برنی ساندرز برنده نیوهمپشایر اولیه

این سناتور ورمونت دارای دقت صدر کلیدی دموکراتیک اولیه. در ضمن تکنولوژی کارآفرین اندرو یانگ خود را کاهش 2020 پی

توسط PATRIS-FUN در 23 بهمن 1398

این سناتور ورمونت دارای دقت صدر کلیدی دموکراتیک اولیه. در ضمن تکنولوژی کارآفرین اندرو یانگ خود را کاهش 2020 پیشنهاد.

ورمونت سناتور برنی ساندرز اعلام کرد پیروزی در نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه ضرب و شتم پیت Buttigieg تنها با 1.3 درصد است.

ساندرز که در آمد با 25.7 درصد از آرا اعلام کرد در سخنرانی پیروزی در منچستر, نیوهمشایر "این پیروزی در اینجا این است که آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن."

"این است که نه تنها مورد ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن آن است که در مورد تبدیل این کشور," او اضافه شده است. "آن را به نوادا است. آن را به کارولینای جنوبی است. آن را برای کسب نامزدی حزب دموکرات."

ساندرز برنده 2016 New Hampshire اولیه و رتبه بالاتر از Buttigieg سناتور الیزابت وارن سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و سناتور ایالت مینه سوتا ctq در سال 2020 نظر سنجی.

جمهوری خواهان نیز رای دادند اما با هیچ رقیب عمده برای اسلات دیگر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. آخرین نظرسنجی غرفه بسته در 1 ساعت محلی UTC تنظیم شده اند اما اغلب در بسته 12.

ساکنان شمال شرقی دولت رأی گیری برای فقط 24 نمایندگان و یا کمتر از 1 ٪ از سراسر کشور نماینده دفعات مشاهده شده است. رای ریخته شد با کمتر شک و تردید نسبت به سلف خود آیووا است چرا که دولت با بهره گیری از مقاله های سنتی سیستم رای گیری.

همه چشم شد و در دولت دوم به بازیگران آن رای پس از ستیز دموکرات caucusesin آیووا در هفته گذشته که شاهد تاخیر در انتشار این نتایج پس از یک خطای فنی رخ داده است و با حزب رای شمارش نرم افزار.

ادامه مطلب: نظر: بدون برندگان تنها بازنده در قفقاز در آیووا

آیووا sawButtigieg و ساندرز ارتباط تنگاتنگی برای نامزدی حزب دموکرات را با Buttigieg raking در 26.2 درصد از آرای بیش از 26.1% Sanders.

Another one bites the dust

در ضمن دموکراتیک تاجر اندرو یانگ و کلرادو سناتور مایکل بنت خود را کاهش 2020 ریاست جمهوری مناقصه. یانگ 45 ساله تاجر با هیچ سیاسی, پس زمینه, تعجب ناظران واجد شرایط برای بحث و باقی مانده در مسابقه طولانی تر از برخی از سیاستمداران کهنه.

اصلی او پیشنهاد شد به پیاده سازی یک جهانی درآمد اولیه 1000 $(€916) به عنوان یک پاسخ به آنچه که او لقب "چهارمین انقلاب صنعتی" و یا افزایش اتوماسیون که در زمان دور میلیون ها نفر تولید شغل است. یانگ بود رای گیری در 3 درصد با 20 درصد از آرا در نیوهمپشایر گزارش داد زمانی که او اعلام کرد خروج خود را.

"ما امضا پیشنهاد اساسی جهانی درآمد تبدیل شده است بخشی از جریان اصلی گفتگو," او گفت:. "بدون شک ما شتاب ریشه کن کردن فقر در جامعه ما با سال ها و حتی نسل است."

بنت 55 بود شرکت کننده دیر به مسابقه و تنها به طور رسمی اعلام نامزدی خود را در اواخر ماه آوریل پس از اتمام درمان برای سرطان پروستات است. کلرادو سناتور به حال تا حد زیادی بنا پیشنهاد خود را در تلاش برای برنده شدن در نیوهمپشایر.

"ما نمی قادر به دریافت مقدار در این راه از نام شناسایی در دولت," او گفت:. "ما نمی باید این منابع به رقابت بپردازند."

سابق مریلند نماینده John Delaney حمایت از دموکرات پیشنهاد فقط سه روز قبل از آیووا قفقاز صورت گرفت. "روشن است که خدا هدف متفاوت است برای من در این لحظه در زمان," او گفت:.

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

lc/aw (یمن)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب