خطوط هوایی آمریکا, ایالات و دلتا نیاز به ماسک های صورت برای تمام مسافران

مسافران در, دلتا, آمریکا, ایالات, و مرزی پروازها به زودی نیاز به پوشیدن ماسک در حالی که در هیئت مدیره شرکت ها

توسط PATRIS-FUN در 12 اردیبهشت 1399

مسافران در, دلتا, آمریکا, ایالات, و مرزی پروازها به زودی نیاز به پوشیدن ماسک در حالی که در هیئت مدیره شرکت های هواپیمایی پنج شنبه اعلام کرد.

در اوایل این هفته JetBlue شد که ایالات متحده برای اولین بار هواپیمایی را به این مورد نیاز است. آن است تا به هر هواپیمایی به تصمیم می گیرید که آیا مسافران باید از پوشیدن چهره و پوشش و دموکرات به قانونگذاران گفت که متضاد سیاست تضعیف سلامت عمومی است. روز چهارشنبه دیابت ریچارد بلومنتال (D-Conn.) و سناتور. Ed Markey (D-جرم.) با ارسال نامه ای به بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر و حمل و نقل وزیر ایلین چائو درخواست آنها را به "بلافاصله پس از صدور قانون نیاز به ماسک های صورت برای همه افراد درگیر در سفر هوایی."

انجمن خدمه پرواز-CWA, AFL-CIO, موافق نوشت و خود آن نامه به آذر و چائو هفته گذشته است. این انجمن بزرگترین کشور پرواز اتحادیه اروپا و رئیس جمهور آن, سارا نلسون گفت: ABC اخبار که کاربران می خواهید برای دیدن مردم با پوشیدن پوشش صورت "از فرودگاه به گیت فرودگاه در هواپیما و سپس از طریق فرودگاه." این امر به دنبال توصیه شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری او افزود: "و این است که دقیقا چه چیزی باید اتفاق می افتد در فرودگاه های ما و در ما هواپیما به کمک شامل گسترش ویروس." کاترین گارسیاtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب