عمه Jemima آرم کاهش یافته است, عمو بن را تحت بررسی به عنوان مارک های مقابله با کلیشه های نژادی

PepsiCo, Inc خود را با تغییر نام و تصویر نام تجاری خود را عمه Jemima به مخلوط نان شیرین و پهن و شربت آن گفت: د

توسط PATRIS-FUN در 29 خرداد 1399

PepsiCo, Inc خود را با تغییر نام و تصویر نام تجاری خود را عمه Jemima به مخلوط نان شیرین و پهن و شربت آن گفت: در چهارشنبه انداختن یک طلسم برای انتقاد از یک نژادپرست تاریخ است.

آرم بیش از 130 سال با نام تجاری ویژگی های یک زن آمریکایی آفریقایی تبار به نام بعد از یک شخصیت از قرن 19 خنیاگر را نشان می دهد. توهین آمیز کاریکاتور ریشه در یک کلیشه دوستانه, سیاه, زن مشغول به کار به عنوان یک کارمند و یا یک پرستار بچه برای یک خانواده سفید.

به طور جداگانه مریخ, Inc گفت: این ارزیابی ممکن است تغییرات به آن عمو بن را با نام تجاری بسته بندی برنج که از ویژگی های سفید آفریقایی-آمریکایی به نام پس از تگزاس برنج کشاورز.

مارک به نام شده بود در رسانه های اجتماعی در روزهای اخیر در میان اعتراضات گسترده بیش از نژادپرستی در ایالات متحده پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

"ما می دانیم عمه Jemima به ریشه ها بر اساس نژادی کلیشه گفت:" کریستین Kroepfl معاون رئیس جمهور و رئیس بازاریابی افسر لرزنده غذاهای آمریکای شمالی در بیانیه ای.

"همانطور که ما برای پیشرفت به سوی برابری نژادی از طریق چند طرح ما نیز باید یک نگاه سخت در نمونه کارها ما را از برندها و اطمینان حاصل شود آنها منعکس کننده ارزش های ما و دیدار ما مصرف کنندگان انتظارات است."

'دهه اواخر در آینده'

مریخ در گفت و گو با "مسئولیت به موضع در کمک به پایان دادن به تعصب نژادی و بی عدالتی" و این که "یکی از راه های ما می توانید انجام دهید این است که در حال تحول عموی بن تجاری از جمله بصری آن هویت نام تجاری."

"ما هنوز نمی دانیم چه دقیق تغییرات و یا زمان بندی خواهد بود اما ما در حال بررسی همه احتمالات" سخنگوی گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

سازمان دیده بان l شرکت باید برای مطابقت با کلمات با اعمال فعالان می گویند:

برخی از ناظران مورد تحسین قرار گرفته حرکت می کند اما گفت: آنها آهسته آمده است.

"مارک های ساخته شده بر روی نژادپرستانه تصاویر زندگی شده اند در زمان قرض گرفته شده" گفت: James o'rourke, مدیریت استاد در دانشگاه نوتردام'ss مندوزا کالج بازرگانی. "این حرکت توسط Quaker Oats در حالی که خوش است دهه اواخر در آینده."

یک نام جدید و آرم نمی شد و اعلام کرد هر چند لرزنده گفت: بسته های بدون عمه Jemima تصویر شروع خواهد شد ظاهر می شود در سه ماهه چهارم سال 2020 است.

شرکت پپسی نیز اعلام کرد روز سه شنبه یک مجموعه ای از طرح های با ارزش بیش از 400 میلیون دلار آمریکا بیش از پنج سال برای حمایت از سیاه جوامع و افزایش سیاه و سفید نمایندگی در شرکت پپسی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب