اندرو یانگ مناسب است در مورد کوروناویروس

11 مارس سال 2020 قبل از اندرو یانگ کاهش یافته دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه بازگشت در اواسط ماه فوریه او ساخ

توسط PATRIS-FUN در 21 اسفند 1398

قبل از اندرو یانگ کاهش یافته دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه بازگشت در اواسط ماه فوریه او ساخته شده است مبارزات انتخاباتی خود را در اطراف یک مرکزی پیشنهاد: جهانی درآمد اولیه (UBI). در اصل آن هیچ رشته متصل شده چک کنید که ماهانه به هر فرد بالغ در آمریکا به همان میزان برای همه بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتغال و یا سطح درآمد و یا هر چیز دیگری.

یانگ ایده های بزرگ نمی برد او را به نامزدی حزب دموکرات و راه او تن به تن با چند مشکل. اما یانگ UBI ممکن است تنها چیزی که ما باید از نظر اقتصادی در پاسخ به کوروناویروس.

"کاهش نرخ بهره هیچ چیز برای دستمزد کارگر از دست دادن تغییرات و راهنمایی برای مادر گیر کرده در خانه به دنبال پس از او فرزند به این دلیل که مدرسه تعطیل برای رستوران یا تئاتر از دست دادن کسب و کار از آنجا که مردم به ماندن در" یانگ اشاره کرد دیروز در توییتر. "تنها محرک است که کار #UBIStimulus." گفت: "تنها محرک که کار" می رود کمی دور است. اما اساسا یانگ مناسب است: coronavirus یک نوع منحصر به فرد از شوک اقتصادی که محدودیت اثربخشی سنتی محرک مانند زیرساخت هزینه های عمومی و کاهش نرخ بهره (که فدرال رزرو فقط سعی). اما coronavirus نیز منحصر به فرد شوک اقتصادی که UBI نقاط قوت هستند به خصوص به خوبی مناسب است. و درک همین دلیل است که به ما کمک می کند ساختار بقیه اقتصادی ما پاسخ را به عنوان به خوبی.

در یک کلاسیک رکود کارگران هنوز در دسترس است به کار و کارخانه ها هنوز هم می تواند اجرا شود اما پول به استخدام آنها به سادگی وجود ندارد. این بدان معناست که وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های re-به کارگیری این منابع از مستقیم کمک های نقدی به پروژه های زیربنایی به آثار عمومی و سایر سرمایه گذاری های عمومی. اما زمانی که شما در حال صحبت کردن در مورد قرنطينه اقتصادی و خاموش شدن ناگهانی از یک بیماری شیوع مانند COVID-19 وضعیت کاملا متفاوت است: تعریف کارگران تحت تاثیر قرار نمی توانید بروید در کار و کارخانه ها نیاز به ماندن توقیف برای جلوگیری از گسترش عفونت است.

البته این به این معنی هر محرک خواهد بود از محدود کمک کند. ما نمی توانیم جلوگیری از آسیب های اقتصادی از شیوع کروناویروس — ما تنها می تواند به کاهش آن. اما برخی از انواع محرک را نیز انجام دهد که بسیار بهتر از دیگران: عبور یک زیرساخت لایحه نمی تواند دوباره استخدام کارگران تحت قرنطینه مثلا. و شما هیچ وقت نمی دانید زمانی که شما کارگران باید دوباره کار خود را با آثار عمومی ممکن است همه مریض است.

آنچه شما نیاز دارید این است که یک فرم از محرک است که حداکثر انعطاف پذیر و سازگار و هیچ چیز وجود دارد بیشتر انعطاف پذیر و سازگار که مستقیم پول نقد دست به شهروندان است. آن را به افزایش تقاضا برای رفتن به بخش هایی از اقتصاد که هنوز عملکرد و که از دست داده اند تقاضا از بخش هایی که باید تعطیل. و به عنوان یانگ استدلال آن را نیز پشتیبانی از افرادی که قرنطینه می شوند و کار نمی کند اما کسانی که هنوز هم نیاز به خرید ملزومات (به قرنطينه ما شاهد بوده ام در سراسر جهان هنوز هم اجازه می دهد تا مردم حداقل سفر به خرید ملزومات و یا حمل و نقل را در ملزومات دستور آنلاین).

یکی دیگر از چیزی است که آمریکایی های کم درآمد خواهد بود که سخت ترین ضربه coronavirus. آنها حداقل به احتمال زیاد به پرداخت مرخصی استعلاجی آنها نامتناسب شاغل در صنایع مانند مواد غذایی خدمات و خرده فروشی که در آن کار از خانه به سادگی گزینه نیست و آنها تمایل به کارگران ضربه اول زمانی که اقتصاد میریزد شغل در هر صورت از رکود است. این همچنین بدان معنی است که کارگران کم درآمد را فراهم بزرگترین محرک جنسی-برای-این-باک چرخش به اطراف و بلافاصله صرف بیشتر پول آنها بازگشت به اقتصاد است.

در حال حاضر شما ممکن است فکر می کنم این نقطه نیز بیشتر هدفمند یارانه نقدی به کمتر خوش شانس آمریکایی ها به طور خاص. اما به جاش Bivens در موسسه سیاست های اقتصادی با اشاره به یکی دیگر از بخش مهمی از یک محرک پاسخ به کروناویروس خواهد بود سرعت. درآمد آزمون معرفی بوروکراسی که سرعت برنامه پایین. به سادگی توزیع همان مقدار پول برای هر کسی ممکن است کمتر متمرکز شده است اما این باعث می شود همه چیز به عنوان ساده و سریع به عنوان امکان پذیر است.

خبر خوب این است که حتی اگر یانگ تا به حال مشکل هل دادن یک UBI در بحث ریاست جمهوری اقتصاددانان ابتلا به قوت مستقیم کمک های نقدی در این شرایط. Bivens توصیه می کند آن را به عنوان نشانی جی Shambaugh مدیر میانه رو همیلتون پروژه در موسسه بروکینگز. جیسون فورمن که قبلا رئیس مشاور اقتصادی رئیس جمهور اوباما فقط به نام "ساده یک بار پرداخت 1000 $برای هر فرد بالغ است که یک شهروند ایالات متحده و یا یک taxpaying ایالات متحده اقامت و 500 دلار برای هر کودک که با همان معیارهای" با خودکار باعث گسترش پرداخت اگر شرایط اقتصادی را بدتر کند.

همانطور که اشاره کردم ما همچنین می توانید با استفاده از این منطق همان طلسم از دیگر سیاست های مناسب برای یک COVID-19 شوک اقتصادی. یک آشکار است این است که افزایش بیکاری کمک: دولت فدرال می تواند پمپ پول اضافی به دولت بیمه بیکاری سیستم اجازه می دهد آنها را برای گسترش منافع و واجد شرایط بودن. ما نیز باید سعی کنید برای به دست آوردن یک دولت فدرال بودجه برنامه برای پرداخت بیمار را ترک کردن زمین پس همه کارگران می تواند آن را بدون توجه به آنچه در بخش های آنها در. کاخ سفید شده است با جذب شدن به سمت کاهش مالیات — هر دو حقوق و دستمزد کاهش مالیات و کاهش مالیات برای آمار کسب و کار. اما مالیات را کاهش دهد توانایی برای کمک به کسب و کار می افتد به عنوان درآمد خود را می افتد; یک راه بهتر برای کمک به شرکت های آب و رکود است به قرض گرفتن ارزان تر است که فدرال رزرو در حال حاضر انجام داد. (و حتی است که می تواند تنها جزر و مد کسب و کار بیش از حد طولانی است.) در حالی که حقوق و دستمزد کاهش مالیات قطعا ارائه خواهد شد خیلی بیشتر برای کمک به مردم به طور متوسط از مالیات کسب و کار و کاهش فورمن یادداشت آن را هنوز هم به طور نامتناسبی کمک خوبی را در مقایسه با روش ساده, نقدی, فروشگاه ها.

Bivens نیز ذکر شده برخی از چیزهای دیگر به تمرکز بر روی: بودجه دولت تمایل به ایجاد رکود بدتر زیرا آنها برای کاهش هزینه های برای مطابقت با کاهش مالیات بر درآمد. دولت فدرال می تواند به جلوگیری از که با دادن متحده پول به طور مستقیم و با پرداخت متحده سهم هزینه های پزشکی — نیز مفید پس از ساخت مراقبت های بهداشتی به عنوان در دسترس و مقرون به صرفه به عنوان ممکن است بسیار مهم در عمده شیوع ویروسی. دولت فدرال باید به همچنین بازپرداخت بیمارستان برای همه coronavirus-هزینه های مربوط را تست رایگان و صرف هر آنچه لازم است را به صورت فله به کشور از سلامت عمومی منابع به طور خاص.

البته نکته دیگر coronavirus آشکار است این است که بسیاری از این سیاست ها باید در حال حاضر شده است دائم به هر حال در مورد فکر می کنم ملی پرداخت مرخصی استعلاجی و یا جهانی پوشش بهداشت و درمان برای همه آمریکایی ها است. و چه کسی می داند که: ما باید عبور موقت UBI برای مبارزه با کروناویروس رکود ما ممکن است کشف آن را نیز مرتب کردن بر اساس برنامه ما باید برای نگه داشتن در اطراف.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de