'هنر می تواند ما را لمس عاطفی هسته.' دیدار با هنرمندان در پشت برخی از گسترده ترین تصاویر در میان جورج فلوید تظاهرات

بuilding یک جنبش اعتراضی در طول یک بیماری همه گیر نیاز به خلاق — و مجازی ، برای تصویرگران و هنرمندان با سیستم

توسط PATRIS-FUN در 14 خرداد 1399

بuilding یک جنبش اعتراضی در طول یک بیماری همه گیر نیاز به خلاق — و مجازی ، برای تصویرگران و هنرمندان با سیستم عامل های اجتماعی خود را از خروجی است توجه مخاطبان و نقش مؤثری در موازی با جورج فلوید و سیاه زندگی توجه به اعتراضات گسترده در این کشور است. فلوید کشته شد توسط پلیس در مینیاپولیس در طول بازداشت در 25 مه که منجر به مرگ زمانی که فلوید gasped هوا به عنوان یک افسر وزن را با زانو در گردن او. افسر درگیر درک چوین است پس از کار اخراج شده و به اتهام سوم-قتل درجه. به عنوان هنرمندان آگاه هستند پاسخ خود را می تواند کمک به ساخت روایت از همدلی و تمرکز عمل آنچه مهم است.

جنبش دیده می شود در مقیاس بزرگ راهپیمایی و درگیری با پلیس در شهرستانها در سراسر ایالات متحده و خارج از کشور به عنوان اواخر مارس به ماه ژوئن و نیز رشد آنلاین به عنوان پشتیبانی برای ضد نژادپرستی اقدامات و تغییرات سیستماتیک علیه خشونت پلیس تبدیل شده است و غالب مکالمه مجازی. در حالی که این عمل دوباره های پرتره و یا دوباره تویت یک شعار شده و انتقاد به عنوان به طور بالقوه خالی روند ساخت همبستگی از طریق نماد بازی های برگزار شده است یک هسته نقش در تاریخ, اعتراض, به خصوص در طول یک بیماری همه گیر است که ممکن است حکومت در شخص فعالیت برای برخی از. در پی فلوید مرگ اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی کمک کرده است تا به حل فاصله بین محلی درد و خشم جهانی.

سازندگان گرفته اند به روش های مختلف به عنوان آنها درگیر شود. برای برخی از, آن را در ادامه خود را فعال روح. برای دیگران فلوید مرگ مشخص شده یک تغییر به نوظهور سیاسی دخالت و بیشتر افراد جدی است. میلیون ها نفر از reposts بعد, اما یک چیز قطعی است: این گفتگو است که هنوز در مراحل نوپای خود است. با که در ذهن ما خواسته هنرمندان در مورد فرایند خلاق در پشت برخی از مهمترین رزونانس اصلی تصاویر از لحظه ای. بسیاری از محبوب ترین آثار reimagine افراد در دست ما دادن راه های جدید به درک چه خبر است.

عمدا ناتمام

برای Nikkolas اسمیت یک L. A. بر اساس هنرمند و فعال که خود را یک "artivist," شده است وجود دارد هرگز یک تقسیم بین کار او منتشر و عدالت گرا اهداف خود تلاش خلاق. در مه 29, او یک نقاشی دیجیتال بزرگداشت جورج فلوید.

مانند بسیاری از اسمیت پرتره — که بسیاری از آنها تمرکز بر روی دیگر قربانیان خشونت های پلیس مانند Ahmaud Arbery و Breonna Taylor — سبک تداعی سنتی نقاشی رنگ و روغن, اما ارائه شده است تقریبا به عنوان یک انتزاع. (او باعث می شود آنها را در فتوشاپ دهد و خود را به زیر سه ساعت برای تکمیل آنها است.) و ناتمام با کیفیت عمدی است. اسمیت می گوید آن را به معنای اکو کسب و کار ناتمام از این زندگی برش های کوتاه. "من نمی خواهم خطوط تمیز," او می گوید. "که به موازات تمام این زندگی. آنها یک شانس نیست به پایان خود. آنها هنوز هم باید زندگی کنند."

به زودی پس از ارسال خود را فلوید پرتره آن به اشتراک گذاشته شده توسط میشل اوباما و جانت جکسون در میان دیگر طرفداران مشهور. آن را بیشتر پخش رسمی Black Lives Matter Instagram account. در واقع آن را به زودی تبدیل به یکی از گسترده تصاویر اصلی از آخرین جنبش اعتراضی.

اسمیت همراه تصویر خود را با یک عنوان که خواستار عدالت برای Floyd اما به رسمیت می شناسد که فقط عمل مشاهده و به اشتراک گذاری قدرتمند گام اول است. "حتی اگر وجود ندارد یک عمل مورد مردم هنوز هم از دیدن یک تصویر از یک انسان است. روایت است که ساختمان تا بیشتر و بیشتر است که این مردم هستند که باید در این زمین که در اینجا دیگر و زندگی خود مهم است" اسمیت می گوید. "به اشتراک گذاری آن را حتی اگر آن را فقط که مهم است. من امیدوار هستم که همه از این منجر به یک بزرگتر قابل توجهی تغییر به خصوص با پاسخگویی از اجرای قانون است."

اسمیت هیچ غریبه ای در اعتراض به هنر است. او هنوز هم کار در یک شرکت معماری در سال 2013 زمانی که او برای اولین بار دستگیر و توجه خود را برای تصویر از مارتین لوتر کینگ جونیور در یک hoodie به معنای شک و تردید در تصورتان از تفاوت بین رهبر حقوق مدنی و جوان Trayvon مارتین غیر مسلح فلوریدا نوجوان به ضرب گلوله جورج زیمرمن در سال 2012. اسمیت ایجاد شده است با این نسخهها کار سیاسی و ضد نژادپرستانه تم تا کنون از.

"یک پوستر کامل کودک"

از سوی دیگر تصویرگر Tori مطبوعات آخرین Instagram ارسال شد خروج برای او. در سال 2016 مطبوعات بررسی می شود از خود او نه به پنج شرکت فرفره به تمرکز بر نشان دادن تمام وقت به عنوان یک پاسخ عاطفی به انتخابات آن سال بود. اما او همواره به اشتراک گذاشته به آرامی طنز حکایات شخصی با بیت از مشاوره در مورد مراقبت از خود و مدیریت بهداشت روان در سبک امضا از نقاشی با مداد رنگی آبرنگ و جوهر سیاه و سفید متن — تا به حال. "من خیلی سیاسی" مطبوعات گفت: در زمان. "این واقعا چیزی است که من سرگردان به همه است که اغلب. اما در پی این قتل من بیمار تمام هفته. من نمی توانستم خاموش ماندن."

نتیجه: "اگر شما می خواهید غیر خشونت آمیز تظاهرات گوش دادن به خشونت معترضان" می خواند آخرین پست در بزرگ سیاه نامه با یک زانو را شکل سابق NFL quarterback و عدالت اجتماعی فعال khezri در گوشه ای; آن را تا بیش از سه برابر از قبل پست. "هنگامی که چیزی شبیه به این اتفاق می افتد و مردم به اعمال صالح عصبانی و حق اما می شنوید مردمی که بی اعتنا از تمام علت و من فقط فکر می کنم که راه را برای اخراج این خشم و دلیل آن را," او گفت:. را فشار دهید اضافه شده است که او احساس می کند به خصوص مسئول برای به اشتراک گذاشتن این پیام به عنوان یک سفید ممتاز زن با یک پلت فرم.

"من به خود جلب کرد khezri چرا که او را مناسب کودک پوستر برای کسی که در تلاش برای ایجاد یک اعتراض مسالمت آمیز و کاملا بدنام شدن برای آن است. آن را فقط بدتر" او گفت:. "ما نیاز به فضایی برای گفتن آره من تشخیص چگونه خشمگین شما هستند."

به عنوان او می گوید: در عنوان او احساس می کند وجود دارد یک نقش برای مردم را به بازی. "من می توانم آدرس همکار من مردم سفید و می گویند نگاه کنید در این زمان است که همه ما باید برای متوقف کردن و منعکس کننده. واقعا خودتان را در کفش از افرادی که عصبانی هستند در حال حاضر که معترض هستند. برخی از همدلی است." او امیدوار است او تصویر کمک خواهد کرد که "حداقل چند نفر" به لحظه ای که از خود بازتاب.

"این می تواند تبدیل به یک موج جزر و مدی"

اریک Yahnker کالیفرنیا مبتنی بر طنز است که خود را نشان داده absurdist آثار در گالری های هنری را کنار گذاشته عادی خود را tongue-in-cheek تن زمانی که او خود را منتشر آخرین Instagram post: یکی دیگر از جورج فلوید پرتره انجام می شود مداد رنگی بر روی یک ورق کاغذ کرافت به عنوان یک "واکنش روده" به Floyd مرگ است.

"من کاملا بی اهمیت در این داستان او گفت:" به زمان. او تصمیم گرفت به منظور جلب فلوید به عنوان "غول مهربان" او به عنوان توضیح داده شده توسط دوستان, بازتاب خود را در "نرم بشریت است." "این کاملا احشاء من که اگر آقای فلوید شد یک غول مهربان یا هر چیزی به غیر از سیاه و سفید او هنوز زنده باشد امروز" Yahnker یادداشت ها. "به عنوان یک یهودی تحت تعلیم پس از تولد به نمرات خود من نسب قتل عام به دست نیروهای شیطانی من می دانم و کامل است که سکوت خود را می تواند به شدت خشونت آمیز و ظالمانه عمل می کنند." خود را در آن Yahnker می داند که تنها یک قطعه از هنر نمی تواند ایجاد تغییر واقعی در خود را دارد. "اما من اعتقاد راسخ به قدرت جمعی. اگر همه ما قرار داده و یک قطره در سطل می تواند تبدیل به یک موج جزر و مدی," او می گوید.

Reimagining امکانات

یکی از مهمترین و کثیرالانتشار تصاویر یک تصویر از Shirien Damra. این یک نقاشی با مداد رنگی رنگ-مسدود پرتره فلوید است که می بیند او را wreathed در گل یکی در یک سری از پرتره شبیه Damra انجام داده است و برای افرادی که به تازگی کاهش یافته است قربانی خشونت است. Damra سابق سازمان جامعه در شیکاگو و یک فلسطینی-آمریکایی تبدیل به این نوع بزرگداشت در جهت گسترش آگاهی در راه است که اجتناب های فیلم است که او گفت: می توان به "آسیب زا و تحریک," او گفت: زمان. "من فکر می کنم هنر می تواند ما را لمس عاطفی هسته ای در راه است که این خبر نمی تواند." Damra اضافه می کند که یک چیز هنرمندان می توانید انجام دهید این است که کمک به نشان دادن چه می آید بعدی.

"ما می دانیم که چه نمی خواهیم. ما نمی خواهیم هر چند سیاه زندگی هدفمند توسط پلیس و سفید برتری. اما یکی از چیزهایی که من پیدا کرده اند ما را در مبارزه با است که در واقع تصور کنید که چه نوع از چیزهایی که ما می خواهم برای دیدن در جهان ما," او می گوید. "من احساس می کنم به عنوان هنرمندان, یکی از نقش های ما می تواند بازی است که اجازه می دهد خودمان و دیگران به reimagine امکانات. جامعه ما به احتمال زیاد هرگز به پشت چگونه آن استفاده می شود قبل از همه گیر و همه چیز اتفاق می افتد در حال حاضر. هنر می تواند یک کاتالیست قدرتمند در آوردن بیشتر مردم با هم به عمل است."

Damra را Instagram حساب است تنها در یک سال ، اما به خصوص در pandemic عصر مردم در حال تبدیل به دیجیتال (persian) به مصرف هنر شاید بیشتر از همیشه به طور پیش فرض. "این است باز کردن یک راه برای رسیدن به بیشتر جوامع به حاشیه رانده شده که نیاز به هنر بیشتر در طول این سنگین زمان," او می گوید.

الهام بخش نشانه اعتراض

یکی دیگر از محبوب تصویر یک ژست به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش توسط هنرمند فرانسوی duo Célia Amroune و الین Kpade که با نام رفتن Sacrée Frangine. مانند چرخش در زمین-باب روز ماتیس برش خود را سه نفر از چهره های سیاه و سفید — رونویسی با "Black lives matter" شعار — جهانی بیانیه ای که فقط انتزاعی به اندازه کافی به repurposed در بسیاری از راه تظاهرات و حتی کشیده نسخه از آن برای نشانه در راه پیمایی. Amroune و Kpade ممکن است شهروندان ایالات متحده, اما آنها به زمان آنها احساس "بسیار نزدیک به" جنبش است. این است, بعد از همه, حال گسترده برسد.

نظرات به هنر خود را در حال کر "با تشکر از yous" و قلب emojis با وعده های. به عنوان رسانه های اجتماعی پیشی گرفته بود توسط "خاموشی" روند در ژوئن 2, این کار لحظه ای ناپدید شد از تغذیه. اما آنها را دوباره و دوباره.

"برخی از افرادی که هرگز صحبت کردن قبل و زمانی که مایک براون یا هر کس دیگری کشته شد — آنها را دیدم این فیلم را ببینید این هنر می گویند در حال حاضر من قصد دارم به چیزی می گویند" اسمیت گفت: در مورد آنچه متفاوت این زمان در اطراف. "من حتی نمی دانم که در آن همه چیز در حال برم از اینجا اما آن را به نقطه جوش. مردم در حال انجام است. آنها در حال رفتن به صدایشان شنیده شود."

به عنوان Smith, آخرین قطعه از هنر به نام "منعکس کننده" نیست پرتره اما یک تصویر از یک نقاب تظاهر کنندگان را به زانو زدن در پای یک خط از شورش-دنده-چادری پلیس و بالا بردن یک آینه به خود را پنهان مواجه است. "می تواند ما فقط نگه دارید تا یک آینه برای چه این به نظر می رسد در حال حاضر؟" اسمیت می خواهد به دانستن است. که آنچه در هنر معاصر است که برای همه: به شکست پشت و بالا بردن سوال در مورد آنچه که ما در حال حاضر به پذیرفتن.

نوشتن به Raisa برونر در raisa.bruner@time.com.



tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب