آریزونا مرد مرده با همسر, همسر در بیمارستان پس از خوردن مواد شیمیایی با توجه به coronavirus نگرانی

ققنوس-منطقه مرد مرده است و همسر خود را در شرایط بحرانی پس از زن و شوهر در زمان کلروکين فسفات آکواریوم تمیز کرد

توسط PATRIS-FUN در 7 فروردین 1399

ققنوس-منطقه مرد مرده است و همسر خود را در شرایط بحرانی پس از زن و شوهر در زمان کلروکين فسفات آکواریوم تمیز کردن محصول شبیه به یک ضد مالاریا دارو که تبلیغ توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک درمان برای COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

بنر, بهداشت گفت: زن و شوهر در 60s مریض شدم در عرض نیم ساعت از خوردن این ماده است. مرد نمی تواند احیا شود زمانی که او وارد یک بیمارستان اما قادر به پرتاب کردن بسیاری از مواد شیمیایی, بنر, بهداشت گفت.

"مغلوب ساختن پیشی جستن نگه داشته گفت: آن بود که اساسا تقریبا یک درمان" زن گفت: NBC. او گفت: مشاوره برای افرادی خواهد بود: "آیا هر چیزی را. باور نمی کنم هر چیزی. باور نمی کنم هر چیزی که رئیس جمهور می گوید و مردم خود ... با پزشک خود تماس بگیرید."

بنر سلامت مردم خواست برای جلوگیری از خود درمانی.

"با توجه به عدم قطعیت در اطراف COVID-19 ما درک می کنیم که مردم در حال تلاش برای پیدا کردن راه های جدید برای جلوگیری و یا درمان این ویروس اما خود درمانی است راه را برای انجام این کار گفت:" دکتر دانیل بروکس, بنر سم و دارو, مرکز اطلاعات پزشکی و مدیر. "آخرین چیزی که ما می خواهم در حال حاضر به سیل زده های ما در بخش اورژانس با بیمارانی که به اعتقاد آنها مبهم و خطرناک راه حل است که به طور بالقوه می تواند سلامت خود را به خطر اندازد."

بروکس گفت: زن و شوهر شده بود نگران ممکن است علائم کروناویروس, اگر چه آنها تا به حال تست شده برای این ویروس با توجه به گزارش در آریزونا جمهوری.

در یک کنفرانس خبری هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ اعلام کرد که سازمان غذا و داروی آمریکا به تازگی تایید استفاده از ضد مالاریا دارو به نام کلروکين به درمان بیماران مبتلا به کوروناویروس. حتی پس از FDA رئیس روشن است که مواد مخدر هنوز هم نیاز به آزمایش می شود که برای استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از حد مواد مخدر پتانسیل صعودی در حاوی ویروس است.

"اما من فکر می کنم آن می تواند بر اساس آنچه که من می تواند یک تعویض بازی گفت:" مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به کلروکين و هیدروکسی کلروکین و افزود که آنها "اصل تایید شده برای تجویز شده استفاده کنید."

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) گفته است هیچ اطلاعات موجود از کارآزمایی بالینی برای اطلاع رسانی استفاده از هیدروکسی کلروکین در برابر رمان coronavirus.

کلروکين به دست آمده است با نسخه پزشک و بنر سلامت است که در حال حاضر خواستار ارائه دهندگان خدمات پزشکی در برابر تجویز آن به مردم است که در بیمارستان بستری است. تفاوت بین ماهی های تانک تمیز کردن افزودنی است که زن و شوهر در زمان و مواد مخدر مورد استفاده در درمان مالاریا راه آنها فرموله شده است.

آن است که اولین مورد در سراسر جهان است. مقامات بهداشت در نیجریه که در آن کلروکين است و بیشتر به طور گسترده ای در دسترس گزارش داده اند که مصرف بیش از حد در چند روز گذشته.

هشدار از دکتر در تورنتو Sunnybrook بیمارستان

آمریکا را مرگ آمد به عنوان تعدادی از COVID-19 موارد در آریزونا مشخصی بیش از 50 درصد در یک روز از 152 روز یکشنبه به 235 در روز دوشنبه با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

Pima County گزارش اول خود را coronavirus مرگ: یک زن در 50s با یک بیماری زمینهای.

آن مشخص شده سوم COVID-19 مرگ در آریزونا. یکی در 70s و یکی در 50s درگذشت قبلا از این بیماری است. هر دو تا به حال شرایط اساسی.

گارد ملی پاسخ در آریزونا

آریزونا دولتی mlb گفت: او کار بر روی یک "اقتصادی طرح حفاظت" برای کمک به مردم مبارزه با از دست دادن درآمد اما طرح کلی و جزئیات. او گفت: این طرح به زودی منتشر خواهد شد.

Ducey همچنین پاسخ به سوالات در مورد نقش گارد ملی در ایالت آریزونا که فرماندار خواست در هفته گذشته. Ducey گفت: سپاه پاسداران در حال حاضر درگیر تنها در جلوگيري از عرضه زنجیره ای برای فروشگاه های مواد غذایی و مواد غذایی بانک اما "آنها در حال رفتن به انعطاف پذیر باشد."

او گفت که او می خواهم استقرار گارد خود را به عنوان مورد نیاز است اما sidestepped یک سوال در مورد اینکه آیا سربازان خواهد بود درگیر در اجرای قانون است.

حدود 100 سربازان گارد ملی دریافت جلسات دوشنبه از پزشکی قانونی امور عمومی و دیگر کارکنان عمده هارون Thacker گفت. همه داده های اولیه پزشکی غربالگری برای بررسی تب, او گفت:.

"آنها در حال آماده شدن برای ماموریت" Thacker گفت. "من پیش بینی در چند روز آینده شما در حال رفتن برای دیدن حجم زیادی از guardsmen عبور در سراسر کشور به منظور حمایت از نیازهای غذایی بانک ها."

نگهبان انتظار دارد به بسیج بیش از 700 نفر در این هفته اما روشن نیست دقیقا زمانی که آنها ضربه خیابان ها و بسیاری دیگر می تواند انتظار می رود.

Ducey پیش بینی پاسخ به این ویروس را شامل خواهد شد تا به 5500 گارد ملی آریزونا پرسنل او نوشت: روز جمعه در نامه ای به ایالات متحده آمریکا وزیر دفاع علامت Esper فدرال درخواست پول اضافی و قدرت. که نشان دهنده اکثریت گارد 7,600 اعضای. Ducey گفت: دولت نیاز به کمک فوری در مناطق مختلف از جمله برنامه ریزی, مشاوره تدارکات و تجهیزات تست و پرسنل جنبش است.

مردم باید آزمایش مثبت در 11 آریزونا 15 استان ها از جمله 139 موارد در ماریکوپا کانتی این ایالت پرجمعیت ترین.

برای اکثر افراد این ویروس باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی از افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات سلامتی آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از ویروس.

دکتر کارا مسیح آریزونا بالا بهداشت و درمان گفت: دولت در حال آماده شدن برای افزایش تقاضا در بیمارستان. او گفت: امکانات شامل ساخت سه بیمارستان و دوباره باز توقیف مراکز درمانی و با استفاده از یک سابق بسکتبال آرنا به خانه بیماران ترک بیمارستان اما هنوز به خوبی به اندازه کافی برای رفتن به خانه.

Ducey صدور یک فرمان اجرایی ترسیم "خدمات ضروری" است که می تواند به کار خود ادامه اگر این دولت یا هر دولت محلی مسائل مربوط به سفارش مردم به ماندن در خانه. خدمات ضروری شامل مراقبت های بهداشتی مواد غذایی تامین کنندگان ایستگاه های گاز و بانک ها و فروشگاه های سخت افزاری ، laundromats تعمیر خانه ها و زیرساخت ها است.

Ducey گفت که او آماده شدن برای آینده وجود ندارد و در حال حاضر برای اقامت در خانه سفارش مانند آن صادر شده در چند شهرستانها ایالات متحده و ایالت از جمله کالیفرنیا و نیویورک.

"آریزونا است که هنوز وجود ندارد" Ducey گفت. "ما در همان مرحله به کشورهای دیگر است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب