آمازون نیروهای کارکنان را Infinite تلفن های خود را

دیزنی جهانی در مورد بازگشایی میان افزایش COVID-19 مورد در فلوریدا اما اپیدمیولوژی هشدار داده است که "اساسا همه

توسط PATRIS-FUN در 20 تیر 1399

دیزنی جهانی در مورد بازگشایی میان افزایش COVID-19 مورد در فلوریدا اما اپیدمیولوژی هشدار داده است که "اساسا همه" نباید بروید.

دیزنی در حال حرکت است به جلو با آن قبلا اعلام برنامه ریزی برای بازگشایی آن سحر و جادو پادشاهی و پادشاهی حیوانات پارک در اورلاندو فلوریدا در جولای 11, انجام این کار با اقدامات احتیاطی مانند دما چک و ماسک مورد نیاز است. اما پس از دیزنی در ابتدا اعلام کرد در ماه ژوئیه بازگشایی, تاریخ, فلوریدا بوده است شکستن رکوردهای تعداد COVID-19 موارد است. روز جمعه این گزارش بیش از 11,000 عفونت های جدید.

با استفاده از این در ذهن, Dr. آن Rimoin, اپیدمیولوژی استاد در UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت در روز جمعه صحبت کرد و به انواع و گفت که این یک "ایده وحشتناک به باز کردن در حال حاضر" با توجه به دولت coronavirus اعداد.

"حرکت رو به جلو با بازگشایی, من فکر می کنم دعوت فاجعه" Rimoin گفت.

Rimoin اضافه شده است که او توصیه می کند هر کسی در گروه های آسیب پذیر و یا کسانی که در اطراف هر کسی در گروه های آسیب پذیر به "ماندن در خانه" از پارک— که او اشاره کرد که "اساسا همه است."

"این فقط به نظر می رسد بسیار غیر مسئولانه چیزی که برای انجام" Rimoin گفت: هشدار دیزنی جهان ممکن است تا پایان بودن "شادترین مکان روی زمین ... برای کوروناویروس."

برخی از دیزنی کارکنان در دفاع از مراحل این شرکت گرفته شده برای بازگشایی به انواع. Krysta سفید جاذبه های میزبان گفت که اگر چه او "احساسات" در مورد بازگشت به کار "من نمی توانم فکر می کنم از هر چیزی که دیزنی می تواند احتمالا انجام می شود به این وضعیت امن تر برای اعضای بازیگران." کارگران دیگر به نام برای باز کردن تاریخ به تاخیر می افتد و از طریق یک درخواست خواندن "مردم مهم تر از سود ساخت." آن را به خود جلب کرد هزاران نفر از امضا.

اگر چه بازگشایی دیزنی جهان بود با تاخیر برنامه ای برای بازگشایی دیزنی لند در کالیفرنیا شد و به تعویق افتاد و ماه گذشته که دولت نیز تجربه افزایش COVID-19 موارد است. هیچ تاریخ جدید اعلام شده است. برندان فرداtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب