Andra روز: درست Allyship نیاز تمایل به ناراحت کننده

Singer, ترانه سرا و بازیگر Andra بعد می گوید که در حال درست کردن یک متحد به جامعه سیاه پوستان به معنی در حال

توسط PATRIS-FUN در 16 خرداد 1399

Singer, ترانه سرا و بازیگر Andra بعد می گوید که در حال درست کردن یک متحد به جامعه سیاه پوستان به معنی در حال حاضر به ناراحت کننده بود.

در طول یک زمان 100 مذاکرات بحث بعد که جایزه گرمی نامزد شده آهنگ "برخاستن" تبدیل شده غیر رسمی از سرود Black Lives Matter جنبش با سی ان ان گفت میزبان ون جونز که در این میان در سراسر کشور بازداشت معترضان به نژادپرستی و خشونت پلیس سفید افرادی که می خواهید به متحدان نیاز به شروع به سوال فرآیندهای تفکر خود را.

"مردم فراموش می کنند که نژاد پرستی — سیستمیک نژادپرستی نهادینه نژادپرستی نژادی و بی عدالتی و ظلم و ستم است — یک شبکه است. این شبکه از چیزهایی که اتفاق می افتد در همان زمان شما را به فکر می کنم راه شما فکر می کنم و من فکر می کنم راه من فکر می کنم. در غیر این صورت آن کار نمی کند" او می گوید. "شما نمی توانید تنها کنترل افکار مردم مظلوم شدن. شما باید به کنترل افکار از ظالم — که آیا آنها از آن آگاه هستند یا نه. بنابراین من فکر می کنم یکی از اولین چیزهایی که [افراد] می توانید انجام دهید این است که واقعا شروع به سوال و خنثیسازی برخی از چیزهایی که آنها فکر می کنم مردم از رنگ ها در این کشور در مورد مردم سیاه و سفید در این کشور است."

بعد در ادامه به برخی از نمونه های بتن از اقدامات است که متحدان و موضوعاتی که آنها می توانید به آدرس برای کمک به تحت تاثیر قرار تغییر در ایالات متحده آمریکا "داشتن تمایل برای تغییر متفاوت است از داشتن یک تعهد برای تغییر" او می گوید. "آیا شما مایل به رای دادن برای کسی که شما نمی خواهد به طور معمول برای رای دادن چون آنها چین با نژادی عدالت و برابری در این کشور ؟ آیا شما مایل به گفتگو در مورد تغییر سرود ملی ؟ ...شما wiling حتی به اعتراف است که ما یک مشکل ؟ ...آیا شما مایل به گرفتن برخی از این آثار? آیا شما مایل به تغییر نام خیابان?...آیا شما مایل به اصلاحات پلیس و کل دادگستری ، شما wiling ناراحت کننده بود و برای انجام این کارها به طوری که شما می توانید ببینید در واقع یک ملت در آینده که برابر که در آن ما همه پر رونق?"

در مه 29, روز, عرضه جدید تک "خود را از مشکلات دور" قدرتمند سرود که او می گوید او شده است انتظار برای انتشار برای سال. درآمد حاصل از این آهنگ به طور مستقیم به غیر انتفاعی GiveDirectly برای حمایت از خانواده های کم درآمد تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

"من فقط می خواستم برای پیدا کردن زمان و محل مناسب برای آن و این احساس زمان و محل مناسب," او می گوید. "این بود که قبل از اعتراضات بود اما در میان COVID و ما دیدیم که چگونه COVID شد به طور نامتناسبی جامعه ما و چقدر بیشتر مردم محروم در تلاش بودند با این ویروس و چگونگی آن تاثیر آنها را در اینجا و در کشورهای دیگر در سراسر جهان است. پس از آن فقط می خواهم آنچه می توانم انجام دهم ؟ من می دانم که من نمی توانم به اندازه. من که از یک نام است. اما چه می توانم انجام دهم با پلت فرم؟"

روز تحویل تکان دهنده عملکرد "خود را از مشکلات از بین برود" و همچنین "به یاد داشته باشید من خونریزی" یک آهنگ جدید از آلبوم آینده زندگی می کنند, در روز پنج شنبه. او می گوید که الهام بخش او برای ادامه ساخت موسیقی در میان دشوار و نگران کننده بار تا حد زیادی ناشی از ایمان و اعتقاد به قدرت شفا از هنر است.

"من آن را چون مردم نیاز به تشویق و آنها نیاز به کمک" او می گوید. "گاهی اوقات ما می توانیم تخفیف هنر به عنوان نوعی از یک حاشیه چیز اما واقعیت این است که آن را آغاز انقلابها در کشورهای دیگر...من فکر می کنم ما فراموش می کنیم که چگونه قدرتمند و چقدر مهم است برای الهام بخشیدن به مردم...من فکر می کنم آن را واقعا طراحی شده برای شفا و اگر ما از دست دادن این جنبه از موسیقی پس از آن که یک تکه بزرگ است که ما در حال از دست رفته در جهان است."

این مقاله بخشی از #TIME100Talks: امید پیدا کردنیک سری خاص شامل رهبران در سراسر زمینه های مختلف تشویق به عمل به سوی یک دنیای بهتر. می خواهید بیشتر ؟ ثبت نام برای دسترسی به مجازی بیشتر حوادث از جمله زنده گفتگو با نفوذ خبرسازان.

نوشتن به مگان McCluskey در megan.mccluskey@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن