فضانوردان در 1st crewed SpaceX پرواز آماده برای کپسول فرود

آمریکا دو فضانوردان مورد به اولین فرود بازگشت در 45 سال روز جمعه گفت آنها باید دریازده کیسه های آماده برای است

توسط PATRIS-FUN در 11 مرداد 1399

آمریکا دو فضانوردان مورد به اولین فرود بازگشت در 45 سال روز جمعه گفت آنها باید دریازده کیسه های آماده برای استفاده در صورت نیاز.

SpaceX و ناسا برنامه را به داگ هرلی و باب Behnken پشت بعد از ظهر یکشنبه در شرکت اژدها کپسول برای هدف خلیج مکزیک درست کردن فلوریدا تکدی. پرواز کنترل نگه داشتن ساعت مچی نزدیک در طوفان Isaias رود به چوب به سواحل شرق فلوریدا.

هرلی گفت: اگر او و Behnken بیمار در حالی که bobbing در امواج در انتظار بهبود آن را نمی خواهد اولین بار برای خدمه. بازگشت فضانوردان در اوایل 1970s از Skylab ناسا اولین ایستگاه فضایی احساس نمی خوب پس فرود, Hurley اشاره کرد.

احساس بیمار "است که راه آن است که با آب فرود او گفت:" در طول خدمه نهایی کنفرانس خبری از ایستگاه فضایی بین المللی.

این خواهد بود SpaceX اولین فرود با فضانوردان در هیئت مدیره پایان دو ماه تست پرواز آغاز شد که ممکن است 30 ناسا در مرکز فضایی کندی — راه اندازی اولین خدمه از آمریکا در نزدیک به یک دهه. کپسول شده است لنگر انداخت در ایستگاه فضایی پس از مه 31, اجازه می دهد هرلی و Behnken به تراشه با spacewalks و آزمایش است.

هرلی گفت: اورژانس و دیگر تجهیزات را بررسی و به خوبی روی اژدها. راه اندازی و قرار ملاقات گذاشتن رفت و بی وقفه "بنابراین ما انتظار چیزی متفاوت برای فرود" او گفت:.

خروج از برگ سه در هیئت مدیره یک آمریکایی و دو روس ها.

اژدها کپسول را در آب برای حدود یک ساعت قبل از آن بريدن توسط جرثقیل بر روی یک SpaceX بازیابی کشتی. از آن خواهد شد یک ساعت قبل از تخم باز شده است و فضانوردان پدیدار شود. پرواز جراحان خواهد بود در میان ده ها تن از بازیابی اعضای تیم است.

این طرح برای اژدها به undock از ایستگاه فضایی در روز شنبه یک روز قبل از فرود. هدف نخست است که در سواحل پاناما سیتی در نیمه راه میان تالاهاسی و Pensacola.

"ما نمی خواهد ترک ایستگاه فضایی بدون برخی از خوب فرود فرصت ها در مقابل ما خوب فرود آب و هوا" Behnken به خبرنگاران گفت:. "ما می تواند در اینجا دیگر. بیشتر وجود دارد چو من و من می دانم ایستگاه فضایی برنامه رو بیشتر در کار هایی که ما می توانید انجام دهید."

مانند راه اندازی سوار شدن به عقب خواهد بود اساسا خودکار با خدمه و پرواز کنترل مداخله تنها در صورتی لازم است.

Behnken اضافی دلیل به این اژدها در شکل خوب است. زیر نوسازی کپسول دوباره پرواز بعدی بهار با خدمه چهار — از جمله همسرش, NASA astronaut مگان مک آرتور. SpaceX بعدی فضانورد در پرواز است هدفمند برای پایان ماه سپتامبر.

Behnken گفت: حتی قبل از راه اندازی آنها به اطلاع او می توان به یک SpaceX پرواز. ناسا اعلام کرد که اخبار این هفته است.

"و البته من یک مقدار زیادی از راهنمایی برای او," او گفت:.

هرلی است که به تازگی بازنشسته NASA astronaut Karen Nyberg.

ناسا تبدیل به SpaceX و بوئینگ برای ایالات متحده مبتنی بر خدمه حمل و نقل پس از شاتل فضایی بازنشسته در سال 2011. روسیه راکت تنها راه برای فضانوردان برای رسیدن به ایستگاه فضایی تا SpaceX شد و اولین شرکت خصوصی پرتاب انسان به مدار دو ماه پیش. بوئینگ اولین خدمه پرواز نیست و انتظار می رود تا سال آینده.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de