Anak Krakatau آتشفشان فوران می کند, اعدام 500 متر بالا

اندونزی می گوید آتشفشان همچنان به نشت گدازه ساعت پس از اولیه فوران. انفجار آمد و دو سال پس از یک شبیه فوران نا

توسط PATRIS-FUN در 23 فروردین 1399

اندونزی می گوید آتشفشان همچنان به نشت گدازه ساعت پس از اولیه فوران. انفجار آمد و دو سال پس از یک شبیه فوران ناشی از سونامی در امتداد سوماترا و جاوه سواحل که به کشته شدن 430 نفر است.

اندونزی Anak Krakatau آتشفشان spewed یک ستون از خاکستر 500 متر (1,640 پا) به آسمان این کشور اتشفشان شناسی سازمان گفت: در روز شنبه.

مدار بسته تلویزیون نشان داد گدازه عود در شب جمعه در حالی که این سازمان گفت: چند ساعت بعد که فوران بود ادامه دارد.

هیچ تلفات گزارش شده و سطح 2 هشدار وضعیت باقی ماند و در مکان دوم بالاترین در یک مقیاس چهار.

روز جمعه فوران آمد و دو سال پس از یک عود ناشی از سونامی در امتداد سواحل سوماترا و جاوه قتل 430 نفر است. هزاران نفر مجروح شدند.

2018 ناشی از فوران آتشفشان به از دست دادن مقدار از آن قابل ارتفاع است.

ادامه مطلب: فیلیپین: طالع آتشفشان ساکنان خاکستر و زباله های پلاستیکی به آجر

Anak Krakatau که بدان معنی است که کودک از Kratakau واقع بین جزایر جاوه و سوماترا و ایجاد شد و پس از افسانه ای فوران Krakatau آتشفشان در ماه اوت 1883.

فوران شد تا خشونت که جزیره آتشفشانی است که تا به حال وجود داشته است تا پس از آن به دریا غرق شد. بیش از 35000 نفر از مردم جان خود را از دست.

دریا بین سوماترا و جاوه مثل بقیه کشور جزیره ای نشسته در حلقه آتش اقیانوس آرام ترین زمین شناسی فعال در منطقه بر روی زمین که در آن فوران های آتشفشانی و زمین لرزه های مکرر می باشد.

mm/bk (AP dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن