باهاما پرانتز برای تازه تشکیل طوفان Isaias

جدید طوفان Isaias نگه داشته و در یک مسیر اوایل جمعه انتظار می رود به آن را به ایالات متحده در شرق ساحل آخر هفت

توسط PATRIS-FUN در 10 مرداد 1399

جدید طوفان Isaias نگه داشته و در یک مسیر اوایل جمعه انتظار می رود به آن را به ایالات متحده در شرق ساحل آخر هفته آن را به عنوان نزدیک باهاما قطعات که هنوز دوره نقاهت بعد از ویرانی در سال گذشته طوفان دوریان.

Isaias بيشترين پایدار باد از 130 کیلومتر در ساعت های اولیه روز جمعه بود و محور حدود 70 کیلومتری جنوب شرقی بزرگ Inagua جزیره در باهاما ملی ایالات متحده آمریکا در مرکز طوفان گفت. آن را در حال حرکت باد از غرب با سرعت 30 کیلومتر در ساعت است.

آن هوا به تصویب بیش از جنوب شرقی باهاما در طول شب نزدیکی مرکزی باهاما اواخر جمعه و حرکت در نزدیکی و یا در سراسر شمال غربی استرالیا و در نزدیکی جنوب فلوریدا در روز شنبه.

در روز پنج شنبه در حالی که هنوز گرمسیری طوفان Isaias زدم از قدرت سرنگون درختان و باعث گسترده شدن سیل و رانش زمین در جمهوری دومینیکن و پورتوریکو که در آن حداقل 35 نفر نجات از سیلاب و یک نفر باقی مانده است از دست رفته.

صدها نفر از هزاران نفر از مردم در پورتوریکو مانده بودند بدون آب و برق.

طوفان هشداری بود در اثر نورث وسترن باهاماس از جمله Andros جزیره New Providence, Eleuthera, Abaco سلیمان, توت, جزیره گرند باهاما و بیمینی.

در این تصویر ساخته شده از ویدئو نگاه مردم در سطح کنونس رودخانه زیر باران های سنگین ناشی از طوفان در تروجیللو آلتو, پورتوریکو, در روز پنج شنبه. (آسوشیتد پرس)

دو نفر از کسانی که جزایر Abaco و Grand Bahama شد ضرب و شتم توسط دوریان یک دسته 5 طوفان که ماند منطقه به مدت دو روز و کشته شدن دست کم 70 نفر با بیش از 280 گزارش از دست رفته. مردم هنوز در چادر زندگی می کنند در هر دو سلیمان و مقامات گفت: خدمه در تلاش بودند برای حذف باقی مانده باقی مانده پیش از Isaias.

نخست وزیر هوبرت Minnis اعلام کرد در اواخر روز پنجشنبه که او آرامش یک coronavirus مستند به عنوان یک نتیجه از قریب الوقوع طوفان اما گفت: 10 p. m. به 5 صبح مقررات منع رفت و آمد را اجرا و شروع جمعه. او گفت سوپر مارکت ها و داروخانه ها, ایستگاه های گاز و فروشگاه های سخت افزاری خواهد بود مجاز به باز کردن تا زمانی که آب و هوا اجازه.

500 تایید COVID-19 موارد

"این دشوار است به خصوص روز" او گفت: در طول یک آنلاین کنفرانس خبری. "ما باید در این زمان روح عشق و وحدت است."

Stephen Russell, مدیر باهاما' سازمان مدیریت اضطراری گفت هیچ برنامه ای برای تخلیه مردم اما او خواست کسانی که زندگی در مناطق کم ارتفاع به دنبال سرپناه.

باهاما گزارش شده بیش از 500 تایید COVID-19 موارد و حداقل 14 و میر. آن را به تازگی منع مسافران از آمریکا پس از افزایش موارد به عنوان آن را دوباره باز به گردشگری بین المللی است.

با توجه به همه گیر نخست وزیر خواست افراد جوان رزرو اتاق های هتل برای در امان ماندن از نزدیک شدن طوفان به احترام اجتماعی فاصله گرفته است.

"لطفا با شرکت در طوفان یا COVID(-19) و احزاب" او گفت:. "این می تواند ویرانگر باشد."

Isaias شد تولید 10 تا 20 سانتیمتر باران در باهاما و جزایر ترکس و کیاکوس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب