پلیس کره جنوبی حمله به دفتر anti-شمال فعال

کره جنوبی پلیس روز جمعه حمله به دفتر یک فعال سیاسی که ضد کره شمالی پخش اعلامیه کمپین اتحاد تشدید تنش ها در شبه

توسط PATRIS-FUN در 6 تیر 1399

کره جنوبی پلیس روز جمعه حمله به دفتر یک فعال سیاسی که ضد کره شمالی پخش اعلامیه کمپین اتحاد تشدید تنش ها در شبه جزیره کره.

پلیس گفت: ماموران در بازدید از سئول دفتر Park Sang-hak به مصادره جزوات, حساب, کتاب و دیگر مواد مرتبط است. به Seoul Metropolitan Police آژانس گفت که پارک خواهد بود احضار به زودی برای بررسی.

پارک کره شمالی پناهنده که راه اندازی بالن حمل تبلیغ جزوات سوی کره شمالی بوده است در انظار پس از کره شمالی به طور ناگهانی مورد استفاده در مبارزات انتخاباتی خود به عنوان توجیهی برای یک سری از تحریک آمیز مراحل در مقابل کره جنوبی. در میان آنها بود و باد خالی دفتر رابط ساخته شده توسط کره جنوبی در شمال سرزمین.

مقامات کره جنوبی بعد از پلیس خواستار بررسی پارک به اتهام بالا بردن animosities با کره شمالی و به طور بالقوه با به خطر انداختن زندگی ساکنان در نزدیکی مرز.

مقامات در Gyeonggi استان که هم مرز کره شمالی درخواست جداگانه بررسی چند گروه مبارز از جمله پارک را به اتهام تقلب و اختلاس و اتهامات دیگر بیش از کمک مالی خود را فعالیت.

پارک روز دوشنبه گفت که پخش اعلامیه بود که تنها با هدف اطلاع رسانی کره شمالی ساکنان حقیقت در مورد خود دولت است و او را نگه ارسال بالن به آنها.

فشار بر فعالان منجر به انتقاد که دولت لیبرال از رئیس جمهور مون جائه در فدا کردن اصول دموکراتیک برای نجات آن متزلزل تلاش برای آشتی با کره شمالی. فرماندار ایالت گیونگی-دو وابسته به این حزب حاکم است.

یک بالن حاوی جزوات افشاگری رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد دیده می شود در نزدیکی منطقه غیرنظامی جدا کردن دو کره در Paju کره جنوبی, مارس 26. (Kim Hong-Ji/فردا نیوز)

آژانس پلیس رسمی درگیر در این پرونده گفت: ماموران همچنین حمله به دفتر پارک برادر Park Jung-oh است که در شناور بطری های پلاستیکی پر شده با برنج نسبت به کره شمالی در سراسر دریای مرز است. این مقام که نخواست نامش فاش شود به این دلیل که تحقیقات در حال انجام است گفت: پلیس برنامه ای برای احضار پارک یونگ-oh بیش از حد.

صدای شهدا کره یک سئول-مسیحی بر اساس گروه غیر انتفاعی در بیانیه ای گفت: روز شنبه که آن چهار پرواز بالن حامل تعداد نامشخص انجیل به سمت کره شمالی در روز پنج شنبه. سئول وحدت وزارت ابراز تاسف بیش از فعالیت ها و گفت: مقامات در حال حاضر بررسی شده است این سازمان بیش از گذشته خود بالون راه اندازی.

تنش بین کره به طور موقت کاسته روز چهارشنبه زمانی که کره شمالی اعلام کرد این امر قرار داده مراحل را برای گرفتن انتقام از کره جنوبی پخش اعلامیه مانند ارسال خود را ضد سئول آگهی سرگیری تمرینات نظامی و برقراری مجدد پست گارد در مرز تخطی از سال 2018 موافقت نامه به منظور کاهش تنش است.

برخی از کارشناسان می گویند کره شمالی سابر تند است که با هدف استخراج در خارج از امتیازات در صورت فلج ایالات متحده آمریکا و coronavirus بیماری همه گیر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب