Atlanta Braves ستاره فردی فریمن و 3 سایر هم تیمی های تست مثبت برای Coronavirus

آتلانتا آتلانتا بریوز چهار بار All-Star فردی Freeman, نخست وزیر مسکن ویل اسمیت و دو هم تیمی های آزمایش مثبت ب

توسط PATRIS-FUN در 14 تیر 1399

آتلانتا آتلانتا بریوز چهار بار All-Star فردی Freeman, نخست وزیر مسکن ویل اسمیت و دو هم تیمی های آزمایش مثبت برای coronavirus یک نامطلوب ضربه به NL East قهرمانان کمتر از سه هفته قبل از شروع این بیماری همه گیر تاخیر نجومی.

"از آن خواهد شد در حالی که قبل از ما می توانید" مدیر برایان Snitker گفت: شنبه در مورد فریمن.

Snitker گفت: چهار بازیکن از جمله right-hander Touki توسن و infielder پیت Kozma توافق به تیم خود را فاش تست مثبت.

Snitker گفت: فریمن منفی مصرف تست در اوایل هفته قبل از داشتن یک مثبت آزمون در روز جمعه. Snitker گفت: اولین baseman تب دارد و "احساس بزرگ است."

لیگ اصلی بیس بال است که قرار است 60 بازی فصل برای شروع در جولای 23. فریمن بزرگترین ستاره در ورزش تا کنون به خود مثبت ویروس تست علنا اعلام شده توسط تیم خود را.

30 سال فریمن تنظیم حرفه ای اوج با 38 صفحه اصلی اجرا می شود و 121 RBIs فصل گذشته برای کمک به آتلانتا برنده دوم خود را, راست, NL East عنوان. او قرار داده شده چهارم در NL MVP رای گیری در سال 2018 پس از ضربه .309 با 23 homers و برنده دستکش طلا.

Snitker گفت: نگرانی باقی خواهد ماند حتی پس از چهار بازیکن بازگشت به تمرینات است.

"بچه ها بدست آن بیش از یک بار" Snitker گفت. "ما در حال رفتن به باید مراقب باشید در تمام طول سال و به طور طبیعی جدید برای سه ماه آینده."

Snitker گفت: این مهم برای بیس بال و جامعه را به می دانم که حتی یکی از این بازی بزرگترین ستاره می توانید تست مثبت است.

"آن sobers همه که این واقعی است" Snitker گفت. "... آن را نشان می دهد که این یک معامله واقعی است و هیچ تردیدی در آن نیست."

MLB و بازیکنان' association جمعه اعلام کرد که 31 بازیکنان و هفت کارکنان تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 یک میزان 1.2 درصد است. Snitker گفت: او شگفت زده شد تعداد آنها بالاتر نیست.

یکی دیگر از چهار بار All-Star, Colorado Rockies outfielder چارلی Blackmon شده بود بیس بال بزرگترین ستاره برای تست مثبت قبل از فریمن.

Snitker نیز گفت: پایه اول مربی اریک جوان, Sr, 53 کرده و تصمیم گرفتند به صورت فصل به دلیل نگرانی در مورد COVID-19 بیماری همه گیر.

بریوز شروع تابستان خود را در تمرینات در Truist پارک در روز جمعه و ادامه داد: در روز شنبه تنها با گروه های کوچک در این زمینه با هم و تلاش های به عمل اجتماعی فاصله.

آتلانتا امضا اسمیت همه ستاره با غول های فصل گذشته به سه سال از 39 میلیون دلار معامله در ماه نوامبر.

Snitker گفت: اسمیت و توسن هیچ نشانه ای ندارند. او گفت: Kozma که در حال کار با بالا جزئی leaguers در این تیم سه گانه-A Gwinnett facilty یک تب.

DeMarlo حال که به گفته دستیار ویژه با این تیم را پر کنید در برای جوانان به مربی outfielders و خدمت به عنوان اولین مربی پایه.

"من این را تحسین ای," Snitker گفت. "این یک تصمیم دشوار برای او را. او یک پیر پرنیان و ما دست او را از صمیم قلب برای آنچه که او به ارمغان می آورد در داخل این محل باشگاه وانجمن و انرژی خود را و همه چیز."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن