AMC مدیر عامل می گوید: بازگشایی تئاتر نمی خواهد نیاز به ماسک از آنجا که "ما نمی خواهیم کشیده می شود به یک بحث سیاسی'

بزرگترین فیلم های زنجیره ای در ایالات متحده نمی خواهد نیاز به همه مهمانان به پوشیدن ماسک زمانی که آنها دوباره

توسط PATRIS-FUN در 1 تیر 1399

بزرگترین فیلم های زنجیره ای در ایالات متحده نمی خواهد نیاز به همه مهمانان به پوشیدن ماسک زمانی که آنها دوباره به دنبال به ماندن در خارج از "بحث سیاسی" با توجه به مدیر عامل.

AMC Theatres در روز پنج شنبه رسما پرده برداری از آن برنامه شروع به بازگشایی سینما در 15 ژوئیه پس از بسته شدن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. اما اگر چه این شرکت اعلام کرد جدید روش های تمیز کردن و گفت: آن را باز تئاتر در کاهش ظرفیت آن را نمی خواهد نیاز به مهمانان به پوشیدن ماسک به جز "در مناطقی از کشور که در آن مهمانان ملزم" به پوشیدن آنها را در حال حاضر. در همه جا دیگری ماسک خواهد بود "به شدت تشویق" این شرکت اعلام کرد.

AMC Theatres مدیر عامل آدم آرن کرد که تصمیم گیری در یک مصاحبه با تنوعو گفت: "ما نمی خواهیم کشیده می شود به یک بحث سیاسی. ما فکر کردم ممکن است معکوس اگر ما مجبور به پوشیدن ماسک بر روی آن دسته از افرادی که به شدت اعتقاد دارند که لازم نیست." او اضافه کرد که او معتقد است که "اکثریت قریب به اتفاق AMC مهمانان خواهد بود با پوشیدن ماسک" و "وقتی که من رفتن به یک AMC از ویژگی های من قطعا پوشیدن یک ماسک و پیشرو به عنوان مثال."

مقامات بهداشت بارها و بارها بر ضرورت پوشیدن ماسک به سرعت گسترش COVID-19 و یک مطالعه اخیر پیشنهاد coronavirus عفونت را به طور قابل توجهی سقوط اگر 80 درصد از مردم بود ،

آرون نظرات در مورد تمایل به اجتناب از جنجال جالب اینجاست که به سرعت موجب جنجال در رسانه های اجتماعی اگر چه AMC نیست به تنهایی در سیاست است. این کشور دومین تئاتر زنجیره ای, Regal Cinemas, همچنین نمی خواهد که یک سیاست نیاز به ماسک پوشیده می شود توسط تمام مهمانان زمانی که آنها بازگشایی خواهد شد و نه سوم بزرگترین, Cinemark تئاتر.

این می آید بعد از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom (D) روز پنجشنبه اعلام کرد دولت در حال حاضر نیاز ساکنان به پوشیدن ماسک در فضاهای عمومی یک تصمیم در دیدار با ستایش از سابق رژیم صهیونیستی. آرنولد شوارتزنگر که پرسیدم هر کسی را که [با پوشیدن ماسک] یک مسئله سیاسی است مطلق ادم احمق و ابله که نمی توانید به عنوان خوانده شده." برندان فرداtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب