اتریش شل coronavirus مستند اقدامات

اتریش آغاز خواهد شد و لغو آن coronavirus محدودیت در روز سه شنبه. زمانی که صدراعظم Sebastian Kurz اعلام کرد که

توسط PATRIS-FUN در 26 فروردین 1399

اتریش آغاز خواهد شد و لغو آن coronavirus محدودیت در روز سه شنبه. زمانی که صدراعظم Sebastian Kurz اعلام کرد که طرح آن را ناشی از یک معامله بزرگ از هیجان — اما این اولین گام در یک فرایند طولانی ،

اتریش به حرکت آمد که آن را معرفی مستند اقدامات در مارس 16. کشور بسته شده و همه چیز به جز سوپر مارکت ها و تجهیزات پزشکی. توماس Kaschowitz مردان, فروشگاه مد در مرکز وین شده است بصورتی پایدار و محکم بسته برای چهار هفته است که هزینه از €50,000 ($54,724) در گردش.

اما در هفته گذشته اتریش شد اولین کشور اروپایی به آن اعلام خواهد شروع به بلند کردن آن مستند اقدامات است. Kaschowitz فروشگاه یکی از غیر ضروری' کسب و کار خواهد شد که اجازه بازگشایی پس از آخر هفته عید پاک. این حرکت بود مورد ستایش قرار داد توسط رسانه ها به عنوان یک نشانه آن است که این قاره بود شروع به ضرب و شتم coronavirus اما Kaschowitz همچنان شک و تردید در مورد آن اثر است.

"البته من خوشحال هستم من مجاز به بازگشایی" او می گوید: "اما من فکر نمی کنم این خلق و خوی در جامعه است که همه چیز خوب است چرا که این ویروس هنوز هم وجود دارد. وجود خواهد داشت بیشتر فضای مثبت اما وضعیت خود نیاز به بهبود است."

Thomas Kaschowitz runs the store Tom's Männermoden in central Vienna. Austria's lockdown restrictions mean he could not open his store for four weeks.

توماس Kaschowitz می تواند به بازگشایی مغازه اش تام Männermoden در روز سه شنبه

اتریش را به آرامی reawaken

این کشور قرار است برای نرم کردن آن محدودیت های تکه تکه. از سه شنبه, غیر ضروری, فروشگاه تحت 400 متر مربع (4,300 فوت مربع) — در مورد اندازه یک و نیم زمین تنیس — اجازه خواهد داشت برای باز کردن درهای خود را. بنابراین بیش از حد خواهد شد در فروشگاه های سخت افزاری و مراکز باغ. در تاریخ 1 مه مغازه ها و مراکز خرید و آرایشگری را دنبال کت و شلوار.

اما رستوران ها و هتل ها باید صبر کنید تا اواسط ماه مه به بازگشایی در اولین و حوادث برگزار می شود حداقل تا اواخر ماه ژوئن. دیگر بهداشت عمومی اقدامات مانند نیاز به مردم را به پوشیدن ماسک صورت در سوپر مارکت ها و داروخانه ها را در محل باقی می ماند. ماسک صورت قانون نیز تمدید شده است به دیگر مغازه ها و حمل و نقل عمومی.

ادامه مطلب: Coronavirus coverup: آیا اتریشی سیاست و صنعت با هم برخورد كنند ،

اتریشی باید چوب به قوانین دیگر

نیاز مردم به پوشیدن حفاظت شخصی است چگونه اتریش امیدوار است برای جلوگیری از گسترش ویروس از وجود آرامش مستند. اما مخاطرات بالا هستند. اگر مردم نمی چسبد به اقدامات پیشگیرانه این حرکت ممکن است نتیجه معکوس و مقامات بهداشت عمومی در درد به درایو صفحه اصلی که پیام. "این نه" هورا آن را بیش از, و در حال حاضر ما حمل به عنوان اگر همه چیز تمام شده است' می گوید:" پروفسور هانس-پیتر Hutter معاون مرکز بهداشت عمومی در دانشگاه علوم پزشکی وین.

Professor Hans-Peter Hutter from the Medical University of Vienna spoke to DW News about Austria's lockdown being slowly lifted

پروفسور هانس-پیتر Hutter می گوید اتریشی نیاز به چوب به اقدامات حفاظتی

"این بسیار روشن است که به دست آوردن برخی از آزادی می آید با ما نیاز به انجام برخی از چیزهایی که ما نمی از دست دادن بینایی از این واقعیت است که آن را در مورد مهار متاسفانه یک وضعیت دشوار" او ادامه داد.

با پوشیدن ماسک باید متوقف شود مردم به راحتی از انتقال این بیماری به دیگران. مقامات همچنین می خواهید مردم را به یاد داشته باشید دیگر قطعه از مشاوره مانند شستن دست به طور منظم و اجتماعی فاصله. "این امکان وجود دارد که اگر مردم نمی نگه دارید تا این اقدامات" Hutter افزود: "ما خواهد بود را در همان نقطه ما چهار هفته پیش و کل مشکل را دوباره شروع خواهد شد."

ادامه مطلب: نظر: اتحادیه اروپا باید آدرس همه گیر است اثرات آن بر اقتصاد

امیدوار به ماندن بگیرید پیش

مقامات بر این باورند که سرعت در آن اتریش اعلام کرد coronavirus و پاسخ خود را به خوبی مجهز به سیستم بهداشت و درمان شده اند بسیار مهم در کمک به این کشور در کاهش نرخ ابتلا به عفونت.

با اعلام دولت در حال حاضر امید به دست آوردن جلوتر از پیامدهای اقتصادی همه گیر قبل از آنها رشد بیشتر وخیم. همانطور که در بسیاری از کشورهای دیگر coronavirus مستند در اتریش دیده است کارگران گذاشته و furloughed و کسب و کار تعطیل. اتریش استخدام آژانس اعلام کرد در آغاز آوریل که 504,000 نفر بیکار ثبت شده است. این تعداد افزایش 200,000 تنها بین ماه های مارس 15 و 31 مارس برای اولین بار دو هفته از اتریش مستند.

راه اندازی مجدد آسان نخواهد بود, می گوید: دستیار پروفسور بریجیت مایر از دانشگاه وین از اقتصاد و کسب و کار.

Assistant Professor Birgit Meyer from the Vienna University of Economics and Business spoke to DW News about the economic impact the coronavirus lockdown has had on Austria.

دستیار پروفسور بریجیت مایر معتقد اتریش مسیر بهبود اقتصاد دشوار خواهد بود

"در هر منطقه از اقتصاد شده است به طور مستقیم یا غیر مستقیم تحت تاثیر قرار" او توضیح می دهد. "این فقط یک قطره در اقیانوس برای شروع با. اما این به آن معنی است که شما می توانید برنامه با بیشتر یقین است. آن را بسیار مهم برای شرکت ها و خرده فروشان مستقل به چنین چشم انداز."

دولت های دیگر دنبال خواهد شد و به اتریش برای دیدن اگر آن را با موفقیت می تواند تعادل بازسازی اقتصاد خود را با نگه داشتن جامعه امن است. آن را تحت فشار برای تنظیم یک مثال خوب است.

"هنوز هم وجود دارد محدودیت برای بسیاری از کسب و کار. بیشتر بسیاری از آنها وابسته به های مختلف زنجیره عرضه و تقاضا از خارج از کشور می گوید:" پروفسور مایر. "اگر کشورهای دیگر پیروی نمی اتریش و به آرامی شروع به باز کردن اقتصاد خود آن را حتی دیگر برای اقتصاد اتریش به بازگشت به پتانسیل کامل آن است."

بازگشت به کسب و کار

هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن قبل از این کشور می تواند با اطمینان می گویند که آن را ضرب و شتم ویروس اما کسب و کار و کارگران حداقل می توانید شروع به برنامه ریزی یک راه رو به جلو است. "من رفتن را به سرعت را تشکیل می دهند پول" اذعان می کند Kaschowitz "اما من تا به حال مقدار زیادی از تماس ها و درخواست از مشتریان وجود دارد برخی از انباشت."

همراه با بسیاری دیگر او را دعا که پس از آخر هفته عید پاک اتریش اقدامات به ادامه کار. هیچ کس می خواهد به درهای بسته خود را بیش از همه دوباره.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب