ورود در انگلستان را به قرنطینه برای 14 روز دولت می گوید

مردم پس از رسیدن در انگلیس در ماه آینده را به قرنطینه خود را برای 14 روز و می تواند به صورت نامحدود خوب اگر آن

توسط PATRIS-FUN در 3 خرداد 1399

مردم پس از رسیدن در انگلیس در ماه آینده را به قرنطینه خود را برای 14 روز و می تواند به صورت نامحدود خوب اگر آنها موفق به پیروی دولت بریتانیا اعلام کرد جمعه.

قرنطینه برنامه ریزی کرده که به موجب سردرگمی و انتقاد از شرکت های هواپیمایی فرودگاه ها و مستند-خسته انگلیسی بدانم که آیا آنها را به تعطیلات در خارج از کشور در تابستان امسال است.

بریتانیا نیست که مرزها در طول بدترین کشور شیوع کروناویروس است که مربوط به بیش از 36 ، 000 مرگ و میر در انگلستان از آن است که معرفی آن قرنطینه نیاز فقط به عنوان بسیاری از دیگر کشورهای اروپایی شروع به باز دوباره.

دبیر خانه Priti پاتل گفت: قوانین اثر ژوئن 8 و اعمال خواهد شد برای ورود از همه کشورها به جز ایرلند است که دیرینه رایگان-جنبش توافق با انگلستان ایرلند است که انتظار می رود به اعلام اقدامات مشابه برای مردم پس از رسیدن وجود دارد.

پاتل گفت که انتقال ویروس در انگلستان کاهش می یابد و این قرنطینه کمک خواهد کرد که جلوگیری از وارد موارد و "ویرانگر" موج دوم ویروس.

وجود خواهد داشت معافیت برای کامیونداران و حمل و نقل کارگران خط مقدم پزشکان و کارگران فصلی کشاورزی.

انگلیسی ها از بازگشت از خارج از کشور نیز مجبور به ماندن در خانه و جلوگیری از مخلوط کردن با دیگران برای 14 روز تحت اقدامات خواهد بود که بررسی هر سه هفته.

سازمان دیده بان l انتظار تغییرات شبانه روزی پست-همه گیر:

از بهداشت پورتال در فرودگاه به پلاستیکی تقسیم در هواپیما, CBC را سوزان Ormiston می یابد و از آنچه در سفر هوایی ممکن است نگاه مانند پس از COVID-19 بیماری همه گیر. 3:43

که خبر بد برای کسانی که امید برای تعطیلات تابستان در خارج از کشور. پاتل در یک کنفرانس خبری گفت که دولت مشاوره می ماند "بسیار روشن است: هیچ چیز اما ضروری سفر" در خارج از کشور است.

ورود دنبال خواهد شد

ورود مسافران را مجبور به ارائه اطلاعات تماس و بررسی خواهد شد به طور منظم در طول دو هفته دولت گفت. آنها نیز خواهد بود "تشویق" برای دانلود تماس با ما-ردیابی نرم افزار که مقامات در حال توسعه است.

نقض را می توان با 1000 پوند ($1,700 Cdn) نقطه خوب یا توسط دادستان و نامحدود خوب است.

شده است وجود دارد سردرگمی در مورد انگلستان سیاست دولت در ابتدا گفت: آن را نمی خواهد به مردم اعمال می شود پس از رسیدن از فرانسه است. که باعث ملامت از اتحادیه اروپا که می خواهد یک هماهنگ سیاست در سراسر 27-ملت بلوک.

مسافران پوشیدن محافظ ماسک صورت دیده می شود در فرودگاه هیترو در روز جمعه. بریتانیا معرفی آن اقدامات قرنطینه برای مسافران فقط به عنوان بسیاری از دیگر کشورهای اروپایی شروع به باز دوباره. (توبی ملویل/فردا نیوز)

بریتانیا بعد گفت: فرانسه نمی خواهد معاف.

شرکت های هواپیمایی بریتانیا هشدار داده حرکت می داد و بیداد تلاش خود را برای بازسازی یک کسب و کار را ویران کرد همه گیر مربوط به محدودیت های مسافرتی.

تیم Alderslade مدیر اجرایی گروه صنعت هواپیمایی انگلیس گفت: یک پتو قرنطینه بود "فقط در مورد بدترین کاری که دولت می تواند انجام دهد و اگر هدف آنها این است که به راه اندازی مجدد اقتصاد است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن