زنده: آلمانی evacuees ترک چین در میان شیوع کروناویروس

یک تخلیه هواپیما ارسال توسط دولت آلمان را ترک کرده است ووهان با بیش از 120 غیرنظامیان در هیئت مدیره بسیاری از

توسط PATRIS-FUN در 12 بهمن 1398

یک تخلیه هواپیما ارسال توسط دولت آلمان را ترک کرده است ووهان با بیش از 120 غیرنظامیان در هیئت مدیره بسیاری از آنها اتباع آلمان به عنوان coronavirus مرگ و میر افزایش می یابد. دفعات بازدید: آخرین اخبار در شیوع اینجا.

  • یک نظامی آلمانی هواپیما در پرواز بازگشت به اروپا با بیش از 120 مسافر در هیئت مدیره پس از تخلیه اتباع آلمان از ووهان.
  • سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع کروناویروس یک اورژانس جهانی.
  • آلمان شش تایید موارد ویروس ها و توصیه در برابر غیر ضروری سفر به چین است.
  • مقامات چینی افزایش مرگ و میر به 258 با تعدادی از عفونت ها در سراسر جهان در حال نزدیک شدن 12,000

همه به روز رسانی در زمان هماهنگ جهانی (UTC/GMT)

03:34 اولین coronavirus بیمار در اسپانیا یک مرد زندگی در جزیره دور افتاده La Gomera ظاهرا این ویروس پس از تماس با فرد آلوده از آلمان, اسپانیایی وزارت بهداشت گفت.

02:44 آلمان تخلیه هواپیما است که با توجه به یک توقفگاه بین راه در مسکو قبل از ادامه به فرانکفورت. پس از ورود به آلمان و مسافران به صرف دو هفته در قرنطینه زندگی در یک پادگان نظامی در این کشور غربی.

02:18 بیش از 120 نفر که اکثر آنها را اتباع آلمان در حال رفتن به خانه از ووهان پردازنده آلمانی هواپیمای نظامی. دولت آلمان در حال اعزام هواپیما برای تخلیه شهروندان خود از مرکز شیوع کروناویروس. هیچ یک از مسافران آلوده و یا مشکوک به داشتن آن, آلمان, وزیر خارجه Heiko Maas گفت: در روز جمعه.

01:22 چین تا به حال 11,791 تایید موارد عفونت کروناویروس که از روز شنبه با توجه به ملت و مقامات با بیش از 130 مورد تایید خارج از چین است.

01:07 سازمان ملل متحد گفت: این امر حرکت دور بعدی مذاکرات در روز جهانی تنوع زیستی در خارج از چین به علت شیوع کروناویروس. به جای چینی ها شهر کونمینگ نمایندگان در حال حاضر مجموعه ای برای دیدار با, در, رم, ایتالیا, در فوریه 24. مقامات سازمان ملل متحد گفت که آنها را ساخته اند این تصمیم پس از رایزنی با دولت چین.

01:03 آلمانی مجلس کارل لاوترباخ که دارای مدرک کارشناسی در اپیدمیولوژی از دانشگاه هاروارد گفت آسیایی به دنبال مردم رنج تبعیض در آلمان به دلیل ترس از coronavirus.

"این قابل قبول نیست که به گروه های خاصی از گردشگران چینی antagonized در آلمان و یا برای جلوگیری از آنها را از ورود به رستوران," او گفت: به نقل توسط Rheinische Post روزانه.

لاوترباخ نیز گفت: این اقدامات هیچ پزشکی حس و عفونت بعید بود.

00:35 که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus بارها و بارها مورد ستایش چین برای این کشور در واکنش به شیوع.

"ما را دیده ام بسیاری از [coronavirus] موارد خارج [چین] در حال حاضر & احتمالا مرگ اگر نبود تلاش های دولت و پیشرفت آنها ساخته شده است برای محافظت از مردم خود و جهان گفت: در یک صدای جیر جیر.

00:28 مقامات در شهر تیانجین که مرزهای پکن دستور مدارس و غیر ضروری شرکت را به ماندن تا اطلاع ثانوی بسته برای جلوگیری از گسترش ویروس. شمال شهر چینی دارای جمعیت حدود 15 میلیون نفر است. مقامات تایید 32 ساکنان آلوده شدند با کوروناویروس.

00:24 coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر لرزاند اقتصاد جهانی است. شرکت در سراسر جهان ترس رو به میلیاردها دلار ضرر و زیان ناشی از اختلال در زنجیره تامین و کمبود مشتریان چینی. در پاریس تور اپراتورها در حال برخورد با توده cancelations به عنوان گردشگران چینی مجبور به دور ماندن.

00:07 آخرین شماره از آلوده در چین است که در حال حاضر نزدیک به 11,800 با توجه به چینی تلویزیون دولتی.

22:39 مقامات چینی گفت: 45 نفر کشته شدند توسط این ویروس در روز جمعه قرار دادن کل مرگ و میر به 258. این را 24 ساعت گذشته مرگبارترین پس از وقوع آغاز با شکوه دیروز رکورد 38 مرگ و میر.

22:33 با برخی از 9,800 تایید موارد جدید virus در حال حاضر آلوده بیشتر مردم از 2002-2003 شیوع بیماری سارس که آلوده به کمتر از 8,100 افراد است. با توجه به چین, آمار, اما, coronavirus به نظر می رسد به تناسب کمتر کشنده تر از سارس. آخرین شیوع کشته شدن 258 نفر در حالی که آمريکا ادعا کرد که حدود 800 زندگی در طول اجرای آن.

22:23 اسپانیا تایید آن برای اولین بار coronavirus مورد.

22:18 روسیه S7 هواپیمایی گفت: این امر تعلیق پروازها به مقصد و از چین به پیوستن به طیف وسیعی از اروپا و آمریکا که حامل متوقف سفر خود را به سرزمین اصلی چین.

روسیه هواپیمایی ارسال خواهد شد پرواز چارتر به بازگرداندن شهروندان چینی از روسیه و بالعکس و سایر مسافران را کامل دریافت بازپرداخت خود را برای بلیط های این شرکت اعلام کرد.

22:06 بازارهای سهام کاهش یافت و دوباره در میان coronavirus نگرانی با میانگین صنعتی داو جونز (که اندازه گیری عملکرد از 30 شرکت های پذيرفته شده در بورس سهام ایالات متحده) از دست دادن برخی از 2.1%. این علائم داو بزرگترین روزانه از دست دادن پس از ماه اوت است. بازارهای سهام در هنگ کنگ و توکیو نیز بسته در پایین توجه داشته باشید البته با کوچکتر از دست می دهد.

20:52 آمریکا اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی. ما بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر می گوید: در یک کنفرانس مطبوعاتی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را به طور موقت در نوار اتباع خارجی که ممکن است حامل ویروس از ورود به آمریکا.

19:50 وجود دارد در حال حاضر هفت تایید موارد coronavirus در آلمان با توجه به باواریا وزارت بهداشت هر چند DW در تلاش است به دنبال ریاضی. Webasto به گزارش هفت آلوده کارکنان چینی دو و پنج آلمانی. Webasto می گوید: دو نفر که هر دو بازگشت به چین و در حال دریافت درمان. از جمله آلوده فرزند یکی از کارکنان آن را به کل از موارد در حال حاضر در بایرن به شش. در هر صورت ما نگه داشتن دفتر چرتکه دستی.

19:31 کویت مسائل مشاوره در برابر سفر به چین و خواستار کویتی در حال حاضر وجود دارد به بازگشت.

19:02 در حدود 200 آمریکایی در کالیفرنیا وارد شده از ووهان که در آن آنها را در قرنطینه می شود و در ایالات متحده هوایی در کالیفرنیا برای بعد از 14 روز تحت قرنطینه سفارشات صادر شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

18:56 ترکی و یونانی جناح از تقسیم جزیره قبرس موافقت کرده اند به طور منظم ملاقات و برقراری ارتباط در اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

"اولویت اول این است که وظیفه محافظت از شهروندان قبرس یونانی و ترک نشین" گفت: آناستاسیادس در بیانیه ای.

در حال حاضر هیچ گزارشی از عفونت در این جزیره است. تنها از سوی ترکیه به رسمیت می شناسد مشروعیت جمهوری ترک قبرس شمالی, یک منطقه در بخش شمالی جزیره که در آن 35,000 نیروهای ترکیه قرار دارد. جنوب جمهوری قبرس شده است یک عضو اتحادیه اروپا از سال 2004.

18:31 باواریا-بر اساس کارفرما از اول شناخته شده coronavirus مورد در آلمان تایید کرد که دو کارمند باید آزمایش مثبت برای عفونت است.

قانون آزادی مطبوعات, خودرو, تامین کننده Webasto تایید کرد که یک آلمانی و یک کارمند آزمایش مثبت برای ویروس, آوردن تعداد کل آلوده کارکنان به هفت پنج و دو شرکت چینی در میان آنها است. فرزند یکی از کارکنان نیز آلوده شده است.

"هر دو مبتلا به تازگی Webasto کارکنان تا به حال نزدیک ارز در هفته گذشته با یک یا بیشتر از پنج نفر از همکاران که تست مثبت در ابتدای هفته" آزادی مطبوعات به عنوان خوانده شده. "همه هفت نفر با هم در چند دیگر در جلسات این ستاد در Stockdorf."

17:41 ترس که خرید اینترنتی از coronavirus می تواند بر تقاضای جهانی نفت در روسیه است فشار برای سازمان کشورهای صادر کننده نفت را به جلو جلسه بعدی خود از مارس تا آوریل.

تحلیلگران و معامله گران پیش بینی می کنند که شیوع بیماری می تواند کاهش تقاضای نفت بیش از 250.000 بشکه در روز و صدمه دیده است در حال حاضر بیحال شدن قیمت نفت است.

17:10 کارشناسان می گویند به عنوان بسیاری از 75,800 نفر ممکن است با این ویروس آلوده. این است که با توجه به تحقیقات مدلسازی انجام شده توسط دانشگاه هنگ کنگ و منتشر شده در مجله بین المللی پزشکی لانست. نویسندگان این مطالعه می گویند فقدان اطلاعات دقیق باعث می شود آن را دشوار است به منظور تعیین "true اندازه اپیدمی و همه گیر بالقوه است."

16:37 پکن است در انتقاد از آمریکا برای هشدار به شهروندان خود را به سفر به چین و تشویق کسانی که در حال حاضر وجود دارد را ترک کنند.

"برخی از مقامات آمریکایی حرف و عمل هستند نه واقعی و نه مناسب" سخنگوی چین امور خارجه Hua Chunying در بیانیه ای گفت. "فقط به عنوان این که توصیه می شود در برابر محدودیت های مسافرتی ما با عجله به رفتن در این راه مخالف. قطعا نه یک ژست حسن نیت است."

وزارت امور خارجه ایالات متحده روز جمعه صادر کرده است یک سفر رسمی مشاوره دلسرد غیر ضروری سفر به چین است.

16:14 گواتمالا را رئیس جمهور اعلام کرد این کشور تحمیل محدودیت های مسافرتی برای جلوگیری از عفونت از ورود به کشور. هر کسی که شده است به چین در آخرین 15 روز خواهد بود و مجاز به ورود به کشور رئیس Alejandro Giammattei گفته است.

15:59 غربالگری افراد پس از رسیدن از شهرهای چین است که یک راه موثر برای تشخیص coronavirus. این است که با توجه به مدلسازی های انجام شده توسط مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری (ECDC).

"حدود 75 درصد از موارد از تحت تاثیر قرار شهرستانها چینی خواهد وارد در مقصد خود را در دوره کمون و کشف نشده باقی می ماند حتی اگر اثر از تست غربالگری برای تشخیص علامتی نفر 80% برای هر دو ورود و خروج و غربالگری" گفت: ECDC بیماری های عفونی متخصص Pasi Penttinen.

جدید کروناویروس' دوره کمون این است که تصور می شود غیر منتظره ای طولانی تا 14 روز که در طی آن زمان مردم ممکن است مسری با وجود نمایش هیچ نشانه ای ندارند.

15:44 در اینجا یک روکش از اعداد:

  • 9,800 بیش از موارد از coronavirus تایید شده است در سطح جهانی.
  • 9,692 از آن موارد یافت شده در سرزمین اصلی چین است.
  • همه 213 گزارش مرگ و میر ناشی از این ویروس نیز در چین اکثر آنها در هوبئی استان که در آن شیوع نشات گرفته است.

15:32 ایران تعلیق تمام پروازها به مقصد چین است.

15:18 ما خطوط هوایی دلتا به طور موقت تعلیق تمام پروازها به مقصد چین در پاسخ به ما بالا بردن یک سفر مشورتی.

15:11 سوئد تایید اولین مورد از coronavirus. در بیانیه ای کشور وزارت بهداشت گفت: "این یک زن است که برای بازدید از منطقه ووهان در چین و با تجربه سرفه علائم پس از ورود به سوئد. او نه به شدت بیمار است."

14:58 چین سفیر ایران در ژنو چن زو می گوید: "بیش از حد اقدامات" مانند مرز تعطیلی در حال رفتن به دور و اصرار وجود دارد "بدون نیاز به وحشت غیر ضروری."

14:44 کانادا دریافت مجوز از وزیر امور خارجه چین وانگ یی به ارسال یک پرواز به ووهان به تخلیه برخی از 200 شهروندان کانادا قرار دارد.

روابط بین چین و کانادا شده است تیره و تار پس از Huawei اجرایی Meng Wanzhou دستگیر شد در یک پرواز توقفگاه بین راه در ونکوور در سال 2018 است. چین پس از بازداشت دو کانادایی در آشکار تلافی.

کانادا وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین صحبت شخصا با وانگ در پنج شنبه شب به درخواست تایید برای ارسال تخلیه پرواز.

14:43 رئیس حزب کمونیست در ووهان گفته است که در این شهرستان باید اقدامات لازم هر چه زودتر حاوی ویروس است.

ملی و بین المللی تاثیر "شده اند کمتر" اگر اقدامات تا به حال اجرا شده است هر چه زودتر حزب, فرمانده ارشد Quiqiang گفت: در تلویزیون پخش در روز جمعه.

"در حال حاضر من در یک حالت و احساس گناه و ندامت و خود سرزنش," او گفت:.

14:33 یک شهروند فرانسوی که در هواپیما که تخلیه برخی از 180 نفر از ووهان در بیمارستان بستری شده است در مارسی با علائم کروناویروس, فرانسه, وزیر بهداشت اگنس Buzyn می گوید.

French citizens arriving in France from Wuhan are seen wearing medical face masks inside a bus.

شهروندان فرانسوی در بازگشت از ووهان می رسند در فرانسه. یک اتوبوس طول می کشد آنها را به محل اقامت که در آن آنها خواهد بود قرنطینه برای حفظ coronavirus از گسترش.

14:21 ایتالیا اعلام کرد یک دولت ملی اضطراری. مکانیسم است که نسبتا شایع پس از حوادث طبیعی مانند سیل به قدرت منطقه ای ویژه مسئولان است که با سرعت تا دولت توانایی واکنش نشان می دهند. دو مورد از این ویروس تایید شده است در ایتالیا دو گردشگران چینی در حال حاضر در بیمارستان بستری و در رم.

14:19 روسیه معاون نخست وزیر تاتیانا Golikova اعلام کرد که روسیه به تخلیه برخی از شهروندان خود را از چین است. آنها را قرنطینه می شود و بر خود بازگشت.

14:18 لهستانی هواپیمایی بسیاری را ارسال یک پرواز به پکن روز جمعه به شرکت هواپیمایی کارکنان و همچنین لهستانی و دیگر اتباع اتحادیه اروپا. این شرکت قبلا اعلام کرده بود این بود که تعلیق پروازها به مقصد چین تا فوریه 9 در اولین بود اما گفت که این امر همکاری با دولت لهستان در تخلیه.

به طور مستقل این کشور معاون وزیر بهداشت Wademar Kraska روز جمعه گفت که دولت در حال آماده شدن برای تخلیه 31 قطب از ووهان.

در عین حال هند ممنوعیت صادرات چین از محافظ لوازم پزشکی مانند ماسک و لباس.

14:10 ویتنام شرکت های هواپیمایی اعلام کرد آن هم تعلیق تمام پروازها به مقصد چین است.

14:03 شرکت در پکن بسته باقی خواهد ماند تا 10 فوریه برای جلوگیری از coronavirus از, پخش كردن, چینی, دولت, روزنامه, پکن روزانه گزارش کرده است. آب و برق و ارائه دهندگان تجهیزات پزشکی تامین کنندگان و شرکت های دارویی باز باقی خواهد ماند به عنوان سوپر مارکت ها.

13:45 شهردار ووهان ژو Xianwang گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که وظیفه مهار و جلوگیری از گسترش شیوع باقی می ماند "شدید و پیچیده است."

Wuhan Mayor Zhou Xianwang

ووهان شهردار ژو Xianwang

معاون شهردار گفت: منابع از ماسک و دیگر منابع پزشکی هنوز ناکافی است.

13:43 مقامات ژاپنی را رد شایعاتی است که توکیو 2020 المپیک بودند در معرض خطر این بیماری همه گیر.

"ما هرگز بحث لغو بازی. توکیو 2020 ادامه خواهد داد به همکاری با (کمیته بین المللی المپیک)
کمیته بین المللی المپیک و سازمان های مربوطه و بررسی خواهد شد هر گونه اقدامات متقابل است که ممکن است لازم" سازمان در بیانیه ای گفت به آژانس خبری DPA.

13:42 اردن در حال پیوستن به فهرست کشورهای تخلیه آن 70-100 شهروندان از ووهان. آن است که در حال حاضر پرواز یک هواپیما در خارج از شهر است.

13:41 منشور هواپیما حامل 83 شهروندان بریتانیا و 27 نفر دیگر از ووهان فرود آمد در انگلستان است.

13:40 فرانسه گفت که یکی از شهروندان خود که تخلیه از ووهان نشان دادن علائم عفونت.

13:38 چینی دادگاه منتشر کرده است نادر موعظه از مقامات خود را برای واکنش به شیوع. چین بالاترین دادگاه انتقاد پلیس برای سرکوب پزشکان در ووهان که ظاهرا گسترش "شایعات" در اولین مرحله از شیوع بیماری است.

عالی مردم در دادگاه گفت که پزشکان ممکن است نادرست هنگامی که آنها به بیماران وجود دارد تجدید شیوع سارس اما در صورتی که مجاز به صحبت می کنند و سپس عمومی ممکن است به تصویب رسید کاهش اقدامات بسیار زودتر.

"اگر مردم به حال گوش به این "شایعه" در آن زمان آنها را اتخاذ اقدامات مانند پوشیدن یک ماسک سفت و سخت ضد عفونی و
اجتناب از رفتن به حیات وحش بازار" در ووهان که در آن کروناویروس اولین ظهور در ماه دسامبر دادگاه گفت.

13:27 جزئیات بیشتر در آلمان در آخرین مورد. قربانی فرزند یک کارمند در همان مونیخ شرکت که در آن پنج نفر آلوده شدند, با توجه به وزارت امور خارجه وزارت بهداشت.

همه آنها در شرایط با ثبات وزارت گفت.

13:21 روسیه است که گزارش آن در دو مورد اول. معاون نخست وزیر تاتیانا Golikova گفت: دو اتباع چینی در سیبری مناطق Zabaykalye و Tyumen تست مثبت و در حال برگزار شد در انزوا.

A conductor in a medical face mask stands in the door of a passenger train en route from Beijing to Moscow.

یک هادی قطار می ایستد در درگاه ورودی از یک قطار مسافری در مسیر از پکن به مسکو است. روسیه روز جمعه به حالت تعلیق در خدمات ریلی بین دو کشور.

13:16 کمیسیون اروپا اعلام کرده است 10 میلیون €($11.05 میلیون دلار) کمک هزینه تحقیقاتی در ارتباط با ویروس.

"ما در حال کار برای کاهش پیامدهای بالقوه بزرگتر گسترش شیوع کروناویروس در اتحادیه اروپا گفت:" اتحادیه اروپا تحقیقات کمیسر ماریا گابریل.

این صندوق باید پشتیبانی از دو به چهار در پروژه های تحقیقاتی با شروع کار به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. آن را راه اندازی کرده است یک اورژانس مناقصه روند.

13:13 دولت آلمان از بایرن را تایید یک مورد دیگر از ویروس — این بار یک کودک است.

13:11 , آلمانی, تحقیقات وزیر آنیا Karliczek گفت که او انتظار دارد که یک واکسن برای coronavirus پدیدار خواهد شد در عرض چند ماه.

"اگر ما می خواهیم برای مهار این بیماری و سپس آن را خوب است اگر ما یک واکسن در یک زمان نسبتا کوتاه و فرض ما این خواهد بود که در چند ماه," او گفت:.

وی پس از شرکت biopharmaceutical CureVac AG و ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری (CEPI) نشان داد آنها مشغول به کار بودند با هم به توسعه یک واکسن علیه ویروس.

12:09 فنلاندی هواپیمایی Finnair گفته است: "تعلیق تمام پروازها به مقصد و از سرزمین اصلی چین از فوریه 6 فوریه 29. تاخیر تعلیق است که اجازه می دهد تا مشتریان و خدمه پرواز به خانه. پروازها به مقصد هنگ کنگ به کار به صورت عادی.

12:06 مقامات میانمار به نوبه خود یک چین جنوبی پرواز از گوانگژو پس از یک مسافر داشت علائم سازگار با کسانی که تولید شده توسط coronavirus. مسافر چینی ملی بود و قرنطینه در بیمارستان در هنگام ورود به پایتخت تجاری یانگون. دو میانمار اتباع که وارد هواپیما شدند و همچنین مجاز به پیاده اما هواپیما فرستاده شد به گوانگژو با دیگران در هیئت مدیره.

11:59 هنگ Kongleader کری لام رد تماس توسط کادر پزشکی نزدیک به مرز با سرزمین اصلی چین (نگاه کنید به ورود در 07:53)

 11:29 فرانسوی, ایستگاه تلویزیون BFM گزارش که برای اولین بار از هواپیما برای بازگرداندن اتباع فرانسوی از coronavirus-آمار مناطق چین فرود آمد در فرانسه.

11:01 به سفارت چین در ژاپن می پرسد بهار هواپیمایی حامل مستقر در شانگهای را به خانه ووهان ساکنان رشته در ژاپن در چارتر پرواز. اول برنامه ریزی شده است برای شنبه با توجه به وب سایت سفارت.

10:55: دولت ایتالیا اعلام وضعیت اضطراری برای فعال کردن سریع تر اقدام در مهار گسترش coronavirus.

10:55 نظامی آلمانی برگ هواپیما کلن برای شهر ووهان در یک ماموریت به تخلیه بیش از 100 نفر از جمله ده ها تن از شهروندان آلمانی.. evacuees که می رسند در آلمان در روز شنبه خواهد بود نگهداری در قرنطینه در یک سایت نظامی برای دو هفته به گفته وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas. او گفت: این هواپیما نیز ارائه کمک به مقامات چینی از جمله 10,000 محافظ مناسب.

French citizens settle aboard the evacuation plane (Getty Images/AFP/H. Retamal)

نزدیک به 200 فرانسه اتباع چپ ووهان در یک پرواز خاص و پس از وارد شده به فرانسه

10:52 سازمان بهداشت جهانی می گوید وجود یک "دلیل بزرگ برای نگه داشتن مرز رسمی گذرگاه باز" برای جلوگیری از مردم از ورود نامنظم و بنابراین نه در حال بررسی علائم. که سخنگوی مسیحی Lindemeier گفت که کشورهای مستقل حق گام برای محافظت از شهروندان خود.

10:16 چینی فرستاده سازمان ملل متحد در وین می گوید در حال حاضر وجود دارد 9,809 تایید coronavirus موارد در چین با 213 مرگ و میر.

10:11 سنگاپور می گوید که تعلیق ورود به مسافرانی که به تازگی به چین سفر و همچنین تعلیق ویزا برای دارندگان گذرنامه.

10:02 عربستان سعودی توصیه می کند در برابر سفر به چین است.

09:53 نخست وزیر ژاپن اعلام کرد می گوید خارجی ها که بازدید چین هوبئی استان در دو هفته گذشته ممنوع خواهد شد از ورود به ژاپن برای هم بودن.

09:35 رئیس اتحادیه اتاق بازرگانی در چین, یورگ Wüttke می گوید DW که بخش کسب و کار می تواند به صورت کاهش در سه ماهه اول سال با توجه به اقدامات انجام شده توسط شرکت ها و کشورها برای مبارزه با کروناویروس.

09:30 انگلستان افسر ارشد پزشکی تایید دو مورد از coronavirus در انگلستان است. او می گوید آنها از اعضای همان خانواده است.

09:16 سلامت رسمی در تایلند تایید اولین مورد از انسان به انسان انتقال coronavirus.

09:09 عمان می پیوندد کشور مشاوره در برابر غیر ضروری سفر به چین از آنجا که از virus.

09:06 DW روزنامه نگار چری چان گزارش می دهد که هنگ کنگ اجرایی کری لام اعلام کرده است 91 درصد کاهش در تعداد چینی وارد هنگ کنگ پس از مرز نقاط نیمه بسته شده در روز پنج شنبه.

مدارس در هنگ کنگ شده است به حالت تعلیق تا 2 مارس.

09:01 سازمان بهداشت جهانی در اوگاندا به یاد عموم از بهترین راههای حفاظت از خود در برابر coronavirus و عفونت های مشابه

.

08:49 Facebook می گوید آن را حذف اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس از پلت فرم و گفت: این محتوا می تواند منجر به "آسیب فیزیکی." در میان درمان دروغین بودن تبلیغ در اینترنت است این پیشنهاد که نوشیدن مضر سفید کننده درمان ویروس. مقامات پزشکی باید به فوریت روحانی پس از این خطرناک است و به طور بالقوه کشنده مشاوره.

08:37 خطوط هوایی ترکیه می شود, آخرین حامل را به حالت تعلیق پروازها به مقصد و از سرزمین اصلی چین است. تعلیق است که در محل باقی می ماند تا فوریه 9.

08:24 مغولستان می گوید آن است که بستن همه پورت های ورودی از چین تا 2 مارس برای جلوگیری از گسترش ویروس.

08:08 مقامات پاکستانی می گویند که آنها در حال تعلیق تمام پروازها به مقصد چین است.

07:53 هنگ کنگ حرفه ای از جمله پزشکی کارکنان و خدمه پرواز در برگزاری تظاهرات خیابانی خواستار آن است که دولت نزدیک کردن مرز به سرزمین اصلی چین برای جلوگیری از گسترش ویروس.

06:47 Rwandair تعلیق پروازها به مقصد چین است.

06:45 چگونه است منتقل می شود ؟ نشانه چیست ؟ و که اقدامات پیشگیرانه توصیه می شود برای جلوگیری از گسترش? DW توضیح می دهد همه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس.

06:25 ویتنام معرفی موقت ممنوعیت صدور رواديد سفر به گردشگران چینی پس از تایید که سه ویتنامی سازمان ملل تا به حال قرارداد coronavirus از چین است.

06:15 کره جنوبی وزارت بهداشت می گوید این کشور جزء اصلی غذای کیمچی را ارائه محافظت در برابر جدید کروناویروس. در طول شیوع بیماری سارس در سال 2003 در یک پیشنهاد برای توضیح در این کشور نسبتا کم عفونت نرخ برخی از پژوهشگران کره جنوبی گفته بود کیمچی ممکن است کمک به دفع کردن بیماری است.

05:57 کنیا ایرویز تعلیق همه پرواز به چین تا اطلاع ثانوی. Air France, KLM SA بریتیش ایرویز آلمان لوفت هانزا و آمریکا' ویرجین آتلانتیک در حال حاضر متوقف پرواز به سرزمین اصلی چین است. دیگر شرکت های هواپیمایی را کاهش پروازها.

05:55 ژاپن خواستار آن شهروندان به سفر به چین مگر اینکه مطلقا لازم است, پیوستن به لیست در حال رشد از کشورهای صدور چنین مشاوره های مسافرتی. ژاپن در حال حاضر توصیه می شود در برابر همه سفر به کانون شیوع کروناویروس هوبئی. 14 تایید موارد این بیماری است.

05:50 صبح بخیر و خوش آمدید به ما زندگی می کنند وبلاگ در رویدادهای جهان در ارتباط با شیوع کروناویروس.

مقامات در سراسر جهان شده اند که اجرای اقدامات را امتحان کنید و جلوگیری از گسترش coronavirus که به کشته شدن بیش از 200 نفر در چین و آلوده بیش از 10 ، 000 پس از آن شکست در چین هوبئی استان در ماه دسامبر. که اعلام کرده است شیوع این بیماری یک اورژانس جهانی.

ادامه مطلب: آنچه به منزله یک بین المللی سلامت عمومی اورژانس ؟

ایالات متحده روز پنجشنبه گفت: آمریکایی ها به سفر به چین, در حالی که آلمان هشدار داد شهروندان خود در برابر سفر به هوبئی و توصیه می شود به تعویق انداختن هر غیر ضروری سفر به چین است.

چند شرکت های هواپیمایی نیز به حالت تعلیق پروازها به مقصد چین است.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب