قطب شمال علوم ماموریت چالش ها به عنوان اپیدمی فصلی و ذوب یخ باعث تاخیر

(برلین) — آنها برای آماده یخی سرد و روت به سازمان دیده بان برای خرس های قطبی اما یک بیماری همه گیر فقط بخشی ا

توسط PATRIS-FUN در 21 اردیبهشت 1399

(برلین) — آنها برای آماده یخی سرد و روت به سازمان دیده بان برای خرس های قطبی اما یک بیماری همه گیر فقط بخشی از این برنامه است.

در حال حاضر ده ها تن از دانشمندان در حال انتظار در قرنطینه برای همه روشن برای پیوستن به مدت یک سال تحقیقات قطب شمال ماموریت با هدف بهبود مدل های مورد استفاده برای پیش بینی آب و هوا تغییر فقط به عنوان سفر می رسد یک فاز مهم.

در حالی که ماموریت بین المللی شبیه آن ممکن است مجبور می شود به عنوان کشور پس از کشور رفت و مستند به دلیل ویروس scuppering طرح را تامین هوای تازه و خدمه به آلمانی کشتی پژوهشی Polarstern شده است که نهنگ در قطب شمال از سال گذشته است.

اخبار از همه گیر باعث وحشت در میان کسانی که در حال حاضر در هیئت مدیره گفت: Matthew Shupe یک جوی دانشمند در دانشگاه کلرادو و co-رهبر موزاییک سفر.

"برخی از افراد فقط می خواستم به خانه با خانواده های خود," او گفت: آسوشیتد پرس در یک مصاحبه تصویری از بندر برمرهافن که در آن او و در حدود 90 دیگر دانشمندان و خدمه نگه داشته شده است در انزوا به اطمینان حاصل شود آنها ویروس رایگان.

سازمان در موسسه آلفرد وگنر برای قطبی و اقیانوس تحقیقات موفق به پرواز یک تعداد انگشت شماری از مردم از طریق کانادا در ماه گذشته. بقیه خدمه را رد و بدل می شود با کمک دو نفر دیگر از تحقیقات آلمان کشتی است که دیدار با Polarstern در دریا یخ لبه.

که در آینده قرار ملاقات گذاشتن را مجبور Polarstern به ترک موقعیت فعلی خود را به مدت سه هفته در یک زمان بحرانی در قطب شمال چرخه.

"ما در آستانه در حال حاضر از شروع دریای یخ ذوب فصل و که واقعا مهم انتقال گفت:" Shupe.

"است که می تواند اتفاق می افتد زمانی که کشتی از بین رفته است," او گفت:. "آن را متمایز خطر مواجه هستیم."

برای جلوگیری از از دست رفته در کلید داده ها محققان را ترک خواهد کرد برخی از ابزار در پشت از جمله 11-متر (36 فوت) برج استفاده می شود برای جوی اندازه گیری و امیدواریم که آن را هنوز هم وجود دارد زمانی که آنها بازگشت.

"یخ فقط می تواند گرد هم می آیند و نابود کردن همه چیز" گفت: Shupe. "امیدوارم که اتفاق نمی افتد."

اضافه کردن به مشکل این است که این واقعیت که یخ دریا است ترک خوردگی و حرکت زودتر از پیش بینی نشانه ای از تغییرات احتمالی آینده به قطب شمال اگر گرمایش زمین همچنان ادامه دارد.

"این چالش" گفت: Shupe. "اما ما نیاز به چهره است که چالش به منظور دریافت این نوع اندازه گیری است."

دانشمندان بر 140 میلیون یورو ($158 میلیون) اعزامی در حال حاضر جمع آوری اطلاعات با ارزش پس از تنظیم در سپتامبر گذشته با 100 محققان و خدمه از 17 سازمان ملل از جمله ایالات متحده و فرانسه و چین و بریتانیا است.

Shupe گفت: اندازه گیری است که دانشمندان قادر به انجام در طول زمستان قطب شمال را بهبود مدل ها استفاده می کنند برای محاسبه چه برف insulates یخ دریا و تحت تاثیر جنبش از انرژی است.

"ما می دانیم که, البته, اما ما در واقع مشاهدات در حال حاضر است که به ما بگویید که چگونه کار می کند," او گفت:.

اندازه کوچک ذرات هوابرد نیز می تواند کمک به روشن کردن نقش آنها در به دام انداختن گرما و یا بازتاب نور خورشید به خصوص اگر کمتر وجود دارد یخ و بیشتر باز اقیانوس به عنوان درجه حرارت در قطب شمال ادامه به افزایش است.

این علاقه شدید به تحقیق در مورد کوروناویروس می تواند مثبت و متعاقب زمینه ها مانند آب و هوا علوم گفت Shupe.

"همه در حال حاضر به دنبال جدید برای مدل های از این (ویروس) گسترش می یابد," او گفت:. "شاید این در واقع درب باز می شود به مردم برای درک آب و هوا مشکل است."

هنوز هم محققان در موزاییک امیدوارند که برای مقابله با یک مشکل در یک زمان از این رو سخت قرنطینه برای جلوگیری از هر گونه احتمال حمل coronavirus به قطب شمال.

"ما قطعا نمی خواهید کسی بیمار شدن و ما نمی خواهیم که به کشتی" گفت: Shupe. "در واقع, آن را در واقع یکی از امن ترین مکان بر روی زمین در حال حاضر است."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن