آریزونا در سنای نامزد علامت کلی خرد کردن اوباما سناتور. مارتا McSally در آینده میلادی اقدام به خرید

رئیس جمهور تهمت تلاش برای جلوگیری سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون بگو همه از هدف قرار دادن قفسه "ain't gonna ک

توسط PATRIS-FUN در 29 خرداد 1399

رئیس جمهور تهمت تلاش برای جلوگیری سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون بگو همه از هدف قرار دادن قفسه "ain't gonna کار" استفان کلبرت " گفت: در این اواخر نشان می دهدبرگزاری خود را به نسخه پیش یکی از صدها. هنوز, او گفت:, "شما می توانید ببینید که چرا تهمت است پس از جان گذشته برای کشتن این کتاب است. چرا که این بعد از ظهر چند روزنامه منتشر گزیده و — من نمی توانم باور من این گفت — این بدتر که حتی من تصور است." او از طریق برخی از بولتون آیات برخاسته از "amoral حماقت" به "فقط کاملا بد است." او گفت: "من شک تهمت هرگز 'اجرا' یک روزنامه نگار. او می خواهم بپرسم Jared به عربستان دوستان شما آن را انجام دهد."

"بولتون می نویسد که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روزنامه نگاران باید اعدام او نمی دانست که بریتانیا یک قدرت هسته ای او پرسید: اگر فنلاند بخشی از روسیه خواسته او چینی برای کمک به او را با انتخابات" جیمی کیمل recapped. "می تواند شما را تصور کنید رئیس جمهور درخواست مشاوران او اگر فنلاند بخشی از روسیه ؟ او رئیس جمهور ایالات متحده! این مثل این است که شما مکانیک پرسیدن اگر صدا خفه کن است که بخشی از محفظه دستکش."

"مغلوب ساختن پیشی جستن است در خود منحصر به فرد راه نفس گنگ" در اواخر شب's Seth Meyers گفت: در درجه اول با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گسترده "coronavirus coverup." و don't cry برای بولتون که "شجاعانه پنهان در پشت سبیل خود را به جای شهادت در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه" او گفت:. "وجود دارد هیچ کس — هیچ کس به ریشه در یک مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل بولتون مبارزه است. آنها هر دو megalomaniac sociopaths خود را به دنبال. این یک بیگانه در مقابل درندهمگر همه شما باید انجام دهید برای جلوگیری از بیگانه مغلوب ساختن پیشی جستن است نصب یک سطح شیب دار."

در ضمن, "اوباما دیوانه هستند در بولتون برای نوشتن یک کتاب که انتقادی از تهمت," جیمی فالون گفت: در این نمایش امشب. "به همین دلیل blurb در پشت فقط می گوید:" هیچ کس خوشحال است در مورد این.' — هر کس است." فالون گفت که او بیش از حد ناراحت به دیدن عمه Jemima گیریم اما "تهمت بود bummed چون عمه Jemima تنها زن در کابینه است."

اواخر نشان می دهد لغو دیگر (خیالی) نژادپرستانه شربت مارک.

"درست پس از 130 سال است رسما زمان پور یکی از عمه Jemima," Trevor Noah گفت: در روزانه نشان می دهددر حال اجرا را از طریق نام تجاری نژادپرستانه تاریخ اوایل ads "پس نژادپرستانه تهمت احتمالا میخوام انتصاب به دادستان کل." بولتون کتاب در ضمن در حال حاضر شماره 1 در آمازون با تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن و شگفت آور "کوته" سرکوب تلاش های او اشاره کرد اما "مسائل شده است که نشت از این کتاب است که بسیار وحشی." سازمان دیده بان زیر. پیتر وبرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن