اندرو یانگ رهبری است به سی ان ان

این Harvey Weinstein داوران رهبری به دومین روز از مذاکرات پس از بسته بندی تا شنبه با حکم رسیده است. داوران م

توسط PATRIS-FUN در 30 بهمن 1398

این Harvey Weinstein داوران رهبری به دومین روز از مذاکرات پس از بسته بندی تا شنبه با حکم رسیده است.

داوران مذاکرات آغاز شد و روز سه شنبه در دادگاه خوار فیلم مغول است که در مواجهه با تجاوز جنسی و تجاوز اتهامات و التماس کرد گناه نیست. در مرکز از این مورد است که میمی Haleyi بدخشان که Weinstein به زور انجام می شود دهان او در سال 2006 و جسیکا مان ادعا که Weinstein raped او در سال 2013 است. چهار دیگر شاکیان شهادت در دادگاه از جمله Annabella Sciorra که شهادت است که استفاده می شود برای حمایت از شارژ از درنده تجاوز جنسی.

در روز سه شنبه هیئت منصفه پرسید که چرا از آن است که وجود دارد هیچ "stand-alone" اتهامات در Sciorra مورد که خیلی قدیمی است برای محاکمه, مهلت گزارش. این سوال مهلت مشاهده می تواند نشان می دهد که هیئت منصفه باید "برخی از سردرگمی در مورد Sciorra نقش در دادگاه." قاضی دستور منصفه نه به حدس و گمان در هر اتهامات دیگر از آنهایی که قبل از آنها.

هیئت داوران همچنین خواسته برای تعریف قانونی از اتهامات و روشن شدن در مورد شرایطی که تحت آن آنها می توانند او را به جرم خاصی می شمارد اما نه دیگران ABC اخبار گزارش. هیئت منصفه باید یک "کار پیچیده ای" جلوتر از آنها قرار دادن یادداشت ها به عنوان آنها را به پیدا کردن او را به جرم در همه پنج فقره است. به عنوان مثال قرار دادن گزارش می کند که "اگر هیئت منصفه می یابد Weinstein گناه از تعداد سه درنده تجاوز جنسی (مربوط به مان و Sciorra) پس از آن که هیئت منصفه باید بی اعتنایی تعداد چهار و پنج که دو نفر به اتهام تجاوز به عنف متصل به مان حساب."

علاوه بر این هیات داوران در یکشنبه خواست برای نقد و بررسی یک طرح از آپارتمان که در آن Haleyi مدعی Weinstein حمله خود را به عنوان به خوبی به عنوان ایمیل دادند که در آن ذکر شده را به یک محقق خصوصی نام زنان او فکر کرد که می تواند همکاری با رونان فارو, مهلت گزارش.

داوران مذاکرات را در مجموعه ای به سر در روز یکشنبه است. برندان فرداtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب