استرالیا رسمی که ملاقات با Ivanka Trump و ویلیام بار در هفته گذشته COVID-19

نمایش امشب, اواخر نشان می دهدو اواخر شب را به حالت تعلیق تولید برای دو هفته با توجه به گسترش بیماری همه گیر کو

توسط PATRIS-FUN در 23 اسفند 1398

نمایش امشب, اواخر نشان می دهدو اواخر شب را به حالت تعلیق تولید برای دو هفته با توجه به گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس NBC و CBS اعلام کرد پنجشنبه شب. تمام ملی اواخر شب نشان می دهد برنامه ریزی برای شروع مداخله بدون مخاطبان استودیو در دوشنبه اما Jimmy Fallon, Stephen Colbert و Seth Meyers آموخته شنبه که روز شنبه را نشان می دهد رفتن به مخاطبان کمتر ، خود را نشان می دهد در رفت آزادانه.

"ما فقط نوع winging آن این است که تمرین در حال حاضر" کلبرت گفت: به او بیشتر خالی تئاتر است. او اشاره کرد که "از آنجا که از coronavirus همه برادوی بود تعطیل امشب" بیش از حد و فریاد زد coronavirus برای آلوده کردن تام هنکس در "بد شانسی از عاقبت به گرفتن من اگر شما می توانید."

"شب گذشته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از empted تمام برنامه نویسی به آدرس نگران ملت — و آنها را به یاد او چیزی که آنها واقعا باید نگران" کلبرت گفت. وال استریت بلافاصله "freaked" درباره مغلوب ساختن پیشی جستن فانتوم تجارت, ممنوعیت, اما ناروا "زبان بدن" باید اضافه کردهاید به وحشت. "او تا به حال یک rakish استعداد است که تنها می تواند به عنوان استارک ترور" او pantomimed و "آن را بسیار اطمینان بخش است هنگامی که مرد به ما گفتن به آرام ماندن در مورد یک ویروس تنفسی از دست می دهد و نفس خود را در وسط یک دو هجا کلمه است."

"مثل شما هستم تماشای اخبار و من فقط به عنوان اشتباه و freaked به عنوان شما هستند — من می دانم که سخنرانی شب گذشته نداشت" فالون گفت: تئاتر خالی, خواندن تک صدایی خود را از کارت های شاخص به عنوان ریشه نگه داشته و همه چیز خوش madcap. مغلوب ساختن پیشی جستن بیضی آدرس دفتر "یک تغییر خوب از معمول سخنرانی درست در کنار یک هلیکوپتر" فالون شوخی. اما "آخرین بار مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت از دفتر بیضی آن را در مورد برنامه های خود را برای ساخت خود را در مرز دیوار — که بدان معنی است که در دو سال coronavirus باید حدود 10 درصد مراقبت گرفته شده است."

"ما تا به حال نوشته شده از یک نگاه دقیق تر شب گذشته" و آن را هنوز هم مربوطه توضیح داد: Seth Meyers لباس پوشیدن و در shirtsleeves به طوری که آنها آن را به آن اضافه پنجشنبه در آخرین لحظه تکرار شده است. او به نام امریکا خلق و خوی فعلی "بسیار سورئال و عجیب و غریب" با رسانه ها و کارشناسان بهداشت عمومی مبارزه "برای انتقال به شدت از آنچه اتفاق می افتد بدون صدایی هیستریک" و مغلوب ساختن پیشی جستن پرداختن به ملت دقیقه پس از سارا پیلین ای به آقا مخلوط-a-لوط "Baby Got Back" در لباس یک خرس صحنه و لباس. مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی باید متمرکز بر "انبوه ramping تا تست افزایش ظرفیت ما سیستم مراقبت های بهداشتی و مراقبت از میلیون ها نفر از آمریکایی ها آسیب پذیر که به صورت شخصی و مشکلات اقتصادی به دلیل این بیماری همه گیر" مایرز گفت. به جای او جلوتر حرکت خود را با "واقعا سادیستی طرح" به پا زدن 700 ، 000 آمریکایی کردن مواد غذایی.

نمایش روزانه's Trevor Noah, رفتن مخاطبان کمتر دوشنبه خواند مشتاق وداع آهنگ برای روز پنج شنبه در این جمعیت است. پیتر وبرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب