, باراک اوباما, اولین بار, سیاه, رئیس جمهور آمریکا افزود: او هرگز گرفته سیاه و رای دهندگان برای اعطا شده است و هیچ کس نباید مجبور به رای دادن به کسی.

در طول مصاحبه رادیویی ضبط شده در پنجشنبه محبوب میزبان به چالش کشیده بود بایدن بیش از او سابقه طولانی در مسابقه مسائل.

جو بایدن است عذرخواهی برای گفتن رای دهندگان "ain't سیاه" اگر آنها با توجه به رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن. دموکراتیک استراتژیست Antjuan Seawright می گوید در حالی که او عبارت از آن متفاوت او را درک آنچه بایدن در تلاش بود تا به گفتن. 6:43

به عنوان Charlamagne فشرده بایدن در مورد اینکه آیا او را انتخاب کنید یک زن آمریکایی آفریقایی تبار به عنوان معاون رئیس جمهور, کمپین دستیار می تواند شنیده تلاش برای پایان دادن به این مصاحبه.

"شما نمی توانید انجام دهید که به رسانه ها!" رادیو میزبان گفت.

بایدن پاسخ داد: "من که به رسانه و رسانه از آنجا که همسر من به رفتن در شش ساعت" ظاهرا اشاره به یک رسانه ظاهر توسط جیل بایدن.

سازمان دیده بان | بایدن مصاحبه در باشگاه صبحانه:

Charlamagne دعوت جو بایدن به نمایش گفت: او تا به حال بیشتر سوالات پیش از انتخابات.

"تو بیشتر است؟" بایدن پاسخ داد. "من به شما بگویم اگر شما یک مشکل بدانند که آیا شما برای من تهمت یا پس از آن شما نیست،"

بایدن به نام رکورد خود در مسائل نژادی "به هیچ یک دوم." او و Charlamagne موافقت او خواهد آمد در نشان دادن زمان دیگری است.

قبل از عذرخواهی مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سازماندهی یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران که در آن سناتور ایالات متحده " تیم اسکات که سیاه است گفت: بایدن نظر شدند و "متکبرانه و تحقیرآمیز" و "منفی نژاد-طعمه فصاحت و بلاغت است."

بایدن در اینجا دیده می شود در یکی از نامزدهای دموکرات بحث در ماه مارس ساخته شده خود را از اظهارات بحث برانگیز در شوخی, اما او همچنین 'ساخت تمایز است که او را به قرار دادن رکورد خود را با آفریقایی-آمریکایی جامعه در برابر [دونالد] مغلوب ساختن پیشی جستن هر روز گفت: بایدن مشاور Symone Sanders. (کوین لمرقو/فردا نیوز)

بایدن مشاور Symone ساندرز گفت: در یک صدای جیر جیر که این سخنان ساخته شد در شوخی.

"او در حال ایجاد تمایز است که او را به قرار دادن رکورد خود را با جامعه آمریکا در برابر تهمت را هر روز. دوره" او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب