آریزونا سفارشات میله ورزشگاه به عنوان فرماندار کانزاس ایالت مسائل ماسک منظور

بسیاری از لس آنجلس ساکنان و کسب و کار نیست پس بازگشایی دستورالعمل و آن را تبدیل شدن به یک مشکل بهداشت مقامات

توسط PATRIS-FUN در 10 تیر 1399

بسیاری از لس آنجلس ساکنان و کسب و کار نیست پس بازگشایی دستورالعمل و آن را تبدیل شدن به یک مشکل بهداشت مقامات می گویند.

در حالی که لس آنجلس شده است کالیفرنیا COVID-19 کانون پس از این ویروس برای اولین بار شروع به پخش آن وضعیت نسبتا موجود در مقایسه با سواحل شرق. اما اطلاعات جدید نشان می دهد که سرنوشت حال تغییر است با لس آنجلس مدیر بهداشت عمومی باربارا فرر هشدار دهنده "هشدار دهنده افزایش موارد مثبت نرخ و بستری" در یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

تا کنون 98,000 مردم باید آزمایش مثبت و 3300 نفر کشته شده اند در L. A. شهرستان از COVID-19. آن روند را دیده اند یک چشم انداز مثبت در چند هفته گذشته با L. A. شهرستان مدیر خدمات بهداشتی کریستینا Ghaly با اشاره به بستری شدن در بیمارستان در حال رشد است به ظاهر ناشی از "افزایش انتقال است." L. A. کارشناسان بهداشت گفت: نرخ انتقال شروع خونتان بیش از آخر هفته روز یادبود به عنوان کسب و کار بازگشایی شد و مردم موفق به پوشیدن ماسک و اقدامات دیگر را امن نگه داشتن آنها به عنوان بازگشت به زندگی عادی و فرر به طور خاص ذکر یک "انفجار از شیوع بیماری های جدید در محل های کار است."

بالا رفتن سرسام آور نرخ انتقال به زودی به نوبه خود به بالا رفتن سرسام آور میزان بستری شدن سلامت رهبران در روز دوشنبه گفت. بنابراین برای اولین بار پس از coronavirus شروع به فروکش در لس آنجلس کانتی در حال حاضر پیش بینی آن را می تواند اجرا از تخت بیمارستان در دو تا سه هفته. تعداد تخت نیز می تواند تا مدتی در ماه جولای هر چند بيمارستان در سراسر جهان را در بر داشت راه برای افزایش ظرفیت های خود را در سراسر همه گیر. در ادامه مطلب لس آنجلس تایمز. کاترین Krawczyktinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن