آلودگی هوا قطره به کشور تعطیل میان گسترش COVID-19

این یک سورئال چشم: وب کم از سراسر ایتالیا نشان می دهد به طور معمول بسته بندی توریستی, خیابان ها و سواحل خالی ص

توسط PATRIS-FUN در 1 فروردین 1399

این یک سورئال چشم: وب کم از سراسر ایتالیا نشان می دهد به طور معمول بسته بندی توریستی, خیابان ها و سواحل خالی صحنه است که به نظر می رسد بیشتر تراز وسط قرار دارد با یک فیلم از زندگی واقعی است.

در جنگ علیه COVID-19 کشورها در سراسر جهان در حال محدود کردن تجمعات تشویق مردم به کار از خانه و بسته شدن در اماکن عمومی. ایتالیا تحت مستند.

تمام این اقدامات با داشتن سنجش عواقب به خصوص در محیط زیست ما دانشمندان بر این باورند.

این تغییر برای اولین بار متوجه شده بیش از ووهان, چین, این شهر که اولین گزارش حوادث جدید کروناویروس که منجر به COVID-19 بیماری است.

ماهواره ای یافت می شود که دی اکسید نیتروژن (NO2) سطوح کاهش یافته بود 10 تا 30 درصد بین Jan. 1 Feb. 25. NO2 تولید گازهای گلخانه ای تولید شده توسط ماشین ها و کامیون ها و نیروگاه های, در میان انسان های دیگر و فعالیت های مربوط به. در حالی که NO2 نیز تولید می شود به طور طبیعی آن را برای حساب فقط یک درصد از کل انتشار گازهای گلخانه ای.

ناسا و آژانس فضایی اروپا آلودگی های مانیتورینگ ماهواره شناسایی قابل توجهی کاهش دی اکسید نیتروژن (NO2) بیش از چین است. شواهدی وجود دارد که تغییر این است که حداقل تا حدودی مربوط به رکود اقتصادی پس از شیوع کروناویروس. (NASA/ESA)

"این اولین بار است که من را دیده اند چنین نمایشی افت بیش از یک منطقه گسترده ای را برای یک رویداد خاص," فی لیو یک کیفیت هوا پژوهشگر در پرواز فضایی گودارد ناسا مرکز گفت: در اوایل ماه مارس.

در حالی که برخی از این کاهش مربوط به جشن سال نو چینی, زمانی که بسیاری از مردم در تعطیلات به دور از کار چه تعجب دانشمندان شد این واقعیت است که پس از تعطیلات NO2 تولید گازهای گلخانه ای نمی رود.

تصاویر ماهواره ای نشان می دهد که غلظت دی اکسید نیتروژن (NO2) کاهش یافته و در حدود سال نو چینی در ووهان چین اما دوباره بجای اول برگشتن پس از تعطیلات بود. (NASA/ESA)

اما این تنها چیزی است که تا به حال کاهش یافته است. ذرات 2.5 (PM 2.5) در ذرات در جو مربوط به مسائل جدی در سلامتینیز کاهش می یابد.

این است به خصوص یک خبر خوب برای کسانی که زندگی در چین است. کشور برخی از بدترین آلودگی هوا در جهان است که مسئول قتل بیش از یک میلیون نفر در سال. سازمان ملل متحد تخمین می زند که در سطح جهان حدود چهار میلیون نفر هر سال به دلیل آلودگی هوا.

تغییرات بیش شمال ایتالیا

در ضمن دیگر مشاهدات ماهواره ای جمع آوری اطلاعات برای کمیسیون اروپا European Centre for Medium-Range پیش بینی آب و هوا معنیداری را نشان داد, NO2, رها در شمال ایتالیا.

به دلیل موقعیت جغرافیایی ایتالیا شمالی — که شامل منطقه لومباردی به کشور دوم پرجمعیت ترین شهر میلان — در نظر گرفته شده است یکی از بدترین شهرها برای آلودگی هوا در اروپا.

آژانس فضایی اروپا (ESA) همچنین با استفاده از کوپرنیک ماهواره ای برای اندازه گیری NO2 بیش ایتالیا. آن را یافت که NO2 کاهش 10 درصد از این مستند را آغاز کرد در منطقه است.

"هنگامی که شما نگاه در داده های ماهواره ای, اگر شما نگاه کنید در آن زمان سری از دی اکسید نیتروژن, شما همیشه ببینید شمال ایتالیا به عنوان یک نوع از کانون گفت:" نوئل Zehner یک دانشمند با ESA که با این نسخهها کار با کوپرنیک داده است. "ما یک مقدار زیادی از آلودگی بسیاری از صنایع و نیز محل [مسائل]."

اما تحت یک ملی مستند با بسیاری از کسب و کار بسته و مردم تنزل به حال تعطیل در وجود دارد به مراتب کمتر از وسایل نقلیه در جاده ها به معنی کمتر NO2 که به پمپ هوا.

درس را آموخته است ؟

با نگرانی از بحران آب و برخی از آنها تعجب اگر این تعلیم لحظه.

"این یک سوال بزرگ است که بسیار بسیاری از مردم می پرسند این روزها: آنچه می تواند ما را از این همه گیر و یا این بحران که جهان در حال رفتن را از طریق در حال حاضر ؟" گفت: کریستین Aunan یک محقق در نروژ با مرکز بین المللی تحقیقات آب و هوا.

"ما از آن یاد بگیرند و اقدامات خود را به ببینید که چگونه ما می تواند جلوگیری از برگشت به حالت عادی برای چیزهایی که ما می خواهم برای جلوگیری از؟"

در حالی که نه هر کس قادر به کار از خانه او به ذکر آن می تواند سازمان را در نظر بگیرید اجازه می دهد کسانی که می توانند به انجام این کار.

"امیدوارم ما حداقل تغییر عادات خود را در برخی از راه های مهم است که می تواند منجر به دراز مدت کاهش در تولید گازهای گلخانه ای" Aunan گفت.

Zehner تکرار شدند.

"شما همچنین می توانید انجام برخی از تئوری اندازه گیری و یا پیش بینی — اگر به شما می گویند ما تغییر خواهد کرد همه ما اتومبیل به اتومبیل های الکتریکی که در آن ما نمی هر یک از این نوع از تولید گازهای گلخانه ای. و سپس شما حتی می توانید محاسبه چه خواهد بود, تاثیر," او گفت: تشبیه آن به یک آزمون مورد "به بررسی آنچه می تواند انجام شود اگر آن را تغییر عادات ما."

به عنوان به آنچه که این کاهش NO2 تولید گازهای گلخانه ای ممکن است به معنای در نظر CO2 Zehner گفت: ما باید به صبر کنید و ببینید.

"شما باید همچنین کاهش گازهای گلخانه ای بیش از این بازه زمانی. اما آن را بسیار سخت برای به دست آوردن چقدر است," او گفت:. "این امر باید مورد بررسی در جزئیات. و این انجام خواهد شد. وجود خواهد داشت نشریات بر این برای اطمینان حاصل کنید. مردم در حال کار بر روی آن در حال حاضر."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن