برنی ساندرز 2020 ناامیدی ممکن است همچنین پیشنهاد جدی درس برای مغلوب ساختن پیشی جستن: Keith Boag

"این همیشه برای رفتن به جو بایدن" گفت: ایالات متحده کمپین حرفه ای جو Trippi که توصیه دموکرات ها برای چند دهه.T

توسط PATRIS-FUN در 22 فروردین 1399

"این همیشه برای رفتن به جو بایدن" گفت: ایالات متحده کمپین حرفه ای جو Trippi که توصیه دموکرات ها برای چند دهه.

Trippi ماند از اصلی مبارزات انتخاباتی در این فصل اما او دیده می شود به اندازه کافی از آنها را به می دانم که همیشه وجود دارد یک روده-بررسی لحظه ای که او می گوید دموکرات از خود بپرسید این سوال سخت قبل از ارتکاب رای خود را: "تلخه مقدس ما واقعا میخوام انجام این کار؟"

معاون سابق رئیس جمهور بایدن است presumptive 2020 نامزد زیرا او گذشت روده را بررسی کنید. خود را رقیب دیابت برنی ساندرز نیست چون او نبود. حداقل که بخشی از داستان است.

اگر شما بوده ام به دنبال دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه و در عین حال شگفت زده شدند هنگامی که آن را tidily پیچیده با ساندرز خروج این هفته که ممکن است به دلیل punditocracy به طور کلی گمراه شما یک بار دیگر در مورد قدرت ساندرز مبارزات انتخاباتی.

صاحب نظران overcorrected

اولین بار ساندرز زد برای ریاست جمهوری در سال 2016 صاحب نظران نوشت و او را به عنوان بیش از حد به سمت چپ قبل از هر کسی تا به حال بازیگران تک اولیه رای دادن. اما ساندرز تبدیل به یک رقیب نیرومند به جلو-دونده هیلاری کلینتون ،

صاحب نظران آن را اشتباه دوباره در این سال زمانی که آنها overcorrected و بسیار نزدیک به دست ساندرز نامزدی در حالی که هنوز هم وجود دارد برف بر روی زمین در نیوهمپشایر ظاهرا باور این حزب در حال حرکت بود به طور اجتنابناپذیری در ساندرز جهت.

ساندرز و سابق آمریکا معاون رئیس جمهور جو بایدن خوش آمد می گوید هر یک از دیگر در دموکراتیک ریاست جمهوری اصلی بحث در 15 مارس. (اوان Vucci/آسوشیتد پرس)

"زباله در زباله" حکومت به معنی هر گونه تجزیه و تحلیل ساخته شده در این دو اشتباه فرض است که احتمالا اشتباه بیش از حد. بنابراین برخی از بازنگری رفتن در مورد اینکه چرا ساندرز بود دست کم گرفت در سال 2016 و دست بالا در سال 2020; چه چیزی واقعا اتفاق افتاده و آنچه در آن به معنی برای این حزب در انتخابات عمومی در ماه نوامبر.

به عنوان آنها در سال 2016 برخی ساندرز حامیان ادعا می کنند که خود را مرد بود railroaded از نامزدی توسط یک حزب ایجاد موهن خود را از جنبش مردمی.

پس از ساندرز کاهش یافته پنج شنبه, مثلا ملی مطبوعات, منشی, Briahna شادی, خاکستری, پیشنهاد بایدن نصب شده است به عنوان نامزد توسط حزب دموکرات رهبری است. او همچنین ترجمه یک فاکس نیوز که پرسید که آیا مجلس می تواند "پیدا کردن ماشین خود را در سه لایه پارکینگ گاراژ" و یا "حرکت نوار سالاد" اجازه دهید به تنهایی این کشور منجر شود.

اما اگر شما عبور-بررسی 2020 نتایج اولیه با 2016 نتایج روشن است چرا ساندرز نیست نامزد: در هر انتخابات مقدماتی — هر یک — ساندرز آیا بدتر از این زمان از او آخرین بار گاهی خیلی بدتر است.

شک و تردید در مورد تصویب ساندرز سیاست

"بخش هایی از رای دهندگان بودند که به حمایت از او در سال 2016 شد نه لزوما حمایت از برنی ساندرز ایده های آنها فقط نمی خواهم هیلاری کلینتون به نامزد" گفت: جان Hudak از موسسه بروکینگز که ماه گذشته وارد این آمار برای یک مقاله در ساندرز دو اصلی مبارزات.

بدون هر کسی-اما-هیلاری استفاده Sanders, مواجه, نزدیک بررسی این زمان. خود را مترقی پیشنهادات — مدیکر برای همه رایگان کالج آموزش و پرورش و مانند آن — نیست لزوما منفور. بسیاری از رای دهندگان دوست داشتم چیزهایی که او می خواست به انجام, اما آنها نمی متقاعد شده او می دانست که چگونه به آنها را انجام Hudak گفت.

"برنی ساندرز هرگز در زندگی حرفه ای خود فکر کردم در مورد روند. به همین دلیل او شده است به طور گسترده ناموفق قانونگذار برای 30 سال است."

Sanders کمپین گفت: آن است گمراه کننده برای مقایسه نتایج از سال 2020 به نتایج از سال 2016. زمینه بسیار گسترده تر در سال جاری و بنابراین به طور طبیعی بیشتر تکه تکه آنها می گویند. اما واقعیت این است که برخی از اصلی رای دهندگان به حمایت ساندرز چرا که آنها نمی باید هر گونه دیگر نمی-هیلاری گزینه در 2016. و زمانی که آنها باید گزینه های دیگر در سال 2020 را انتخاب کردند شخص دیگری.

نمی تواند امن آفریقایی-آمریکایی رای

ساندرز به نظر می رسد به درک طبیعت از موفقیت های خود در سال 2016 Hudak گفت. "که منجر به یک سری از خطاهای استراتژیک که در نهایت او را به عنوان یک دونده تا دوباره در سال 2020 است."

اصلی استراتژیک خطا Hudak گفت که متوجه نیست که کلینتون در نهایت ضرب و شتم او را در سال 2016 چرا که او جاروب آفریقایی-آمریکایی رای به ویژه در ایالت های جنوبی. ساندرز به حال پنج سال برای رفع این مشکل, اما نمی, و هزینه آن او را از صمیم قلب.

سازمان دیده بان | برنی ساندرز اعلام پایان 2020 کمپین

برنی ساندرز اعلام کرد تا پایان مبارزات انتخاباتی خود را به دموکرات ها' نامزد ریاست جمهوری پس از اینکه قادر به دست آوردن شتاب در طول COVID-10 بیماری همه گیر. 1:59

Trippi گفت: ممکن است شده اند متفاوت بوده است ساندرز رقابت در برابر هر نامزد دیگر از بایدن برای آفریقایی-آمریکایی رای.

"هر کس دیگری به ساندرز یک مبارزه عادلانه با آفریقایی-آمریکایی ها اما در برابر جو بایدن موفق باشید دوستان" Trippi گفت.

"فقط مانند جو بایدن که قرار بود به برنده شدن در این مبارزه برای ترقی خواهان در برابر برنی ساندرز, راست? که قصد ندارم به اتفاق می افتد."

پتانسیل درس برای مغلوب ساختن پیشی جستن

زمانی که بایدن برنده کارولینای جنوبی در یک زمین لغزش با تشکر آفریقایی-آمریکایی و برخی از ترقی خواهان رفتار به عنوان اگر سیاه و رای دهندگان را درک نمی کنند خود به خود منافع خود. این باعث سوزان طعنه آمیز, واکنش شدید عمومی از مایکل هریوت نویس با سیاه و سفید, سیاست و فرهنگ, سایت ریشه با هدف درست در ساندرز حامیان. به نظر می رسید برای تایید آنها به حال کمی در مشترک.

"و در حال حاضر خود را شکننده و شکننده قلب شکسته به هزار تکه های کوچک از آنجا که مردم سیاه و سفید را رد کرد بودا از Birkenstock-استفاده کنندگان در طول تلاش خود را برای ریاست جمهوری. و با انتخاب برنی ساندرز, جو بایدن, حامیان به نحوی باعث خرابی امریکا" هریوت seethed در نامه سرگشاده خود به اصطلاح برنی Bros.

این تجدید نظر از ساندرز' موفقیت در سال 2016 — به عنوان بخشی از یک محصول از هر کسی-اما-هیلاری احساس و تعصب های جنسیتی است که شامل — می تواند خبر بد برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان به خوبی زیرا بدیهی است که بایدن نیست کلینتون.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مدیون پیروزی خود را در سال 2016 به بسیاری از رای دهندگان نفرت و بیزاری به هیلاری کلینتون. (Jonathan ارنست/فردا نیوز)

در نظر میشیگان. کلینتون از دست دولت دقت به ساندرز در سال 2016 اولیه و سپس آن را از دست داده و حتی بیشتر دقت به ناروا بعد از آن در انتخابات عمومی ،

اما میشیگان ظاهرا دوست دارد بایدن زیادی است. او ضرب و شتم ساندرز به آسانی وجود دارد این سال است. که قرمز چشمک زن هشدار دهنده نور برای مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل میشیگان باقی مانده است یک گام مهم در مسیر خود به دور دوم.

کلینتون عامل

بنابراین داستان ساندرز در حال حاضر به نظر می رسد به میزان بیشتری نسبت به قبل یک داستان در مورد هیلاری کلینتون ، بدون کلینتون به اجرا در برابر ساندرز نبود به عنوان رقابتی در این سال و بدون او به اجرا در برابر تهمت ممکن است هر دو.

"این بود که هیلاری کلینتون در بالای بلیط [2016]. که نوعی از تبعیض جنسی بر روی استروئیدها — آن را نه تنها که آن را یک زن اما این که زن گفت:" Hudak.

تحلیلگران می گویند ساندرز بود hobbled در سال 2020 نژاد به خاطر او نبود تا در برابر هیلاری کلینتون ، (Alex براندون/آسوشیتد پرس)

"و این بود که افزایش [برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016] آیا آن را در حمایت و یا سقوط در دموکراتیک حمایت و در این سال او را نمی خواهید یا نه."

ساندرز حامیان دوباره زخمی نا امید و در برخی موارد ، اما آنها هم به بهبود می یابند در حال حاضر و روز انتخابات و برخی از در حال حاضر به نظر می رسد به دنبال مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر و دیگر جنگ و فراتر از آن.

پس از ساندرز به پایان رسید مبارزات انتخاباتی خود در روز چهارشنبه, Jonathan Tasini سابق ساندرز جانشین توییتی "برای همه کسانی که مراقبت شده اند نگرانی ما کار می رود به علت تحمل این امید هنوز هم زندگی می کند و هرگز نخواهد مرد."

و باید هر کسی که باشد آشنا با آن خطوط Tasini با اشاره به آنها صحبت تد کندی — مترقی و تجسم دموکراتیک استقرار — در سال 1980 کنوانسیون دموکراتیک.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب