مقامات دستگیری مردی که فیلم برداری Ahmaud Arbery تیراندازی و همچنین او را با اتهام قتل

(ساوانا, Ga.) — گرجستان مردی که فیلم برداری تلفن همراه تصویری از Ahmaud Arbery است تیراندازی مرگبار دستگیر شد

توسط PATRIS-FUN در 2 خرداد 1399

(ساوانا, Ga.) — گرجستان مردی که فیلم برداری تلفن همراه تصویری از Ahmaud Arbery است تیراندازی مرگبار دستگیر شد, پنج شنبه و متهم به قتل است.

گرجستان دفتر تحقیقات گفت: 50 سال پیر ویلیام "Roddie" برایان دستگیر شد به اتهام قتل جنایت و جنایتکار تلاش برای مرتکب حبس نادرست. هیچ جزئیات دیگری داده شد. این GBI در بیانیه ای گفت که این امر با برگزاری کنفرانس خبری صبح روز جمعه.

Arbery کشته شد Feb. 23 هنگامی که یک پدر و پسر مسلح خود و به دنبال او پس از لکه 25 ساله مرد سیاه و سفید در حال اجرا در محله خود را. بیش از دو ماه قبل از تصویب مقامات گرگوری McMichael, 64, و پسرش, تراویس McMichael, 34, اتهام قتل جنایت و تشدید حمله. گرگوری McMichael گفت: پلیس به او مشکوک Arbery شد یک سارق و Arbery حمله پسر خود را قبل از ضربه بودن.

Bryan زندگی در همان زیربخش فقط در خارج از شهرستان بندر نیوبرانزویک و تصویری او از کابین وسیله نقلیه خود کمک کرده و هم بزنید یک اعتراض ملی هنگامی که آن را به بیرون درز آنلاین.

برایان وکیل, Kevin گاف را بلافاصله بازگشت یک پیام تلفن پنج شنبه. او قبلا اصرار داشت Bryan هیچ نقشی در Arbery مرگ است.

"Roddie Bryan است نه در حال حاضر و هرگز بیش از یک شاهد تیراندازی" گاف در بیانیه ای گفت در مورد دوشنبه. "او است نه یک vigilante. Roddie نیست شرکت در کشتار وحشتناک این مرد جوان. آقای Bryan مرتکب هیچ جرم و جنایت و خرس هیچ مسئولیت کیفری در مرگ Ahmaud Arbery."

برایان تصویری از تیراندازی گرفته شد از صندلی راننده یک خودرو پس از پشت سر Arbery به عنوان او اجرا می شود در یک مجتمع مسکونی در خیابان. یک کامیون وانت پارک شده در جاده ها جلوتر از Arbery با یک کامیون تخت و دیگری ایستاده در کنار باز کردن درب سمت راننده.

این ویدئو نشان می دهد Arbery اجرا در اطراف کامیون به سمت راست قبل از او کاهش در مقابل آن. سپس یک گلوله شنیده می شود و به دنبال آن یک شات دوم. Arbery دیده می شود مشت زدن یک مرد برگزاری آنچه به نظر می رسد به یک تفنگ ساچمهای که پس از آن آتش سوزی یک سوم شات نقطه خالی. Arbery staggers می افتد و رو به پایین در خیابان.

گرگوری McMichael بازنشسته سال گذشته پس از بیش از دو دهه به عنوان یک محقق برای دفتر دادستان محلی. به دلیل آن روابط Brunswick قضایی مدار دادستان منطقه Jackie Johnson recused خودش از این مورد است. دو خارج دادستان اختصاص داده شده مورد نیز پا به کنار.

این McMichaels بودند دستگیر شدند تا مارس 7, پس از گرجستان دفتر تحقیقات بیش از زمان تیراندازی تحقیقات از Glynn پلیس شهرستان. به زودی پس از GBI دخالت اعلام شد, یک Brunswick وکیل با دسترسی به تیراندازی تصویری منتشر شد آن را به یک ایستگاه رادیویی محلی — و به زودی نسخه نشو و نما آنلاین.

این McMichaels باقی می ماند صالحی: در Glynn شهرستان در انتظار اولیه دادگاه و قاضی تصمیم می گیرید که آیا به رایگان آنها را در اوراق قرضه در انتظار محاکمه است. وکلای مدافع برای پدر و مادر باید خواست مردم را به عجله برای قضاوت در این مورد است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب