Barr به مغلوب ساختن پیشی جستن: توییت های خود را 'آن را غیر ممکن است برای من کار

Harvey Weinstein وکیل متهم دادستان شنبه از ایجاد یک داستانی "جهان" که "نوار زنان از حس مشترک" و "استقلال" در

توسط PATRIS-FUN در 25 بهمن 1398

Harvey Weinstein وکیل متهم دادستان شنبه از ایجاد یک داستانی "جهان" که "نوار زنان از حس مشترک" و "استقلال" در حالی که بسته بندی پرونده خود تجاوز به عنف محاکمه.

وکیل دانا Rotunno ساخته شده او استدلال بسته پس از دفاع از استراحت در اوایل این هفته گفتن منصفه که دادستان باید به آنها گفت "یک داستان" در مورد خوار تولید کننده به دلیل حقایق نیست در کنار خود.

"طنز این است که عدس [دستیار منطقه وکلای] در مورد تولید کننده و آنها در حال نوشتن فیلمنامه" او گفت:, بسته بندی گزارش. "در داستان خود آنها ایجاد کرده اید یک جهان که نوار زنان از حس مشترک استقلال. در جهان زنان هستند و برای احزاب در آنها حضور مردان آنها لاس زدن با انتخاب آنها را بیشتر به مشاغل خود را به هتل دعوت بلیط هواپیما آنها را بپذیرید."

Weinstein مواجه است جنسی و تجاوز اتهامات که به او التماس کرد گناه نیست. در دادگاه حول این اتهامات از دو زن که یکی از آنها مدعی او به زور انجام می شود دهان او در سال 2006 و دیگری که مدعی او تجاوز او در سال 2013 است. شش شاکیان شهادت به عنوان دادستان به دنبال ایجاد یک الگوی رفتار مجرمانه. Weinstein وکلای استدلال کرد مبنی بر برخورد با او را رد کرده است تمام اتهامات nonconsensual جنسی عمل می کند.

Rotunno که به تازگی برای انتقاد کرد و گفت در یک مصاحبه او نبوده است sexually assaulted "از آنجا که من هرگز خودم را در این موقعیت" خواسته داوران خود را به استفاده از "شهر نیویورک حس مشترک" و نادیده گرفتن "احساس دل و روده" آنها ممکن است تا به حال آمدن به دادگاه در حالی که ارزیابی شواهد در هر خبرنگار هالیوود. او همچنین گفت: هیئت منصفه آنها "آخرین خط دفاعی در این کشور از overzealous رسانه ها از overzealous دادستان."

دادستان جوآن Illuzzi او را بحث بسته شدن در روز جمعه و هیئت منصفه مذاکرات را به شروع هفته آینده. برندان فرداtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب