یکی دیگر از 2.9 میلیون نفر برای ثبت متحده مزایای بیکاری در هفته گذشته COVID-19 تعداد به 36 میلیون

تقریبا سه میلیون آمریکایی ظ برای دولت مزایای بیکاری در هفته گذشته هشت هفته در مجموع در طول بیماری همه گیر کورو

توسط PATRIS-FUN در 25 اردیبهشت 1399

تقریبا سه میلیون آمریکایی ظ برای دولت مزایای بیکاری در هفته گذشته هشت هفته در مجموع در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به بیش از 30 میلیون نفر است.

وزارت کار گزارش روز شنبه که 2,981,000 مردم پر از مدعیان در این هفته از آوریل 9, اندکی کاهش از هفته گذشته در سطح و ششمین مستقیم هفتگی کاهش است.

اما شنبه را داده بدان معنی است که تعداد کل کارگران برای پر کردن برنامه های کاربردی برای بیکاری کمک در حال حاضر نشسته در بیش از 36 میلیون دلار از اواسط ماه مارس.

در حالی که تعداد اولیه متقاضیان است ومیگوید پایین به آرامی تعداد افرادی که ماندن در مزایای بیکاری برای یک دوره طولانی است که هنوز هم نگران کننده بالا است. در ادامه ادعای افزایش یافت و برای نهمین هفته تا 456,000 به 22,833,000 در هفته یک نشانه نگران کننده است که زیان کار در حال تبدیل شدن بیشتر دائمی BMO اقتصاددان جنیفر لی گفت.

"به عنوان مستندات/خاموش شدن ناگهانی آغاز شد, کارفرمایان مجبور شدند به طور موقت اخراج کردند یا کارکنان خود را. اما هنگامی که آنها را به آنها را به عقب؟" لی گفت: پنج شنبه. "آنها را به عقب ؟ در ادامه ادعا می کند به ارائه یک نگاه اجمالی از آن و تا کنون آن است که به دنبال بیش از حد دلگرم کننده است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن