Ctq می گوید او نمی منفجر کردن' تیراندازی پلیس اما تاسف چگونه او خود را به کار گرفته موارد

شما می دانید چه سرد کمتر از یک میلیارد دلار است ؟ "Inflating" موفقیت خود را در کسب و کار برای سال به عنوان فور

توسط PATRIS-FUN در 9 خرداد 1399

شما می دانید چه سرد کمتر از یک میلیارد دلار است ؟ "Inflating" موفقیت خود را در کسب و کار برای سال به عنوان فوربس ادعا Kylie Jenner انجام داده است.

فوربس اعلام کرد Jenner جوانترین خود ساخته میلیاردر تا کنون در سال گذشته, اما آن را در حال حاضر ارائه یک به روز رسانی: در واقع در حال حاضر او یک میلیاردر در همه خود ساخته و یا در غیر این صورت. خروجی در روز جمعه به این نتیجه رسیدند که Jenner کسب و کار است که معلوم "به طور قابل توجهی کوچکتر و کمتر سودآور از خانواده سپری کرده است در سال پیشرو در صنعت آرایشی و بهداشتی و رسانه ها از جمله فوربسبه این باور است."

این گزارش توضیح می دهد که چگونه Jenner مبلغینی نشان داد فوربس اظهارنامه مالیاتی نشان دادن باور نکردنی رشد از شرکت کایلی لوازم آرایشی و نشان دادن $307 میلیون دلار درآمد در سال 2016. اسناد ظاهرا کمی بیش از حد باور نکردنی در واقع خروجی توصیف اعداد Jenners ارائه شده به عنوان "سخت به این باور" و می نویسد که براده های بعد نشان داد وجود دارد "تقریبا هیچ راه" آنها دقیق است.

"اگر کایلی لوازم آرایشی را 125 میلیون دلار فروش در سال 2018 چگونه می تواند آن را انجام داده اند $307 میلیون در سال 2016 (به عنوان شرکت قرار است مالیاتی دولت) و یا $330 میلیون در سال 2017?" فوربس می پرسد.

پاسخ? در حالی که نویسندگان می گویند آنها نمی توانند "اثبات" آن, آنها گمان می کنند که اسناد و مدارک آنها ارائه شد جعلی بود و او را نشان می دهد "کسب و کار بود که هرگز بزرگ برای شروع با و Jenners باید دروغ در مورد آن هر سال پس از سال 2016 — از جمله داشتن حسابدار پیش نویس اظهارنامه مالیاتی با نادرست اعداد به کمک آب فوربس' برآورد کایلی درآمد و ارزش خالص."

به علاوه فوربس همچنین معتقد است Jenner سود پایین تر از آنچه قبلا تصور و با توجه به این آیات علاوه بر آوردن اثرات بیماری همه گیر کوروناویروس به حساب آن در حال حاضر تخمین می زند او یک میلیاردر است و ارزش "کمتر از 900 میلیون دلار" — که شما می دانید هنوز هم نیست بیش از حد نخ نما.

خواندن گزارش کامل که ما فقط می توانیم امیدوار باشیم کسی است optioning حقوق برای همه مردان رئیس جمهور, سبک روزنامه نگاری تحقیقی, هیجان انگیز در فوربس. برندان فرداtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب