برنی ساندرز تشکر multigenerational چند نژادی ائتلاف' به عنوان او اعلام 3rd اولیه پیروزی

سناتور. ctq را (D-Minn.) 2020 حرکت ممکن است کندوپاش اما او به نظر نمی رسد توجه کنید. در حالی که حزب دموکرات ن

توسط PATRIS-FUN در 4 اسفند 1398

سناتور. ctq را (D-Minn.) 2020 حرکت ممکن است کندوپاش اما او به نظر نمی رسد توجه کنید.

در حالی که حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری معلوم تعجب آور مقام سوم پایان در نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه در اوایل این ماه است که موفق نشده به نظر می رسید به گسترش به نوادا قفقاز. هنوز Klobuchar تحویل خود تبریک سخنرانی در روز شنبه که در آن او ستایش تیم او برای داشتن "فراتر از انتظارات" به رغم نتایج اولیه نشان او در دور پنجم.

با چهار درصد از قفقاز گزارش روز شنبه دیابت برنی ساندرز (I-Vt.) تا به حال امن بیش از 6000 رای به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن 2,700 و Klobuchar را 1,068. قرار داده است که Klobuchar در پایین نیمی از نامزدها به عنوان روز شنبه نتایج در آمد و ورود سنجی صورت گرفته در روز قبل از آن را نشان نمی دهد مثبت آینده است. هنوز Klobuchar تشکر تیم او در حالی که هزاران مایل دورتر از نوادا گفت: "به طور معمول من فکر می کنم ما بیش از انتظارات" Klobuchar گفت. "بسیاری از مردم حتی نمی فکر می کنم که من هنوز هم ایستاده بود در این مرحله" و یا در چندین نقطه دیگر در مبارزات انتخاباتی او ادامه داد.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن روز شنبه سخنرانی صدا حتی بیشتر پیروز هر چند حتی در مکان دوم ایستاده و در زمان او بود و شکننده. سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg تا به حال تنها حدود 250 رای کمتر از بایدن اما بایدن گفت که او هنوز هم می تواند "پیروزی در این دولت آشکار" هنگامی که صحبت کردن در نوادا است. جالب اینجاست که NBC News برش دور از بایدن سخنرانی به پروژه ای است که اتفاق نمی افتد. کاترین Krawczyktinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب